Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

20 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:03:57

Czy może któraś z Was poddała się jakimś zabiegom na trądzik i zauważyła znaczną poprawę ?

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:08:47

tak, ja poddawalam sie wiele razy :D poprawa byla i to baaaaaaardzo duza, jednak te zabiegi musisz wykonywac reguralnie zeby utrzymalo sie na dlugo, bo ja przestalam i niestety tradzik wrocil, w niewielkim stopniu ale jest :/ zamierzam znowu powtarzac zabiegi, najpierw co 2-3 tygdonie a pozniej co 2 miesiace ;)

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:09:35

a jakie to były zabiegi jeśli mogłabyś napisać ?

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:10:43

Zdecydowanie tak, w dodatku zmieniłam styl żywienia i tylko od tego połowy tego paskudztwa z Twarzy się pozbyłam :)

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:15:31

zapewne peeling kawitacyjny zostałby zastosowany lub zwykłe oczyszczanie skóry. potem maseczki i takie tam duperele. dobra kosmetyczka sama ci doradzi co i jak:) ja moge polecic gabinet w krakowie.
p.s polecam tez zmianę diety.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 16:17 przez foczka2007.

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:15:42

oczyszczajace, w moim przypadku byl to peeling kawitacyjny+ ozon czy jakos tak, jakas maseczka oczywiscie na poczatku jeszcze tzw "parówka" ;p
sa jeszcze inne sposoby oczyszczania, mikrodermabrazja czy jakos tak, musisz spytac kosmetyczki :)

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:19:45

Cytat
adziulka1509
oczyszczajace, w moim przypadku byl to peeling kawitacyjny+ ozon czy jakos tak, jakas maseczka oczywiscie na poczatku jeszcze tzw "parówka" ;p
sa jeszcze inne sposoby oczyszczania, mikrodermabrazja czy jakos tak, musisz spytac kosmetyczki :)

pewnie rozpulchnianie wapozonem? a potem masakra ręczna-czyli wyciskanie- koszmar! jak dla mnie to boli:P

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:22:46

Cytat
foczka2007
zapewne peeling kawitacyjny zostałby zastosowany lub zwykłe oczyszczanie skóry. potem maseczki i takie tam duperele. dobra kosmetyczka sama ci doradzi co i jak:) ja moge polecic gabinet w krakowie.
p.s polecam tez zmianę diety.

Mogłabyś mi powiedzieć co to za gabinet?:) szukam w krk super kosmetyczki na manualne oczyszczanie:p

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:26:56

Cytat
foczka2007
Cytat
adziulka1509
oczyszczajace, w moim przypadku byl to peeling kawitacyjny+ ozon czy jakos tak, jakas maseczka oczywiscie na poczatku jeszcze tzw "parówka" ;p
sa jeszcze inne sposoby oczyszczania, mikrodermabrazja czy jakos tak, musisz spytac kosmetyczki :)

pewnie rozpulchnianie wapozonem? a potem masakra ręczna-czyli wyciskanie- koszmar! jak dla mnie to boli:P
nie nie :P to nie to, to było bardziej juz po zabiegu takie jakby mialo dzialanie 'lagodzaco zasuszajace' :P to była taka łyzka jakby pod prądem :D moja kosmetyczka tak to nazywała ;) i zawsze mi mowila "no, to teraz prądy" :D całkiem przyjemne to jest uczucie ;)

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:48:25

o wiele lepsze efekty daje manualne oczyszczanie niż kawitacyjny. Fakt że boli i wygląda się jak po napadzie wróbli na twarz ale za klika godzin/dni (zależy od skóry) efekty są zaskakująco dobre.

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 17:09:47

Cytat
adziulka1509
Cytat
foczka2007
Cytat
adziulka1509
oczyszczajace, w moim przypadku byl to peeling kawitacyjny+ ozon czy jakos tak, jakas maseczka oczywiscie na poczatku jeszcze tzw "parówka" ;p
sa jeszcze inne sposoby oczyszczania, mikrodermabrazja czy jakos tak, musisz spytac kosmetyczki :)

pewnie rozpulchnianie wapozonem? a potem masakra ręczna-czyli wyciskanie- koszmar! jak dla mnie to boli:P
nie nie :P to nie to, to było bardziej juz po zabiegu takie jakby mialo dzialanie 'lagodzaco zasuszajace' :P to była taka łyzka jakby pod prądem :D moja kosmetyczka tak to nazywała ;) i zawsze mi mowila "no, to teraz prądy" :D całkiem przyjemne to jest uczucie ;)

to jest na sam koniec - czyli darsonwalizacja:)
Cytat
carmelek91
Cytat
foczka2007
zapewne peeling kawitacyjny zostałby zastosowany lub zwykłe oczyszczanie skóry. potem maseczki i takie tam duperele. dobra kosmetyczka sama ci doradzi co i jak:) ja moge polecic gabinet w krakowie.
p.s polecam tez zmianę diety.

Mogłabyś mi powiedzieć co to za gabinet?:) szukam w krk super kosmetyczki na manualne oczyszczanie:p

ulica łąkowa 'klinika młodości . 4-ką tam dojedziesz:) ja mam tam praktyki tak więc polecam:P
Cytat
gosiaczek1609
o wiele lepsze efekty daje manualne oczyszczanie niż kawitacyjny. Fakt że boli i wygląda się jak po napadzie wróbli na twarz ale za klika godzin/dni (zależy od skóry) efekty są zaskakująco dobre.

czy ja wiem:P jak kto woli ale juz sie odchodzi od manualnego oczyszczania! jedno wam powiem co do manualnego oczyszczania. nie dajcie sie kłóć igłą (chodzi mi o prosaki) to niestety jest praktykowane mimo ze jest zabronione paragrafem -bo tylko lekarz ma prawo naruszać ciągłość naskórka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sobie zapamiętajcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 17:14 przez foczka2007.

