Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

12 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:03:57

Czy może któraś z Was poddała się jakimś zabiegom na trądzik i zauważyła znaczną poprawę ?

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:08:47

tak, ja poddawalam sie wiele razy :D poprawa byla i to baaaaaaardzo duza, jednak te zabiegi musisz wykonywac reguralnie zeby utrzymalo sie na dlugo, bo ja przestalam i niestety tradzik wrocil, w niewielkim stopniu ale jest :/ zamierzam znowu powtarzac zabiegi, najpierw co 2-3 tygdonie a pozniej co 2 miesiace ;)

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:09:35

a jakie to były zabiegi jeśli mogłabyś napisać ?

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:10:43

Zdecydowanie tak, w dodatku zmieniłam styl żywienia i tylko od tego połowy tego paskudztwa z Twarzy się pozbyłam :)

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:15:31

zapewne peeling kawitacyjny zostałby zastosowany lub zwykłe oczyszczanie skóry. potem maseczki i takie tam duperele. dobra kosmetyczka sama ci doradzi co i jak:) ja moge polecic gabinet w krakowie.
p.s polecam tez zmianę diety.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 16:17 przez foczka2007.

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:15:42

oczyszczajace, w moim przypadku byl to peeling kawitacyjny+ ozon czy jakos tak, jakas maseczka oczywiscie na poczatku jeszcze tzw "parówka" ;p
sa jeszcze inne sposoby oczyszczania, mikrodermabrazja czy jakos tak, musisz spytac kosmetyczki :)

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:19:45

Cytat
adziulka1509
oczyszczajace, w moim przypadku byl to peeling kawitacyjny+ ozon czy jakos tak, jakas maseczka oczywiscie na poczatku jeszcze tzw "parówka" ;p
sa jeszcze inne sposoby oczyszczania, mikrodermabrazja czy jakos tak, musisz spytac kosmetyczki :)

pewnie rozpulchnianie wapozonem? a potem masakra ręczna-czyli wyciskanie- koszmar! jak dla mnie to boli:P

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:22:46

Cytat
foczka2007
zapewne peeling kawitacyjny zostałby zastosowany lub zwykłe oczyszczanie skóry. potem maseczki i takie tam duperele. dobra kosmetyczka sama ci doradzi co i jak:) ja moge polecic gabinet w krakowie.
p.s polecam tez zmianę diety.

Mogłabyś mi powiedzieć co to za gabinet?:) szukam w krk super kosmetyczki na manualne oczyszczanie:p

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:26:56

Cytat
foczka2007
Cytat
adziulka1509
oczyszczajace, w moim przypadku byl to peeling kawitacyjny+ ozon czy jakos tak, jakas maseczka oczywiscie na poczatku jeszcze tzw "parówka" ;p
sa jeszcze inne sposoby oczyszczania, mikrodermabrazja czy jakos tak, musisz spytac kosmetyczki :)

pewnie rozpulchnianie wapozonem? a potem masakra ręczna-czyli wyciskanie- koszmar! jak dla mnie to boli:P
nie nie :P to nie to, to było bardziej juz po zabiegu takie jakby mialo dzialanie 'lagodzaco zasuszajace' :P to była taka łyzka jakby pod prądem :D moja kosmetyczka tak to nazywała ;) i zawsze mi mowila "no, to teraz prądy" :D całkiem przyjemne to jest uczucie ;)

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 16:48:25

o wiele lepsze efekty daje manualne oczyszczanie niż kawitacyjny. Fakt że boli i wygląda się jak po napadzie wróbli na twarz ale za klika godzin/dni (zależy od skóry) efekty są zaskakująco dobre.

