Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

26 minut temu

Biznes

30 minut temu

tabernakula sklep

50 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pod biustem bym nie zrobiła, bo skórka tam jest taaaka cieniutka

mi podobają się tylko kolorowe szablony. czarne wg mnie są dosyć nudne :P

Witam chcialabym sobie zrobic taka dziarke na nadgarstku ale sie boje troche ze bedzie bolec i moze sie ktos orientuje jaki bylby koszt takiego tatuazu?



niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Sama chyba na takie miejsce zamieszczenia tatuażu chyba bym się nie zdecydowała :) a pomysł całkiem

Wiem, że to co powiem, może się tu nie spodobać, ale uważam, że tatuaże są obciachowe. Zdecydowana ich większość robiona jest przez osoby nie bardzo utalentowane i później takie tatuaże nie wyglądają za dobrze. Naprawdę widziałam mało w necie tatuaży robionych przez prawdziwycgh artystów, a na ulicy to w ogóle. Tatuaże szybko też się nudzą i nie wyobrażałabym sobie chodzić z czymś, co mi się dawno znudziło przez większość część życia.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
karen25
Witam chcialabym sobie zrobic taka dziarke na nadgarstku ale sie boje troche ze bedzie bolec i moze sie ktos orientuje jaki bylby koszt takiego tatuazu?

Bardzo mi się podobają tatuaże z różami!

Co sądzicie? Nie mój instagram, nie mój tatuaż, jedynie inspiracja :D



zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

a co myslicie o takich?zastanawiam się nad jednym z nich!:)



niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Takie ptaki są bardzo dziewczęce w wyglądzie no i na stopie, więc nie będzie problemów z pracą - niestety nadal ludzie z tatuażami nie są traktowani poważnie.

Ptaki faktycznie wyglądają świetnie, tak delikatnie. Tylko dużo lepsza wersja czarno biała, nie podobają mi się kolorowe tatuaże...

A ja właśnie jestem zwolenniczką ptasich tatuaży. Z rzadka są takie, które mi się nie podobają.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Trzeci ptak to już przesada, zbyt komiczny, ale pierwszy i drugi rewelka. Zwłaszcza pierwszy jak dla mnie serce



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-14 09:16 przez Cytrynuqa.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

A myślałyście o tatuażach na pośladkach i w okolicach odbytu? Co sądzicie o napisie w tych okolicach?

hej,

ja mam dwa smoki na żebrach, cztery godziny przyjemnego bólu bardzo się opłaciło:)pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
sylwia933
a co myslicie o takich?zastanawiam się nad jednym z nich!:)

bardzo mi sie nie podobają takie tatuaże i obstawiam, że ból na stopie musi być nieziemski :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pośladków woskiem