Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziubki

03 kwi 2011 - 22:00:26

Jaa, problem na szafową skale, ja tam nie ingeruję w czyjś ryj za przeproszeniem :D

dziubki

03 kwi 2011 - 22:30:10

Dziubki to nie grymas.... to stan umysłu... :]

zweryfikowana
Posty: 956
Ostrzeżenia: 1/5

dziubki

03 kwi 2011 - 23:30:28

Przecież dziewczyno nikt Ciebie tutaj nie atakuje tylko każdy wyraża swoje zdanie, niestety to Ty masz do każdego jakąs irytującą odpowiedź. Po co na siłe szukać problemu? ; > Skoro każdy ma swoje zdanie i w takiej dyskusji powinnaś się z tym liczyć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-03 23:31 przez ajmi.

dziubki

03 kwi 2011 - 23:34:41

wchodzac na ten temat myslalam,ze jakis fajny temat o dziubkach z facetami a tu pech:D:D

dziubki

03 kwi 2011 - 23:34:57

Ja na to mówie kaczusie i strasznie mnie to bawi ze ktoś z własnej woli robi takie COŚ na twarzy przekomiczne dla kogoś kto na to patrzy hahahahaha :D fakt żenada i nie jest to zmysłowe ani ładne ;]

zweryfikowana
Posty: 956
Ostrzeżenia: 1/5

dziubki

03 kwi 2011 - 23:36:17

Cytat
catherinaaa
wchodzac na ten temat myslalam,ze jakis fajny temat o dziubkach z facetami a tu pech:D:D

:D

dziubki

03 kwi 2011 - 23:36:49

Cytat
ajmi
Przecież dziewczyno nikt Ciebie tutaj nie atakuje tylko każdy wyraża swoje zdanie, niestety to Ty masz do każdego jakąs irytującą odpowiedź. Po co na siłe szukać problemu? ; > Skoro każdy ma swoje zdanie i w takiej dyskusji powinnaś się z tym liczyć.
nie, bylam atakowana konkretnie ja, przez jakies 3 czy 4 dziewczyny :)
ale niewazne, Bog kazal wybaczac:)

ale temat sie rozwinal, myslalam, ze zostanie olany jak wiekszosc tematow poza 'czy jestem gruba?' wiec chyba cos jest na rzeczy :P moze napisze o tym prace magistrska :D

dziubki

03 kwi 2011 - 23:37:09

hehe,przyznam się,że sama nie raz się na tym łapię,że robię dziubek,to momentami wychodzi samoistnie...:p i jakoś mi to nie przeszkadza tak bardzo jak niektórym:)

dziubki

03 kwi 2011 - 23:37:29

ja dziubka robię tylko dla mojego faceta...

dziubki

03 kwi 2011 - 23:40:18

ja zaczelam sie nad tym zastanawiac jako nad 'problemem' kiedy zauwazylam, ze 5letnia dziewczynka, ktora sie czasami opiekuje ciagle robi dziubki do zdjec.

ale zeby nie bylo, nie chodzi mi o delikatne wydecie warg, tylko o powykrzywiane dzioby plus np wytrzescz oczu i zmarcha na czole od wysilku :D
mnie to bawi i tyle :D

zweryfikowana
Posty: 2.820
Ostrzeżenia: 1/5

dziubki

03 kwi 2011 - 23:43:14

ha ha haaa dobree :D tez mnie to wkurza :D nie wiem w jakim celu to to ale dobra ;p

zweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 1/5

dziubki

03 kwi 2011 - 23:48:39

masakra....popieram

dziubki

03 kwi 2011 - 23:51:36

Dla mnie to też żałosne:D Takie niby seksiii to ma być wiecie;p Zresztą widać poziom dziewczyn które mają pełno takich zdjęć (często gratisem jest ogólnie wykrzywiona twarz, photoshop, pozycja z góry czy wieeelki dekolt), te bardziej cywilizowane się z nich śmieją, wiele chłopaków również (mój by chyba zadzwonił do mnie "co to za zdjęcie?!" gdybym takie wystawiła). Sam fakt istnienia mnóstwa stron wyśmiewających takie pozy powinien dać do myślenia.
I popieram pomysł wątku, może choć pare dziewczyn tutaj poczyta i przemyśli to, żeby te wszystkie słit szesnastki nie brały przykładu z starszych koleżanek...

dziubki

03 kwi 2011 - 23:57:01

to są kacze dzioby bo dziobki to to nie są:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi kosmetyczne na trądzik