Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:05:50

witam,

nurtuje mnie pytanie - jak zachowujecie się wobec swoich wad, jakichs mankamentów urody na ktore nie macie wpływu a chciałybyscie zmienic ?

Czy rozmiar XL wyklucza noszenie spodenek/spodniczek? Czy odstające uszy są powodem tego, że mamy nosić tylko rozpuszczone włosy? Czy wysokie czoło musi zawsze byc przykrywane grzywką?

Mamy ukrywać nasze wady - czy zaakceptować i uczynic z nich `znak rozpoznawczy` ?


chcialabym poznac Wasze zdanie na ten temat :) ja osobiscie jestem posiadaczką wysokiego czoła, i mam grzywkę ale nie ograniczam się tylko i wylacznie do chodzenia w niej - lubię czasem odslonic czolo, spiąc grzywkę czy zrobic kucyka. Chociaz juz nieraz uslyszalam docinki od strony `zyczliwych` na ten temat, to raczej sobie juz nic z tego nie robię, bo polubiłam moją `wadę` , choć przyznam że wczesniej była ona dla mnie koszmarem :)

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:07:12

mam wysokie czoło i nie posiadam grzywki :)

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:09:17

jestem przeciwna ukrywaniu wad ;)

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:09:57

ja mam dużą pupę i lubie to podkreślać

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:12:30

Moje wady znają wszyscy znajomi i nie przeszkadza im to jakoś specjalnie, ale wiedzą kiedy mnie coś denerwuje, do moich uwag również się przyzwyczaili. Po co się ukrywać ? lepiej być sobą :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-27 16:12 przez Anetka1322.

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:12:30

nie znam kobiety ktora by byla zadowolona w 100% z siebie. co do ukrywania wad to w moim przypadku nie musze bo jestem za stara by sie komukolwiek przypodobac . nie szukam na sile akceptacji i uwazam ze ocena czy to wygladu czy tez stylu ubierania nie jest adekwatne do tego jaka dana osoba jest . wiadomo nie szata zdobi czlowieka , a jedynie pomaga wyrazic siebie , pokazac swoja osobowosc indywidualizm lub przynaleznosc do danej grupy patrz hip hop, punki itp.

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:12:30

wydaje mi sie, ze najlepiej robic tak aby wygladac jak najlepiej... jezeli ukrycie odstajacych uszu pod rozpuszczonymi wlosami, sprawi ze wygladasz ladniej niz w kucyku- to chyba jasne ze wiekszosc ludzi z tym "problemem" tak bedzie nosic?
Ale najwazniejsze jak sie ktos czuje ze soba, jak Ci sie podobaja Twoje uszy czy czolo mimo ze odbiegaja od "normy" i czujesz sie ladnie jak je eksponujesz a nie ukrywasz, to czemu nie :P
Jedynie co to uwazam ze grube osoby nie powinny nosic spodniczek mini i super krotkich spodenek bo to juz wyglada niesmacznie.

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:12:59

mnie kiedys bardzo wkurzaly piegi..kupowalam jakies drogie kremy zeby sie ich pozbyc... a teraz? wogole sie nimi nie przejmuje :)

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:13:16

Przychwili wolnego czasu poszzperaj na necie szukając zdjec modelek. One wcale nie są idealne!!!!! będąc pewnym siebie tuszujemy mankamenty urody.. Uwierz mi, ze gdy bedziesz sprawiala wrazenie osoby zadowolonej z siebie, usmiechnietej, bez kompleksow, ludzie ich nie dostrzegą... :)

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:14:36

A ja mając rozmiar M/L wstydzę chodzic się w spódniczkach, ale na przykład założę krótkie, dresowe spodenki. To chyba zależy od charakteru człowieka i na przykład zazdroszczę dziewczynom, które nosząc trochę większy rozmiar bez skrupółów ubierają się właśnie w spódniczki i mają gdzieś zdanie innych :)

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:18:01

Ja mam odstające uszy, i nie nosze kucyków ani koków...tak bardzo bym chciała ale się wstydzę.
Te pokazywanie swoich wad zależy też d człowieka, jeden będzie miał w nosie zdanie innych , drugi będzie brał do siebiw to co inni mówią ( dlatego ja chodze w rozpuszczonych)

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:19:30

staram się ubierać tak, by zakrywać mankamenty a pokazywać zalety, to chyba jasne. ale żeby jakoś desperacko, np chodzić w długich kieckach w upał tylko dlatego, że mam trochę pomarańczowej skórki na udach to nieee. albo jak podoba mi sie bardzo jakiś ciuch ale "nie pasuje do mojej figury" to mam to gdzieś i noszę. mam jednego odstającego zęba:P a mimo to uśmiecham się bardzo szeroko:D

niezweryfikowana
Posty: 764
Ostrzeżenia: 1/5

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:21:54

Ukrywać!!!

Każda kobieta ma wady i nie wierzę że jest tu taka która je pokazuje
'sory ale laska o rozmiarze xxl wygląda conajmniej śmiesznie w mini -np.

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:22:27

mam dupe jak szalupe i nie ubieram spodenek ani spodniczek, wstyd mi

WADY - ukrywać czy pokazywać?

27 mar 2011 - 16:24:06

Cytat
wiktorka88
ja mam dużą pupę i lubie to podkreślać

Ja też :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brzuch po cesarce