Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sylwia8998 spercyzuj co rozumiesz przez kolczyk w obojczyku bo w kóści (a obojczyk jest kością) nikt przy zdrowych zmysłach nie zrobi.

ja osobiscie przebijam kolczyki w domu mam zrobiony kurs a nie stac mnie na zalozenie salonu wiec to robie w domu :) uwiezcie mi da sie w domu zrobic sterylne warunki tak samo jak moga byc sterylne warunki w salonie gdzie kreci sie ze dwie osoby(pracownicy) i osoby zainteresowane (klienci) nie twierdze ze nie ma ale na pewno nie 100 %

a masz dostęp do autoklawu ?? Jakich rękawiczek używasz ? Jak się przygotowujesz do zabiegu ?

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Zrobiłam na opak z paroma wyżej wymienionymi punktami i wszystko mam z kolczykiem w porządku.

niestety nie uzywam jednorazowych narzedzi do tego wiec nie musze sterylizowac ich dodatkowo rekawiczki lateksowe oczywiscie jednorazowki..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-24 17:38 przez Izula20Lbn.

ja miałam robiony kolczyk w domowych warunkach w języku 3 razy ( raz wyciągłam i mi zarosło, 2 razy połkłam i tez mi zarosło) i jakos mam język, nie straciłam smaku ani nic ;)

Izula20Lbn jednorazówki czyli takie po 100 pakowane ? A kolczyków też nie sterylizujesz ? I nadal nie otrzymałem odpowiedzi na ostatnie pytanie, jak się przygotowujesz do zabiegu ?

Morbid a w ogóle w Polsce jest ktoś, kto robi kolczyk pod kością obojczykową? interesowałam się tym ze 2 lata temu i wtedy nikogo takiego odważnego nie znalazłam ;)

ilaylamam nadzieję, że nie ma. To jest wyjątkowo niebezpieczne przekłucie, poza tym goi się latami.

A a bym chciała bardzo zostać posiadaczką takich kolczyków jak na zdjęciu :)
Jedynie nie wiem gdzie kupić odpowiedznie kolczyki (wielkość, materiał z którego są zrobione, zapięcie (blaszka??))



pierwszy kolczyk zrobila mi kolezanka w jezyku i nie zaluje bo nic nie bolalo , troszke spuchlo ale na drugi dzien bylo juz spoko :) nosilam go 3 lata, w miedzy czasie zrobilam sobie kolczyk w pepku w salonie i to bolalo mnie bardziej niz w jezyku a po roku rowniez w salonie zrobilam sobie kolczyk w brwi :) nie zaluje Lubię To! :DD

Ela90 odpowiednie kolczyki dobierze Ci piercer.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-11 20:05 przez MorbidSoul.

Cytat
Izula20Lbn
ja osobiscie przebijam kolczyki w domu mam zrobiony kurs a nie stac mnie na zalozenie salonu wiec to robie w domu :) uwiezcie mi da sie w domu zrobic sterylne warunki tak samo jak moga byc sterylne warunki w salonie gdzie kreci sie ze dwie osoby(pracownicy) i osoby zainteresowane (klienci) nie twierdze ze nie ma ale na pewno nie 100 %

No własnie sama też się zastanawiam nad zrobieniem kursu tylko którego ?abcnauka.pl Wcześniej przekuwałam sobie sama uszy ale żeby to robić komuś to chciałabym mieć jednak dyplom.

chciałabym zapytać o to przekłucie:

a konkretnie o kolczyk,
to jest tak zwany banan?

i czy takiego kolczyka zakłada się od razu do przekłucia czy po zagojeniu?
tak na mój rozum, to chyba od razu, bo kształt inny, ale wolę zapytać speców w tym temacie ;)

Pani_niuniaczkowa kurs nie nauczy Cię anatomii człowieka w jeden czy dwa dni, poza tym nauczysz się jedynie podstawowych przekłuć. Dyplom nie jest wyznacznikiem umiejętności, na pewno nie taki z abc czy innego nic w sumie nie wartego kursu, no chyba, żebyś zrobiła kurs u Fakira Mustafara, Steva Hawortha, Samppy von Cyborga, czy chociażby w Niemczech u Marzeny Tkacz, to takim certyfikatem można się chwalić bo tam naprawdę nauczysz się konkretów.

pauli05 to jest forward helix a biżuterię najodpowiedniejszą do tego przekłucia dobierze Ci piercer.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Siłownia i Fitness Gdańsk