Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

srebrna biżuteria

21 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:01:16

Wlaśnie czytałam sobie wątek o "sexy tłuścioszkach" i cieszę się, że tyle dziewczyn w rozmiarze L + jest dumne ze swej figury ;) Proponuję tym "większym" wrzucić tu jakieś swoje zdjęcia, udowodnijmy chamskim chudzielcom (nie mówię tu o nikim konkretnym, ale niestety często eLki są krytykowane przez XeSki :/), że jesteśmy piękne!! ;))

Widzę, że ta wypowiedź wywołała burzę... Zmieniam pierwszą wypowiedź, bo te dalsze mało kto czyta... Pisząc "chamskie chudzielce" nie miałam na myśli wszystkich dziewcząt w rozmiarze S czy XS, bo to nie rozmiar decyduje o charakterze. Chodziło mi raczej o to, że jest wiele szczupłych dziewcząt, które po prostu chamsko śmieją się z tych "większych". Wyszło to też we wspomnianym wyżej wątku "sexy tłuścioszki", co bardzo mnie zirytowało, więc troche podenerwowana napisałam tak zakładając ten wątek. Ale myślę, że dziewczyny, które ni mają nic na sumieniu, dobrze mnie zrozumiały.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 08:25 przez santanka.

niezweryfikowana
Posty: 762
Ostrzeżenia: 1/5

rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:44:36

a ja mam l i jestm cholernie niezadowolona z wygladu ! i nie umiem sobie poradzic ze zrzuceniem wagi... wrzucilabym jakies foty ale nic nie mam.. czekam na inne zdjecia :)

rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:49:49

OOO NIE !! W tym momencie to jest lekka przesada chyba!! czemu tylko chudzielce są ta złe!!! Ja jestem strasznie chuda i sporo osób a wszczególnosci grubszych czesto stosuje niemiłe komentarze w moim kierunku a nie jestem chuda bo sie odchudzam czy cos tylko poprostu taka budowa genetyka !! Wiec nie przesadzaijcie ze te chude laski sa takie okropne bo wiekszość grubszych dziewczyn tez jest bardzo chamska np w stosunku do mnie !!!

rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:50:47

ja się czuje ze sobą baardzo dobrze:)



rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:51:19

Z checią dodałabym jakąś fotkę, ale niestety takowej nie posiadam. Posiadam jakieś starsze, ale w rozmiarze mniejszym niż dotychczas ;P
Podbijam ; ))

rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:53:37

Cytat
KiiNguuSIA
OOO NIE !! W tym momencie to jest lekka przesada chyba!! czemu tylko chudzielce są ta złe!!! Ja jestem strasznie chuda i sporo osób a wszczególnosci grubszych czesto stosuje niemiłe komentarze w moim kierunku a nie jestem chuda bo sie odchudzam czy cos tylko poprostu taka budowa genetyka !! Wiec nie przesadzaijcie ze te chude laski sa takie okropne bo wiekszość grubszych dziewczyn tez jest bardzo chamska np w stosunku do mnie !!!

Nie umiesz czytać? Tytuł to "rozmiary L i większe- zdjęcia!!" także po co sie wypowiadasz i sie użalasz? Pff

zweryfikowana
Posty: 1.775
Ostrzeżenia: 1/5

rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:54:01

wypraszam sobie okreslenia "chamskie chudzielce" bo ja nigdy nic zlego nie powiedzialam na osoby przy kosci, a ja jestem prawie caly czas krytykowana przez takie osoby. ja nic do nikogo nie mam, kazdy jest inny, ale osobiscie powiedzialabym, ze to osoby z wiekszym rozmiarem bardziej jada na szczuple dziewczyny. no ale to my jestesmy te zle -.-

rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:55:23

Bo wy sie użalacie nad sobo o jakie te chudzielce okropne a same lepsze nie jesteście i nie wiem z czego to wynika z chceci dowartosciowania siebie czy z chceci dowalenia komus bo ktos wam dowalił to jest dopiero żałosne !!

rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:55:26

Mam tylko zdjęcia ze swojej górnej półki ;)
42/44



rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:57:51

Ok. Jednak ostatnie jakie mam to ze świąt.



rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:58:16

Cytat
sashafierce
ja się czuje ze sobą baardzo dobrze:)

Ty noszisz L?????????? ; o

rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:58:23

moje mięciutkie L :3



rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 20:59:27

Santanka głupie to są grubasy a ty masz rozm.L chyba w uszach

rozmiary L i większe- zdjęcia!!

05 kwi 2011 - 21:00:07

Wg mnie te dziewczyny które wstawiły zdjęcia wyglądają świetnie :) Sama noszę XS albo S, a w życiu mi nie przyszło do głowy by krytykować kogoś, kto nosi większy rozmiar. Więc nie wszystkie XS to "chamskie chudzielce" :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

XS S M LACZYC SIE