Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:21:06

najważniejsze, że proporcjonalne- ja mam wątłe ramionka a spory tyłek i uda- muszę wyrównywać proporcję bufkami, power shouldersami itd- ty nie musisz, więc nie narzekaj!;d

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:22:33

A ja powiem tylko:
Uśmiechnij się! :)

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:23:00

ejjj u ciebie nie jest zle...;) Super wyglądasz... Usmiech :)

zweryfikowana
Posty: 644
Ostrzeżenia: 2/5

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:23:09

Hej. Jestem w miare szczupła osobą, ale także mam szerokie ramiona- taka budowa, moja mama też tak ma. Jżeli jest zwykła bluzka to jeszcze ujdzie, ale gdy chce założyć sukienkę lub płaszczyk to masakra.. Dlatego noszę bluzki (uwaga) z BUFKAMI! niewiem czym to pomaga, ale niewidać tych ramion. Dzisiaj chciałam kupić sobie płaszczyk i taki zwykły wygląda okropnie, ale taki z bufkami extra. A i przedewszystkim nie noś jakiś workowatych bluzek bo jest jeszcz gorzej..

Szerokie ramiona

13 mar 2011 - 19:24:06

Cytat
mamszafe
nie jest tak strasznie. rozpuść włosy! odwrócisz wtedy uwage od ramion :)) i zakładaj bardziej przyległe ubrania wyszczuplą Cie :) ja też mam dosyć szerokie ramiona a chodze w bluzkach z bufkami i mam zawsze rozpuszczone włosy ;)) i nie noś bluzek opadajacych z ramion ;) nie jest źle ;) i gratuluje tych -17 kg ;O a no i prostuj sie! cycki do przodu jak to ja mam zwyczaj mówic moim koleżankom ;)

dzis miałam spiete bo nie chciało mi sie ich układać. zazwyczaj chodze w rozpuszczonych. W sumie lepiej zeby je zapusciła, prawda? gdyby przyktyły całe raiona... a co powiecie o apaszce zawinietej dookoła szyi?
Cytat
whatsername87
najważniejsze, że proporcjonalne- ja mam wątłe ramionka a spory tyłek i uda- muszę wyrównywać proporcję bufkami, power shouldersami itd- ty nie musisz, więc nie narzekaj!;d
za to jestem szeroka tu i tu...:S

a widziałyscie tooo?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-13 19:26 przez samdresik.

Szerokie ramiona

15 mar 2011 - 10:01:44

haha szerokie ramiona to ja mam bo jestem plywaczka... mozna mowic o szerokih ramionach jak masz barki szersze znacznie od bioder u ciebie jest proporcja zachowana na zdjeciu wyglada to calkiem symetrycznie co innego jak sie jest chudym jak patyk i ma sie chlopiece ramiona ... :) dobrze wygladasz i nie martw sie lepiej miec szerokie barki niz waskie bo wtedy czlowiek ktory ma problemy z otyloscia wyglada jeszcze bardziej otyly :/ Wygladasz swietnie jeszcze jak mowisz ze schudlas 17 kg podziw :)

Szerokie ramiona

15 mar 2011 - 10:04:22

Jak dla mnie ok- nie jesteś chudzielcem ale jesteś proporcjonalna :)

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Szerokie ramiona

15 mar 2011 - 10:04:36

jak dla mnie jestes proporcjonalnie zbudowana... ja mam dlugie nogi i przez to korpus i ramiona wygladaja jak jeden wielki kloc!

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 2/5

Szerokie ramiona

15 mar 2011 - 10:16:08

ehhh tez mam ten problem mam bardzo podobna figurkę i nosze bufki i rurki:)

Szerokie ramiona

15 mar 2011 - 10:42:38

Cytat
samdresik
a widziałyscie tooo?

o masakra, jak dwie różne osoby!
ja bym chciała, żeby taka "profesjonalistka" czy jak ją nazwać zajęła się mną i moją garderobą :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dbacie o siebie ?