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 17:09:47

Cytat
adziulka1509
Cytat
foczka2007
Cytat
adziulka1509
oczyszczajace, w moim przypadku byl to peeling kawitacyjny+ ozon czy jakos tak, jakas maseczka oczywiscie na poczatku jeszcze tzw "parówka" ;p
sa jeszcze inne sposoby oczyszczania, mikrodermabrazja czy jakos tak, musisz spytac kosmetyczki :)

pewnie rozpulchnianie wapozonem? a potem masakra ręczna-czyli wyciskanie- koszmar! jak dla mnie to boli:P
nie nie :P to nie to, to było bardziej juz po zabiegu takie jakby mialo dzialanie 'lagodzaco zasuszajace' :P to była taka łyzka jakby pod prądem :D moja kosmetyczka tak to nazywała ;) i zawsze mi mowila "no, to teraz prądy" :D całkiem przyjemne to jest uczucie ;)

to jest na sam koniec - czyli darsonwalizacja:)
Cytat
carmelek91
Cytat
foczka2007
zapewne peeling kawitacyjny zostałby zastosowany lub zwykłe oczyszczanie skóry. potem maseczki i takie tam duperele. dobra kosmetyczka sama ci doradzi co i jak:) ja moge polecic gabinet w krakowie.
p.s polecam tez zmianę diety.

Mogłabyś mi powiedzieć co to za gabinet?:) szukam w krk super kosmetyczki na manualne oczyszczanie:p

ulica łąkowa 'klinika młodości . 4-ką tam dojedziesz:) ja mam tam praktyki tak więc polecam:P
Cytat
gosiaczek1609
o wiele lepsze efekty daje manualne oczyszczanie niż kawitacyjny. Fakt że boli i wygląda się jak po napadzie wróbli na twarz ale za klika godzin/dni (zależy od skóry) efekty są zaskakująco dobre.

czy ja wiem:P jak kto woli ale juz sie odchodzi od manualnego oczyszczania! jedno wam powiem co do manualnego oczyszczania. nie dajcie sie kłóć igłą (chodzi mi o prosaki) to niestety jest praktykowane mimo ze jest zabronione paragrafem -bo tylko lekarz ma prawo naruszać ciągłość naskórka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sobie zapamiętajcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-05 17:14 przez foczka2007.

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 17:43:32

Cytat
foczka2007
Cytat
adziulka1509
Cytat
foczka2007
Cytat
adziulka1509
oczyszczajace, w moim przypadku byl to peeling kawitacyjny+ ozon czy jakos tak, jakas maseczka oczywiscie na poczatku jeszcze tzw "parówka" ;p
sa jeszcze inne sposoby oczyszczania, mikrodermabrazja czy jakos tak, musisz spytac kosmetyczki :)

pewnie rozpulchnianie wapozonem? a potem masakra ręczna-czyli wyciskanie- koszmar! jak dla mnie to boli:P
nie nie :P to nie to, to było bardziej juz po zabiegu takie jakby mialo dzialanie 'lagodzaco zasuszajace' :P to była taka łyzka jakby pod prądem :D moja kosmetyczka tak to nazywała ;) i zawsze mi mowila "no, to teraz prądy" :D całkiem przyjemne to jest uczucie ;)

to jest na sam koniec - czyli darsonwalizacja:)
Cytat
carmelek91
Cytat
foczka2007
zapewne peeling kawitacyjny zostałby zastosowany lub zwykłe oczyszczanie skóry. potem maseczki i takie tam duperele. dobra kosmetyczka sama ci doradzi co i jak:) ja moge polecic gabinet w krakowie.
p.s polecam tez zmianę diety.

Mogłabyś mi powiedzieć co to za gabinet?:) szukam w krk super kosmetyczki na manualne oczyszczanie:p

ulica łąkowa 'klinika młodości . 4-ką tam dojedziesz:) ja mam tam praktyki tak więc polecam:P
Cytat
gosiaczek1609
o wiele lepsze efekty daje manualne oczyszczanie niż kawitacyjny. Fakt że boli i wygląda się jak po napadzie wróbli na twarz ale za klika godzin/dni (zależy od skóry) efekty są zaskakująco dobre.

czy ja wiem:P jak kto woli ale juz sie odchodzi od manualnego oczyszczania! jedno wam powiem co do manualnego oczyszczania. nie dajcie sie kłóć igłą (chodzi mi o prosaki) to niestety jest praktykowane mimo ze jest zabronione paragrafem -bo tylko lekarz ma prawo naruszać ciągłość naskórka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sobie zapamiętajcie.


