Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

free spin za rejestracje

20 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brzuch po cesarce

30 mar 2011 - 18:06:52

Cytat
marta_iwa
na prawdę wszystko da się zrobić, ale niestety potrzeba trochę czasu
oczywiscie brzuch juz nigdy nie będzie idealnie płaski jak u nastolatki, bo szew zostaje, ale da się to skutecznie ukryć :)

poszukaj w sieci cwiczeń z Callanetics, nie są one bardzo męczące, a super kształtują sylwetke
wystarczy cwiczyc raz w tygodniu po godzinie

znalazlam kilka artykulow o tym biore sie do czytania

brzuch po cesarce

30 mar 2011 - 18:16:00

Cytat
natalka1012
Cytat
martischa
Cytat
natalka1012
Cytat
marta_iwa
zamiast jakieś bielizny można nosić bandaż elastyczny ( taki szeroki )
nie wiem w jakim stanie masz ten brzuszek, ale na początku to pomaga, bo jak się wcześniej nie miało a po porodzie zostaje to dziwne uczucie
co do ćwiczeń to jak najbardziej, tylko zależy jak się szew goi

a bardzo dobrze na figurę działa calanetics, kiedyś był godzinny zestaw z mariolą bojarską
polecam, chociaż nie wiem czy teraz gdzies to mozna znalezc


brzuszek jest spory wyglada na 5 miesiac dzis bylam u ginekolog i polozna wolala mnie na badanie bo myslala ze jestem w ciazy wiem ze to dopiero 7 tygodni po a ja bym cudu chciala ale denerwuje mnie ten zwisajacy brzuch a szew goi sie bardzo dobrze wiec moge troszke pocwiczyc

eh mam tak samo jak Ty, z nóg mi wszystko zeszło a brzuch okrągły jakby coś tam jeszcze siedziało haha

heheh musimy sie z tym jakos uporac bo idzie cieplo i kurtki trzeba zdjac


ehh no dokładnie, ja miałam nadzieję, że do lata zrzucę wszystko ale jak od 3 tygodni waga stoi w miejscu, ani drgnie to wątpię, że mi się to uda :( Chociaż z drugiej strony lepiej powoli niż szybko, bo przynajmniej skóra nie będzie wisieć ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziubki