Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jest to wątek zbiorczy.

Tutaj możecie zamieszczać swoje pytania typu:
"Nie wiem który tatuaż...?" ,
"Który wzór Wam się bardziej podoba",
"W którym miejscu mam sobie zrobić...",
"Czy macie jakieś fajne wzory..."
"Ile będzie kosztował taki tatuaż....?" itp.



Zmieniany 7 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-13 10:12 przez Sacrum.

Witam was.
Poszukuje pilnie tatuazy - kwiatów.. ózne kwiaty od lotosów po kazde rodzaje .. tatuaż ma być wykonany na ramieniu...
a zdięc potrzebuje do inspiracji bo wzór sama naszikcuje...
z góry dziękuje

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

to jest ładne, choć ja zwolenniczką kwiatków średnio jestem: http://2.bp.blogspot.com/_ZH5sp1oAsA4/SwliT1z7b6I/AAAAAAAAMpM/oPynwODeIps/s1600/flower+rib+tattoo+sexy+girls.jpg
poza tym wzór tak popularny i tak niejednorodny, że same google powinny bardzo dużo pomóc.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

kolorowooo poszukaj sobie na tattooartists.org tam masz całe mnóstwo wzorów posegregowanych w różnych kategoriach.

SACRUM - dziękuję za stronkę. Rewelacja.

zweryfikowana
Posty: 1.011
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo podoba mi się taki tatuaż, co sadzicie ? :)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-29 16:02 przez olusia89.

nie polecam robienia nazwy z tekstem bo po czasie moze starcic wartosc i sie znudzic

zweryfikowana
Posty: 294
Ostrzeżenia: 1/5

A ja mam takie tylko mniejsze troszke :) bez napisu, będę go robić niebawem :)



też szukam wzoru... już kilka tatuaży mam, ale na jedno miejsce przeglądam cały czas różne strony i nie mogę niczego znaleźć
chodzi o miejsce jak na obrazku tylko nie napis i coś większego


jakieś pomysły? :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Cytat
andziora
A ja mam takie tylko mniejsze troszke :) bez napisu, będę go robić niebawem :)
[embed_image e8cbad4da37f758bc9af86092d8f5569]


Wzór oklepany do bólu... ale przyznam, że tak dobrego wykonania tego motywu dawno nie widziałam.

Watek jest po to, żeby każda z nas mogła wrzucić jakiś wzór i skorzystać z opinii innych;) Nie chodzi tylko o tatoo na pierwszej stronie;) Dlatego nie został zamknięty, żeby nie tworzyć co chwilę podobnych watków;)

Co myslicie o tym krabiku ? I ile takie kolorowe cudenko moze kosztowac? Narysowane na ramieniu na probe ;)


zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

MonikaH jeżeli wybierzesz dobrego tatuatora, który zrobi Ci z tego skromnego wzoru ciekawy projekt, to sądzę, że w 300zł powinnaś się zmieścić. Tylko nie wybieraj pierwszego lepszego studia, które przeniesie Ci dokładnie taki wzór z kartki na skórę, bo jakby nie patrzeć jest mało ciekawy, a łatwy do skopania przez kogoś bez wyobraźni....

zweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

1 sierpnia mamy z mężem rocznicę ślubu i z tej okazji chciałabym zrobić sobie tatuaż za uchem z pierwszą literką imienia mojego "B"artaka myślicie, że to dobry pomysł???


Coś podobnego tylko,że literka w innym stylu



zrob sobie taki pinupowy wzror z napisem Place only for .... tu jego imie ;) na wzgorku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

piękny olśniewający uśmiech. :)