Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 1/5

Sacrum- dzięki za odpowiedź ;)

witam . chcę sobie zrobić kolczyk cleavage [między piersiami] . I chciałam się was zapytać czy któraś z Was ma ? i może mi odpowiedzieć na kilka pytań na prv

Ja nie mam ale osobiście bardzo obawiałabym sie o to, że mozna 'zaciągnąć' bluzką lub bielozną taki kolczyk...
A to musiałoby boleć ;/

trzeba bardzo uważać.. bo przy zahaczeniu faktycznie zaboli, może też trochę krew polecieć, ale to przytrafia się na prawdę rzadko.

kolczyka nie posiadam ale zajmuję się kolczykowaniem ciała, jak masz jakieś pytania to pisz śmiało na prv

mam pytanie : )
wiecie ile mniej więcej goi się kolczyk między piersiami i czy gojenie i przebijanie boli ?

zależy jaki tam ma być kolczyk, jeśli surface bar to około 3 miesięcy i przekłucie nie należy do przyjemnych, jeśli microdermal to gojenie około miesiąca i mniej bolesne od zakładania surface bara, jednak dużo droższe ale pewniejsze rozwiązanie.
Samo gojenie w żadnym przypadku nie jest bolesne.

A jeśli ktoś chce sie zajmować piercingiem, przerobił teorie (zasady bhp, anatomie) to czas sie wziąść za praktyke. Ale na początek chyba warto siebie kłuć i coś ewentualnie spieprzyć niż kogoś, prawda?

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad założeniem sobie tych piekności :) Co o tym sadzicie..?? może jakieś rady doświadczonych Pań. Przyznam się szczerze że przebite to mam tylko uszy :)
Chciałabym żeby sztangi były delikatne nie za duze, żeby nie wyglądało to ordynarnie ;]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-05 19:06 przez Annussiia.

a nie można tego napisać w wątku poświęconemu piercingowi, tylko zakładać nowy temat po to aby śmiecić ??

Kolczyki dobierze Ci piercer, pokaże długości i sami razem ustalicie co będzie najlepiej się prezentowało.
Z własnego doświadczenia jako piercer mogę powiedzieć tylko tyle, że lepiej tam założyć po dwa microdermale a nie surface bary (nie żadne sztangi czy banany).

Mam pytanie czy to prawda, że po przebiciu anti-tragusa może dojść do paraliżu tawrzy?? Chciałam sobie takiego zrobić, ale teraz się obawaim.

Jestem alergiczką (mam alergię na sztuczną biżuterię), więc mogę nosić tylko złoto, srebro i biżuterię antyalergiczną. To straszne bo najpiękniejsza biżuteria zazwyczaj jest sztuczna, tania a wybór duuuuży. Natknęłam się na kolczyki akrylowe. Czy ktoś kto ma alergię tak jak ja ma jakieś doświadczenia z kolczykami z akrylu?

mini-minia
to nie prawda.

imishio
akryl/bioplast/ptfe i tytan to są materiały biokompatybilne, możesz nosić bez problemu

Zapraszam serdecznie do nowo otwartego Salonu Piercingu Arif , w którym pracuję.
Rewelacyjne ceny, nie tylko przekłucia - również implanty magnetyczne, skaryfikacje, play piercing.
W dniu przekłucia rabat na zakupy w sklepie Arif.
Na pierwsze przekłucie nie zakładamy stali chirurgicznej, która może wywoływać podrażnienia po przekłuciu.
Dbając o Wasze bezpieczeństwo w naszym salonie używamy tylko biżuterii najwyższej jakości (TYTAN G23, Bioplast, PTFE).


Pozdrawiam
Morbid



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-11 16:05 przez MorbidSoul.

A co sądzicie o kolczyku w obojczykach? Po jednej 'kuleczce' w obu? Ile to się goi? Jaka cena wykonania? Jak duży ból temu towarzyszy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trądzik !!! POMOCY!!!