Dziękuje za wiadomość:) Hmm a może coś doradzisz na to jak się pozbyć takich zaskórników na policzkach jeśli nie manualnie, miałam dawno mikro i nie byłam zadowowolona, chodziłam też na serie kwasów i super pomogły mi na ślady potrądzikowe jednak jak zaskórniki były tak są (nie dużo ale boję się żeby się nie zrobił z nich stan zapalny bo kiedyś miałam problemy z trądzikiem) mimo że wiem że moja domowa pielęgnacja teraz jest dość dobra (po tych wszytskich latach z moją cerą nauczyłam się;p) tzn peelingi enzymatyczne, glinka, nie zapycham ją fluidami. Wydaje mi się że tylko manualnie można by było się tego pozbyć raz już byłam ale troszkę zmasakrowana wyszłam i nie dokładnie zrobiony był zabieg (zrobiły się dwa stany zapalne) więc gdyby tylko była jakaś super kosmetyczka która sobie z tym poradziła:P

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 17:56:24

carmelku z czystego serca polecam panią anię w tym salonie. prowadzi zajecia i jest rewelacyjna-wszystko jest schludnie czysto i miło. ceny tez nie powalają (jest tam też fryzjer -za 35zl masz super włoski- (polecam p. magdę)

te czarne kropy to na manualnym mozna usunąć. ( dostalas zapalenie dlatego ze pewnie dokaldnie twoja buzia nie zostala oczyszczona )

ja maialam tez duzo zaskórników i nic nie pomagało.. az... zwyczajnie przestalam sie opalac-tzn nie chodzę na solarkę nie maziam sie brązującymi kremami -kupilam tonik z ivostin (zielona seria) oraz krem 4 % brevoxsyl wiele razy juz to polecałam dziewczynom- mi bardzo pomoglo -koleżanka ogladała twarz pod lampa wooda i zero czarnych kropek:)

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 19:03:44

Cytat
foczka2007
carmelku z czystego serca polecam panią anię w tym salonie. prowadzi zajecia i jest rewelacyjna-wszystko jest schludnie czysto i miło. ceny tez nie powalają (jest tam też fryzjer -za 35zl masz super włoski- (polecam p. magdę)

te czarne kropy to na manualnym mozna usunąć. ( dostalas zapalenie dlatego ze pewnie dokaldnie twoja buzia nie zostala oczyszczona )

ja maialam tez duzo zaskórników i nic nie pomagało.. az... zwyczajnie przestalam sie opalac-tzn nie chodzę na solarkę nie maziam sie brązującymi kremami -kupilam tonik z ivostin (zielona seria) oraz krem 4 % brevoxsyl wiele razy juz to polecałam dziewczynom- mi bardzo pomoglo -koleżanka ogladała twarz pod lampa wooda i zero czarnych kropek:)

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i w takim razie myślę ze kiedyś zawędruję do pani Ani:)

Zabiegi kosmetyczne na trądzik

05 kwi 2011 - 19:11:05

Cytat
foczka2007
zapewne peeling kawitacyjny zostałby zastosowany lub zwykłe oczyszczanie skóry. potem maseczki i takie tam duperele. dobra kosmetyczka sama ci doradzi co i jak:) ja moge polecic gabinet w krakowie.
p.s polecam tez zmianę diety.
no właśnie, jakich produktów należy nie spożywać żeby pozbyć się tego dziadostwa?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozmiary L i większe- zdjęcia!!