Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wrastające włoski na nogach

13 maj 2009 - 13:02:18

ale zawsze mozna spróbowac :gruboziarniste peelingi i przejść na maszynkę do golenia....

Wrastające włoski na nogach

13 maj 2009 - 13:03:45

Cytat
bossa
moje nogi uratował laser. przez dwa lata nie nadawały się do pokazania nawet sobie. wywal depilator...
i na noc, po kąpieli, wcieraj oliwkę dla dzieci w skórę (najlepiej jeszcze wilgotną). Zmiękcza skórę, pomaga..

A musiałaś powtarzac ten laser?

Wrastające włoski na nogach

13 maj 2009 - 13:12:00

Cytat
aagniesia85
Cytat
bossa
moje nogi uratował laser. przez dwa lata nie nadawały się do pokazania nawet sobie. wywal depilator...
i na noc, po kąpieli, wcieraj oliwkę dla dzieci w skórę (najlepiej jeszcze wilgotną). Zmiękcza skórę, pomaga..

A musiałaś powtarzac ten laser?

zrobiłam 2 zabiegi (choć powinno się zrobić 3-4), ale po nich moje nogi po prostu cudownie się odmieniły. Robiłam tylko łydki.
400zł raz na 3-4 miesiące to chyba kwota którą można uciułać, bo wiecznie słyszę że to jakiś straszny majątek.
Chyba warto wydać żeby wyglądać jak kobieta (odmawiając sobie nowych ciuchów np.)

Wrastające włoski na nogach

13 maj 2009 - 13:12:44

Cytat
gato30
ale zawsze mozna spróbowac :gruboziarniste peelingi i przejść na maszynkę do golenia....
gdybyś widziała jakie mogą być wrosty... musiałaby chyba żwirem je traktować...:))) wiem co mówię, mi peelengi nie pomagały..

Wrastające włoski na nogach

13 maj 2009 - 22:41:37

Cytat
bossa
Cytat
aagniesia85
Cytat
bossa
moje nogi uratował laser. przez dwa lata nie nadawały się do pokazania nawet sobie. wywal depilator...
i na noc, po kąpieli, wcieraj oliwkę dla dzieci w skórę (najlepiej jeszcze wilgotną). Zmiękcza skórę, pomaga..

A musiałaś powtarzac ten laser?

zrobiłam 2 zabiegi (choć powinno się zrobić 3-4), ale po nich moje nogi po prostu cudownie się odmieniły. Robiłam tylko łydki.
400zł raz na 3-4 miesiące to chyba kwota którą można uciułać, bo wiecznie słyszę że to jakiś straszny majątek.
Chyba warto wydać żeby wyglądać jak kobieta (odmawiając sobie nowych ciuchów np.)


I co te dwa zabiegi na całe zycie? Hmmm chyba sie skusze jednak, bo mam dosyć golenia.....

Wrastające włoski na nogach

11 cze 2009 - 11:04:44

Ja też przerzuciłam się na wosk i problem się zmniejszył, ale nie całkowicie. Dlatego zaczęłam stosować krem z apteki - Keranorm. I już mi nie wrastają:] Kosmetyków zapobiegających wrastaniu jest dużo, ale trzeba uważać z doborem, bo wiele substancji chemicznych tylko pogarsza sytuację, tworząc stany zapalne. Dlatego właśnie radzę iść do apteki.

Wrastające włoski na nogach

12 maj 2010 - 00:04:10

mam ten sam problem :/
3 razy podchodziłam do depilatora w przeciągu trzech lat - zawsze na ciepłe pory i klapa
włosy wrastają tak, że zawsze żałuję, że cokolwiek zaczęłam z nim działać :/
teraz ponownie wrosły mi włoski, ale w takiej ilości, że można zacząć płakać :(
co mam zrobić??
naturalnie odstawiam depilator - chyba nawet go wyrzucę, żeby nigdy więcej mnie nie kusił
peeling nie pomaga, szorowanie nie pomaga, mocne wycieranie ręcznikiem też nie pomaga - próbowałam już tego wszystkiego
kremy na mnie nie działają, plastry veet też - tylko został mi ten paskudny klej, który musiałam zmyć pumeksem :/ blehh
skoro mam już pełno wrośniętych włosków to jak je wydostać?
igły już też próbowałam jednak teraz jest tego tak dużo, że chyba ducha wyzionę... :/
poczekać dłużej, aż będą dłuższe (pod skórą) i maszynka w ruch? oczywiście peelingi do tego czasu, czyli codzinnie.
niech mi ktoś coś doradzi, kto jest tak beznadziejnym przypadkiem jak ja...
up up, liczę, że ktoś tu zajrzy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-12 10:15 przez eve12345.

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:32:46

Prawda jest taka, że jeżeli masz taką tendencję to, czy bedziesz się golić czy depliować - zawsze będziesz miała z tym problem. Dlatego lepiej może pomyśl o depilacji laserowej. Tam nie ma problemu z wrastającymi włoskami. Zrobisz sobie trzy czy cztery zabiegi i będziesz miała spokój już właściwie na zawsze.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Wrastające włoski na nogach

21 lip 2020 - 07:24:14

Z uwagi na problem wrastających włosków dobrze jest zdecydować się na zapisanie się na depilację laserem. Nie oszukujmy się, obecnie jest to najskuteczniejsza metoda depilacji. Nie jest to tania decyzja, szczególnie, że trzeba często wybrać się na wiele sesji. Będzie to jednak dla nas wygodne. Skuteczność zależy tutaj oczywiście od urządzenia. Są różne i różne jest ich działanie. Dobrze jest wcześniej zapoznać się z tą tematyką.

Wrastające włoski na nogach

31 lip 2020 - 12:55:08

A jeżeli nie depilacja to jakieś może kosmetyki?

Wrastające włoski na nogach

21 mar 2021 - 13:03:17

Też miałam kiedyś podobny problem. Stosowałam już chyba wszystko. Maszynki jednorazowe faktycznie służyły jako jednorazowe, używałam różnych pianek, balsamów po depilacji, ale bez skutku. Depilator w kosz, lepiej kupić depilator IPL. Czasem warto zainwestować żeby się nie męczyć.Możesz też isć do kosmetyczki na taką serię zabiegów, ale wychodzi dość drogo a raz na jakiś czas później trzeba powtarzać. Ja w domu mam ten i problem wrastających włosków zniknął :)

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Wrastające włoski na nogach

29 paź 2021 - 08:32:27

Mi tez włoski wrastały, najgorzej po depilatorze i miałam bardzo podrażnioną skórę.. Dlatego też zdecydowałam się na depilację laserową i teraz mam z tym spokój, nogi mam gładziutkie bez żadnych kropek :) Na zabiegi chodzę w Warszawie do Depicare https://www.depicare.pl/, teraz też został mi ostatni zabieg na bikini.

Wrastające włoski na nogach

03 lut 2022 - 16:15:17

Jeżeli domowe zabiegi nic nie dadzą to pozostaje ci chyba tylko laser.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-03 16:15 przez LitleWitch.

Wrastające włoski na nogach

21 lut 2022 - 20:15:00

Brzmi jakby przydały ci sie zabiegi depilacji laserowej, ona podobo jest skuteczna na wrastjace włoski.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Wrastające włoski na nogach

29 mar 2022 - 18:58:31

Właśnie do sposobów leczenia zapalenia mieszków włosowych zalicza się głównie depilację laserową, którą uznaje się za najbardziej efektywną terapię.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piękny biust - Dakolen