Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 18:42:39

Dziewczyny, znacie jakieś sposoby na zamaskowanie szerokich ramion? Co ubierać?
Już od dziecka miałam problem z nadwagą, no i gdy rosłam, moje kosci też rosły, a że rosłam wszerz, to mam teraz szerokie ramiona.
Udało mi sie już chudnąć ponad 17 kg i dzisiaj jak stanełam przed lustrem w cisnych spodniach, myslałam ze sie popłaczę, biodra o wiele mniejsze od ramion. Kiedys miałam proporjonalne, teraz schudłam i duzo z pupy i brzucha poszło, ale ramiona mi sie nie zmniejszą...
Jak mam temu zaradzić?:(

Ech już sama nie wiem, na zdjęciach tego nie widać. Wyszło ze mam i dużą dupe i duze ramiona... ;-S
oczywiście nie osiagnełam jeszcze wagi do ktorej dążę, jestem dokładnie w polmetku, wiec wygladam jeszcze jak... baleron;/ wiec prosze, nie komentujecie mojej nadwagi.
Biodra chyba i tak jeszcze troche zejdą, ale ramiona juz raczej nie...
Mimo wszytsko szerokie ramiona mam, nigdy dorbna nie bedę.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-13 19:03 przez samdresik.

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 18:45:13

Daj zdjecia, pewnie przesadzasz i nie jest tak zle...
A tak czy siak to niestety nie mam pojecia jak mozna zwezic optycznie ramiona :(

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 18:47:23

na pewno nie nosić żadnych takich,że tak powiem odstających rękawków,bo wtedy się optycznie poszerzają :)
a tak to nie mam innej rady :)

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 18:48:01

ja mam szerokie ramiona, a wąski tyłek, niestety:( i tak noszę power shoulders, a co tam :)

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 18:48:36

Cytat
Cos_
na pewno nie nosić żadnych takich,że tak powiem odstających rękawków,bo wtedy się optycznie poszerzają :)
a tak to nie mam innej rady :)

nie noszę zadnych "bufków"
zaraz wrzucę fotki

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 18:48:49

ja tez mam strasznie wielkie ramiona...;/

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 18:49:55

Cytat
lidkowska
ja mam szerokie ramiona, a wąski tyłek, niestety:( i tak noszę power shoulders, a co tam :)

A mi sie wlasnie wydaje, ze bluzki power shoulders sa dobrym rozwiazaniem, bo wydaje się wtedy, że "tak ma byc" ze wzgledu na fason bluzki i ludzie nie zwracaja uwagi na szerokie ramiona jak na jakiś kompleks ;)

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 18:52:19

Cytat
lilthug1
Cytat
lidkowska
ja mam szerokie ramiona, a wąski tyłek, niestety:( i tak noszę power shoulders, a co tam :)

A mi sie wlasnie wydaje, ze bluzki power shoulders sa dobrym rozwiazaniem, bo wydaje się wtedy, że "tak ma byc" ze wzgledu na fason bluzki i ludzie nie zwracaja uwagi na szerokie ramiona jak na jakiś kompleks ;)
otóż to, jest w tym dużo prawdy

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 18:54:15

"....Szerokie ramiona można łatwo zatuszować, ale należy się bezwzględnie wystrzegać niektórych fasonów ubrań: za dużych, bezkształtnych sukienek, bluzek z rękawami ¾ albo z bufkami, okrągłych dekoltów, topów bez rękawów oraz marynarek z wypychanymi ramionami. Unikaj również dekoltów w kształcie łódki i karo, a zamiast nich postaw na owalne oraz trójkątne wycięcia. W Twojej szafie nie powinno także zabraknąć asymetrycznego kardiganu, dobrze skrojonej szmizjerki, sukienki z rękawami w kształcie litery V, koszuli z podwójnymi mankietami i szerokim kołnierzem, jednorzędowego płaszcza z rozkloszowanym dołem oraz wyraźnym wcięciem w talii
. W okolicach ramion noś ciemne, matowe materiały ozdobione pionowymi liniami.

Jak wybrać bikini:

Zaufaj stanikom z szerokimi szelkami, a jeśli masz mały biust, nie rozstawaj się z miseczkami typu push-up, które dodadzą Twojej sylwetce kobiecości.

Jak wybrać sukienkę:

Powinnaś nosić sukienki z falbanką u dołu, co optycznie wysmukli Twoje ramiona. Unikaj fasonów z cienkimi, prawie niewidocznymi ramiączkami. Jeśli decydujesz się na gorset bez ramiączek, koniecznie narzuć szal albo lekki, kaszmirowy sweterek...."

cytat stylistek z jednej ze stron .
Wpisujesz swój problem w google i wyskakuje tobie wiele stronek o twoim problemie
pozdrawiam

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 18:54:35

daj fotki :)

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:08:29

otwiera się wam zdjęcie?

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:16:52

Masz proporcjonalna figurę, przesadzasz z tymi szerokimi ramionami..

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:18:31

dla mnie jest ok ;)

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:19:40

nie jest tak strasznie. rozpuść włosy! odwrócisz wtedy uwage od ramion :)) i zakładaj bardziej przyległe ubrania wyszczuplą Cie :) ja też mam dosyć szerokie ramiona a chodze w bluzkach z bufkami i mam zawsze rozpuszczone włosy ;)) i nie noś bluzek opadajacych z ramion ;) nie jest źle ;) i gratuluje tych -17 kg ;O a no i prostuj sie! cycki do przodu jak to ja mam zwyczaj mówic moim koleżankom ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-13 19:20 przez mamszafe.

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:20:50

przynajmniej masz biodra ;)

ja jestem patykiem z szerokimi ramionami to dopiero masakra

mysle ze takie bluzki jak mas zna sobie poszerzaja ramiona, wszelkie delolty typu łódka...

dobrze maskuja koszule i rozkloszowane spodnice z wysokim stanem odwracaja uwage od ramion ;)
dobrze tez nosic kamizelka, waterfall tez pomoze ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-13 19:23 przez just3.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dbacie o siebie ?