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 17:43:32

Cytat
foczka2007
Cytat
adziulka1509
Cytat
foczka2007
Cytat
adziulka1509
oczyszczajace, w moim przypadku byl to peeling kawitacyjny+ ozon czy jakos tak, jakas maseczka oczywiscie na poczatku jeszcze tzw "parówka" ;p
sa jeszcze inne sposoby oczyszczania, mikrodermabrazja czy jakos tak, musisz spytac kosmetyczki :)

pewnie rozpulchnianie wapozonem? a potem masakra ręczna-czyli wyciskanie- koszmar! jak dla mnie to boli:P
nie nie :P to nie to, to było bardziej juz po zabiegu takie jakby mialo dzialanie 'lagodzaco zasuszajace' :P to była taka łyzka jakby pod prądem :D moja kosmetyczka tak to nazywała ;) i zawsze mi mowila "no, to teraz prądy" :D całkiem przyjemne to jest uczucie ;)

to jest na sam koniec - czyli darsonwalizacja:)
Cytat
carmelek91
Cytat
foczka2007
zapewne peeling kawitacyjny zostałby zastosowany lub zwykłe oczyszczanie skóry. potem maseczki i takie tam duperele. dobra kosmetyczka sama ci doradzi co i jak:) ja moge polecic gabinet w krakowie.
p.s polecam tez zmianę diety.

Mogłabyś mi powiedzieć co to za gabinet?:) szukam w krk super kosmetyczki na manualne oczyszczanie:p

ulica łąkowa 'klinika młodości . 4-ką tam dojedziesz:) ja mam tam praktyki tak więc polecam:P
Cytat
gosiaczek1609
o wiele lepsze efekty daje manualne oczyszczanie niż kawitacyjny. Fakt że boli i wygląda się jak po napadzie wróbli na twarz ale za klika godzin/dni (zależy od skóry) efekty są zaskakująco dobre.

czy ja wiem:P jak kto woli ale juz sie odchodzi od manualnego oczyszczania! jedno wam powiem co do manualnego oczyszczania. nie dajcie sie kłóć igłą (chodzi mi o prosaki) to niestety jest praktykowane mimo ze jest zabronione paragrafem -bo tylko lekarz ma prawo naruszać ciągłość naskórka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sobie zapamiętajcie.


Dziękuje za wiadomość:) Hmm a może coś doradzisz na to jak się pozbyć takich zaskórników na policzkach jeśli nie manualnie, miałam dawno mikro i nie byłam zadowowolona, chodziłam też na serie kwasów i super pomogły mi na ślady potrądzikowe jednak jak zaskórniki były tak są (nie dużo ale boję się żeby się nie zrobił z nich stan zapalny bo kiedyś miałam problemy z trądzikiem) mimo że wiem że moja domowa pielęgnacja teraz jest dość dobra (po tych wszytskich latach z moją cerą nauczyłam się;p) tzn peelingi enzymatyczne, glinka, nie zapycham ją fluidami. Wydaje mi się że tylko manualnie można by było się tego pozbyć raz już byłam ale troszkę zmasakrowana wyszłam i nie dokładnie zrobiony był zabieg (zrobiły się dwa stany zapalne) więc gdyby tylko była jakaś super kosmetyczka która sobie z tym poradziła:P

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 17:56:24

carmelku z czystego serca polecam panią anię w tym salonie. prowadzi zajecia i jest rewelacyjna-wszystko jest schludnie czysto i miło. ceny tez nie powalają (jest tam też fryzjer -za 35zl masz super włoski- (polecam p. magdę)

te czarne kropy to na manualnym mozna usunąć. ( dostalas zapalenie dlatego ze pewnie dokaldnie twoja buzia nie zostala oczyszczona )

ja maialam tez duzo zaskórników i nic nie pomagało.. az... zwyczajnie przestalam sie opalac-tzn nie chodzę na solarkę nie maziam sie brązującymi kremami -kupilam tonik z ivostin (zielona seria) oraz krem 4 % brevoxsyl wiele razy juz to polecałam dziewczynom- mi bardzo pomoglo -koleżanka ogladała twarz pod lampa wooda i zero czarnych kropek:)

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 19:03:44

Cytat
foczka2007
carmelku z czystego serca polecam panią anię w tym salonie. prowadzi zajecia i jest rewelacyjna-wszystko jest schludnie czysto i miło. ceny tez nie powalają (jest tam też fryzjer -za 35zl masz super włoski- (polecam p. magdę)

te czarne kropy to na manualnym mozna usunąć. ( dostalas zapalenie dlatego ze pewnie dokaldnie twoja buzia nie zostala oczyszczona )

ja maialam tez duzo zaskórników i nic nie pomagało.. az... zwyczajnie przestalam sie opalac-tzn nie chodzę na solarkę nie maziam sie brązującymi kremami -kupilam tonik z ivostin (zielona seria) oraz krem 4 % brevoxsyl wiele razy juz to polecałam dziewczynom- mi bardzo pomoglo -koleżanka ogladała twarz pod lampa wooda i zero czarnych kropek:)

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i w takim razie myślę ze kiedyś zawędruję do pani Ani:)

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 19:11:05

Cytat
foczka2007
zapewne peeling kawitacyjny zostałby zastosowany lub zwykłe oczyszczanie skóry. potem maseczki i takie tam duperele. dobra kosmetyczka sama ci doradzi co i jak:) ja moge polecic gabinet w krakowie.
p.s polecam tez zmianę diety.
no właśnie, jakich produktów należy nie spożywać żeby pozbyć się tego dziadostwa?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozmiary L i większe- zdjęcia!!