Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pryszcze na plecach i dekoldzie

02 mar 2011 - 11:01:38

A ja polecam na takie dolegliwosci ŻEL DO MYCIA CIAŁA z serii AA THERAPY do skory łojotokowej i tradzikowej (biało-niebieska tubka). Kosztowal niewiele ponad 15zl, jest go 200ml, bardzo wydajny i skuteczny. Polecila mi go farmaceutka. W sumie opis jest raczej zachęcający - "Żel do mycia ciała do skóry trądzikowej i łojotokowej z climbazolem i d-pantenolem. Hipoalergiczny żel do mycia ciała o działaniu przeciwbakteryjnym, seboregulującym i keratolitycznym (złuszczającym). Systematyczne stosowanie gwarantuje wyraźną poprawę stanu skóry, poprzez jej wygładzenie i nawilżenie, a także łagodzenie zmian trądzikowych. Zmniejsza łojotok i łagodzi podrażnienia. Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu potu spowodowanego nadmierną potliwością."

Pryszcze na plecach i dekoldzie

02 mar 2011 - 11:05:15

moja kuzynka miala taki problem. Jadla duzo chipsow i tlustych potraw i podobna dlatego tyle ich miala na plecach i dekolcie. Przestala jesc chipsy i ograniczala tluste potrawy i naprawde jej pomoglo. Za to zaczela jesc wiecej warzyw i owocow i pic duzo wody.

Pryszcze na plecach i dekoldzie

02 mar 2011 - 11:05:40

najlepiej jakąś maścią smarować np cynkową albo jakąś z krzemem

Pryszcze na plecach i dekoldzie

02 mar 2011 - 11:08:25

ja bylam u dermatologa i przepisal Dalacin w masci (antybiotyk). tydzien i po problemie...

Pryszcze na plecach i dekoldzie

02 mar 2011 - 11:08:45

moze to głupie, ale jeżeli chodzi o te na plecach to pomaga solarium :D musiałam skorzystać na studniówkę, bo miałam bardzo jasną sukienkę i dzięki temu zniknęły krosty na plecach :) ale przede wszystkim proponuje wizytę u dermatologa. Moja siostra ma ten sam problem, jest młoda, ma tego pełno i niestety w jej wypadku należy to przeczekać...

Pryszcze na plecach i dekoldzie

02 mar 2011 - 11:10:49

ja bralam tabletki anty i problem zniknol w mgnieniu oka tylko maja inne minusy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najwieksze piersi swiata !!! Szok