Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIEPRZYKI....;)

14 lut 2011 - 18:23:34

ja miałam wypalane pieprzyki. Też mi przeszkadzały, choć wszyscy mówili, że dodają mi uroku, ale ja wiedziałam lepiej co mi dodaje uroku, a co nie :D bylam u dermatologa, powiedziała, że nie sa one szkodliwe, ale po prostu się uparłam, żeby je usunąć. Pierwszy usunęłam u chirurga z NFZ (wycinanie), a reszte wypaliłam u chirurga. Jeśli byś się na to decydowała, to jest to tańsze, niż usunanie pojedyńczych za 200 zł. Ja płaciłam za twarz i dekold 500 zł. :) wiecej info na prv. pisz jakbyś miala jakies pytania ;)

PIEPRZYKI....;)

14 lut 2011 - 18:27:22

Dokładnie, nie powinno się wyrywać włosków rosnących na pieprzyku.
Ja też mam pieprzyki, ale mówią właśnie, że dodają uroku ;) chociaż też bym kilka chętnie zlikwidowała ;)
jednak na te wycinanie bym się nie zdecydowała :/ jak już to laser ;)

PIEPRZYKI....;)

14 lut 2011 - 18:30:47

Moja mama ma takie odstające bardzo, i najlepsze jest usunięcie laserem ale nie każdy da się usunąć

PIEPRZYKI....;)

14 lut 2011 - 18:38:05

Ja tez mam pieprzyki na twarzy, an czole mam takiego dosyc duzego. Ale wolalabym nie ryzykowac z usuwaniem; znajoma mojej mamy usunela 2 pieprzyki i po miesiacu zmarla na raka skory; tak szybko sie rozwinela choroba ;/ dlatego trzeba to dobrze przemyslec..

PIEPRZYKI....;)

14 lut 2011 - 18:42:13

miałam bardzo duże pieprzyki na plecach. bałam się cokolwiek z nimi robić, bo odstawały mi bardzo... moja mama załatwiła mi tzw. 'kukułcze ziele'. smarowałam nim jakis czas te pieprzyki i juz nie są odstające. Są, ale nie odstają i nie mam żadnych blizn :-)
nie wiem ile to kosztuje, ale na pewno nie tyle co specyfiki od lekarzy ..

PIEPRZYKI....;)

14 lut 2011 - 18:46:11

moja siostra ma duzo pieprzykow. z jednej strony noska włącznik a z drugiej wyłącznik ;p tak sie z niej smieje czasem;p
ale ładnie wygladaja pieprzyki. odróżnia cie to od reszty ludzi.ja mam pieprzyka na srodku lewego policzka. jednego. dluuuugo go nielubiłam.a teraz to mi smiga;p

nie szukaj dziury w calym;p

PIEPRZYKI....;)

14 lut 2011 - 18:53:05

Cytat
mmonie89
moja siostra ma duzo pieprzykow. z jednej strony noska włącznik a z drugiej wyłącznik ;p tak sie z niej smieje czasem;p
ale ładnie wygladaja pieprzyki. odróżnia cie to od reszty ludzi.ja mam pieprzyka na srodku lewego policzka. jednego. dluuuugo go nielubiłam.a teraz to mi smiga;p

nie szukaj dziury w calym;p


moja przyjaciółka ma taki trapez z pieprzyków na policzku i też często się z niej śmiejemy. Na buzi trapez a z matmy noga



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-14 18:54 przez hanixx.

PIEPRZYKI....;)

15 lut 2011 - 16:55:29

A mi się pieprzyki podobaja na trwazy ;) mam 2 ale malutkie i wygladaja jak pieg ;/;/ chialabym miec wieksze pieorzyki przynajmniej z 2 ;)

PIEPRZYKI....;)

15 lut 2011 - 16:58:19

Ja mam na buzi taki jak Marylin Monroe i bardzo go lubię :)

PIEPRZYKI....;)

15 lut 2011 - 16:58:24

ja sobie zrobiłam zajebisty nad ustami :D:D:D:D:::D:DD:D:D: mysle ze pieprzyki sa ozdoba o ile nie odstaja

PIEPRZYKI....;)

15 lut 2011 - 17:02:08

a ja mam jeden pieprzyk nad ustami, taki malutki, ale najbardziej kocham mój pieprzyk na cycu:) jest taki sexi jak mam jakiś dekolt:D pieprzyki są spoko:D

PIEPRZYKI....;)

15 lut 2011 - 17:04:17

ja na twarzy mam 2 (kiedyś miałam na uchu ale mi zniknął <lol2>;) i ogólnie na całym ciele ponad 30 (kiedyś z nudów liczyłam, ale wiadomo-np. na plecach nie doliczę się wszystkich. takie największe mam na łopatce-wiem bo mi mama mówiła kiedyś jak byłam mała. zresztą widać go w lustrze;p i drugi na prawej ręce między łokciem a nadgarstkiem) i co? żyję z tym i się nie przejmuję ;] nawet się cieszę troszkę bo sprawiają, że czuję się wyjątkowa (troszeczkę oczywiście;p) bo wiem, że takich i w tych miejscach nie ma nikt, albo niewiele osób :P spójrz na to z tej strony xD

PIEPRZYKI....;)

15 lut 2011 - 17:10:25

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-22 13:43 przez Vendie.

PIEPRZYKI....;)

15 lut 2011 - 17:23:01

a ja mam daki duuży jakieś 4cm od pachwin i trochę się boję o niego ;/ chyba bym go usunęła jakbym miała kasę. to boli?

PIEPRZYKI....;)

15 lut 2011 - 17:30:43

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-22 13:44 przez Vendie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki macie wzrost?a ile ważycie?