Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

13 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a czy to była wina kosmetyczki?

Odpowiedziałaś sobie sama w pytaniu czy to wina kosmetyczki.
Poza tym wątpię, że 'dbałaś jak trzeba' jeśli przebijała Ci niekompetentna osoba....

Zajrzyj do wątku na temat piercingu....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-15 17:06 przez Sacrum.

Dbałam i to bardzo. Nosiłam ubrania tylko z bawełny, przemywałam trybiotykiem, poruszałam kolczykiem itd. A przebijała mi kosmetyczka...

trybiotyk nie jest potrzebny, kiedy nie masz stanow zapalnych lub ropy

A można wiedzieć kto Ci go robił .?

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

tez to miałam....

niestety musisz go wyjac.

i jeszcze razzrobisz sobie w maju..

wyjmij , chyba ze chcesz mieć wilka bliznę jak ja ...

Nie robimy kolczyków u kosmetyczki (no chyba, że podstawowe- uszy) TO PIERWSZA ZASADA ;-)
Wyjmij kolczyk, będzie migrował aż się nie "zarwie" i pozostanie tylko brzydka blizna.

Też tak miałam i wyjęłam.Po pół roku znowu to samo i dałam sobie spokój.

Aha , no to może Ci trafiła w żyłe i Ci się nie przyjął , albo poprostu Twój pępek nie przyjmuje kolczyków .... ja już mam kolczyk niecałe 2 lata i mam bardzo dobrze , na początku smarowała "Trybiotykiem" i ładnie mi się zagoiło . Może poczekaj jeszcze z 1tydzień góra dwa , jak Ci nie przejdzie to po prostu go wyjmij ...bo nie wiadomo co Ci się tam dzieje

poczekaj aż się zagoi i przebiij ponownie, kolczyk musi być porządnie przebity

Cytat
qazaq
a czy to była wina kosmetyczki?
takich rzeczy sie nie robi u kosmetyczki, mój mąż jest zawodowym piercerem tak ze wiem co mówie

Uh dokładnie nie robimy kolczyków u kosmetyczki..
ja popełniłam błąd i przebijałam sama w uszach 8 kolczyków ok, przy 9 źle trafiłam i miałam dzikie mięso do wycięcia..
Pozostałe 4 zapłaciłam po 100zł w pożadnym salonie pępek, język broda i nos pięknie się zagoiły :) na takie zabiegi warto wydać troszkę pieniążków..
Jest też możliwość, że Twoje ciało odrzuca kolczyk.. nie rób drugi raz na bliznie.. głupi pomysł, bo za pewne w 80% i tak się znowu nie przyjmie.

Cytat
qazaq
Dbałam i to bardzo. Nosiłam ubrania tylko z bawełny, przemywałam trybiotykiem, poruszałam kolczykiem itd. A przebijała mi kosmetyczka...

Kosmetyczka - to nie jest osoba która wykonuje piercing. Przekłuwanie tylko w profesjonalnych salonach piercingu lub tatuażu.
Swoją niewiedzę w tej dziedzinie potwierdziła każąc Ci goić tribioticiem. Tej maści nie używa się przy gojeniu przekłuć.
Oraz tym, że teraz Ci się papra, bo nie potrafiła wykonać przekłucia prawidłowo, stąd migracja. Trzyma Ci się na strzępku skóry, lepiej go wyciągnij zanim Ci się wyrwie i wda się jakaś infekcja.
Poza tym pewnie wsadziła Ci kolczyk ze stali chirurgicznej, czego też się nie robi przy świeżym przekłuciu.

Swoją drogą to poszła bym do tej pseudopiercerki i pokazała jej to 'dzieło' i zażądała zwrotu pieniędzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dbacie o siebie ?