Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przyszłośc zaczyna sie dzisiaj - dla mnie bomba

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Motto świetne :)

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

A co sądzicie o tym ,zeby sobie wytatuować na szyi albo na ramieniu tekst "sky is the limit" i obok dmuchawca?

Czy ktoś wie, co to jest za czcionka?





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-22 15:08 przez myszka2301.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

ja marze o tatuażu ale się boję! Boje sie, ze za kilka miesiecy przestanie mi się podobac

A ja od ok 2 lat namyślałam się na tatuaż. tzn o tatuażu myślałam już dawno, a 2 lata temu wybrałam wzór i podoba mi się do tej pory więc ;) na 20 maja uzgodniony mam termin na dziaranie.
Tylko nie wiem jak nazywa się czcionka która kiedyś znalazłam...
pomożecie ?
tatuaż ma być na prawej łopatce, mniej więcej na środku, prosto. Coś podobnego do zdj nr 2

a może taka czcionka lepsza?

Pierwsza czcionka lepsza. Hasło fajne, ale brakuje "ę" w "tracę" i przecinka... ??

Nie podobają mi się "pisane" tatuaże. Lepsze są obrazki.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepsze są akwarele...:)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=898426083539020&set=o.138899139532267&type=1&theater&notif_t=like ja bym chciała w tym miejscu w w ten deseń :) chciałabym go wygrać, jeśli ktoś chciałby pomóc.



niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

wow!!! ten jest super!!

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

Nie podoba mi się ta sowa :/ może nie pod piersiami

czesc a ja nie przepadam za tatuazami. Chodzi mi o ludzi, ktorzy robia sobie tatuaze bo chca sie poczuc lepiej. Poza tym teraz latwiej spotkac czlowieka wytatuowanego niz bez dziarki. Jest jeden jeszcze aspekt tego ze tatuaze są sla mnie "slabe", skora sluzy do oddychania, a nie do tego zeby trzymac jakis atrament. Choc nie powiem, podobaja mi sie tzw. "rekawy" u mezczyzn w kolorach zielen, czerwien, niebieski. pozdrawiam ;)

Architect's daughter??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żelazko antycellulitowe