Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

wakacje last minute

15 minut temu

Budowa domu

39 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:21:06

najważniejsze, że proporcjonalne- ja mam wątłe ramionka a spory tyłek i uda- muszę wyrównywać proporcję bufkami, power shouldersami itd- ty nie musisz, więc nie narzekaj!;d

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:22:33

A ja powiem tylko:
Uśmiechnij się! :)

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:23:00

ejjj u ciebie nie jest zle...;) Super wyglądasz... Usmiech :)

zweryfikowana
Posty: 644
Ostrzeżenia: 2/5

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:23:09

Hej. Jestem w miare szczupła osobą, ale także mam szerokie ramiona- taka budowa, moja mama też tak ma. Jżeli jest zwykła bluzka to jeszcze ujdzie, ale gdy chce założyć sukienkę lub płaszczyk to masakra.. Dlatego noszę bluzki (uwaga) z BUFKAMI! niewiem czym to pomaga, ale niewidać tych ramion. Dzisiaj chciałam kupić sobie płaszczyk i taki zwykły wygląda okropnie, ale taki z bufkami extra. A i przedewszystkim nie noś jakiś workowatych bluzek bo jest jeszcz gorzej..

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:24:06

Cytat
mamszafe
nie jest tak strasznie. rozpuść włosy! odwrócisz wtedy uwage od ramion :)) i zakładaj bardziej przyległe ubrania wyszczuplą Cie :) ja też mam dosyć szerokie ramiona a chodze w bluzkach z bufkami i mam zawsze rozpuszczone włosy ;)) i nie noś bluzek opadajacych z ramion ;) nie jest źle ;) i gratuluje tych -17 kg ;O a no i prostuj sie! cycki do przodu jak to ja mam zwyczaj mówic moim koleżankom ;)

dzis miałam spiete bo nie chciało mi sie ich układać. zazwyczaj chodze w rozpuszczonych. W sumie lepiej zeby je zapusciła, prawda? gdyby przyktyły całe raiona... a co powiecie o apaszce zawinietej dookoła szyi?
Cytat
whatsername87
najważniejsze, że proporcjonalne- ja mam wątłe ramionka a spory tyłek i uda- muszę wyrównywać proporcję bufkami, power shouldersami itd- ty nie musisz, więc nie narzekaj!;d
za to jestem szeroka tu i tu...:S

a widziałyscie tooo?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-13 19:26 przez samdresik.

Szerokie ramiona

15 mar 2011 - 10:01:44

haha szerokie ramiona to ja mam bo jestem plywaczka... mozna mowic o szerokih ramionach jak masz barki szersze znacznie od bioder u ciebie jest proporcja zachowana na zdjeciu wyglada to calkiem symetrycznie co innego jak sie jest chudym jak patyk i ma sie chlopiece ramiona ... :) dobrze wygladasz i nie martw sie lepiej miec szerokie barki niz waskie bo wtedy czlowiek ktory ma problemy z otyloscia wyglada jeszcze bardziej otyly :/ Wygladasz swietnie jeszcze jak mowisz ze schudlas 17 kg podziw :)

Szerokie ramiona

15 mar 2011 - 10:04:22

Jak dla mnie ok- nie jesteś chudzielcem ale jesteś proporcjonalna :)

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Szerokie ramiona

15 mar 2011 - 10:04:36

jak dla mnie jestes proporcjonalnie zbudowana... ja mam dlugie nogi i przez to korpus i ramiona wygladaja jak jeden wielki kloc!

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 2/5

Szerokie ramiona

15 mar 2011 - 10:16:08

ehhh tez mam ten problem mam bardzo podobna figurkę i nosze bufki i rurki:)

Szerokie ramiona

15 mar 2011 - 10:42:38

Cytat
samdresik
a widziałyscie tooo?

o masakra, jak dwie różne osoby!
ja bym chciała, żeby taka "profesjonalistka" czy jak ją nazwać zajęła się mną i moją garderobą :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dbacie o siebie ?