Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

motywacja na diecie

1 minutę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WADY - ukrywać czy pokazywać?

30 mar 2011 - 22:48:14

Ja mam dużą pupę i próbuję ją na wszelkie możliwe sposoby ukrywać. :(

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

WADY - ukrywać czy pokazywać?

30 mar 2011 - 22:48:34

Ja mam szpare miedzy zębami ;P
I krótkie grube pale u nóg ;P przynajmniej ja tak uważam i nie chodze w japonkach sandałach itp bo się wstydze chodz kazdy uwaza ze przesadzam ;)
A co do szpary to ja polubiłam ;)

WADY - ukrywać czy pokazywać?

30 mar 2011 - 22:53:38

ja mam wysokie czoło i zdecydowanie wole je zakryć, tak samo jak i duży brzuch.

WADY - ukrywać czy pokazywać?

30 mar 2011 - 22:53:50

ja mam wysokie czolo ale nie nosze grzywki, tylko taka na ukos, czasem zrobie np do kucyka zeby sie lepiej czuc i nie interesuje mnie zdanie innych. po drugiej ciazy mam lekki brzuszek(nie jest duzy ale mi przeszkadza bo czuje sie grubo w tym miescu ale nosze obcisle bluzeczki tylko czasem staram sie zakryc np. zaslaniam rekami gdy siadam lub nie nosze bluzek ze widac pepek:(). moja corcia ma po ojcu odstajace uszy(u niego to tak slodko wygladalo:)) ale i tak lubie corci uszka i robie jej rozne fryzurki w miare jak tylko sie da bo ma króciutkie wloski:)

WADY - ukrywać czy pokazywać?

30 mar 2011 - 22:54:06

myślę, że należy pokazywać to co mamy najładniejsze, a czesci ciała, z których nie jesteśmy zadowolone umiejętnie maskować. Jeśli zaczynamy się chwalić naszym wadami, to prawdopodobnie przestały być mankamentami i musimy sobie poszukać nowych :)

WADY - ukrywać czy pokazywać?

30 mar 2011 - 22:58:50

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-23 11:20 przez Vendie.

WADY - ukrywać czy pokazywać?

30 mar 2011 - 23:00:05

zdecydowanie ukrywać. Mam wąskie ramiona w stosunku do pupy i i mały biust staram się tuszować to dzięki bufkom, żabotom i td. Jeśli człowiek jest krytycznie nastawiony do siebie to potrafi ukryć wady. Co innego np duża pupa - jeśli jest zgrabna, to można z niej uczynić atut a nie wadę. Natomiast wszelkie dysproporcje sylwetki najlepiej tuszować

WADY - ukrywać czy pokazywać?

30 mar 2011 - 23:01:59

Ja mam spory tyłek i jeśli go odpowiednio podkreślę to z wady zmienia się w zaletę ;). Jestem też bardzo blada, ale lubię to i celowo się nie opalam. Uważam, że wyglądam przez to delikatniej i odpowiada mi, że wyróżniam się od "wysolariowanych" laseczek.

Cytat
Vendie
Ja nie ukrywam wad! Wzrost pokochałam ;) Całe 153 w kapeluszu ;D Jestem niska, ale czy to znaczy że mam zrezygnować z pasków poziomych, które lubię, na rzecz pasków pionowych za którymi nie przepadam? Szpilkami też się katować codziennie nie zamierzam! Małe jest piękne i już! ;)

Mam 1,59- 1,60 m i już się do tego przyzwyczaiłam :). Mój chłopak uważa, że jestem idealnego wzrostu jak na dziewczynę. Jeśli ukochan osoba Cię akceptuje to czego więcej chcieć? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:05 przez kochatka.

WADY - ukrywać czy pokazywać?

30 mar 2011 - 23:07:46

Nie zwracam na nie uwagi... bo po co zakrzątac spobie glowe cvzyms co i tak nie zmieni mojego zycia... jestem jaka jestem

WADY - ukrywać czy pokazywać?

30 mar 2011 - 23:08:33

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-23 11:21 przez Vendie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziubki