Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

50 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wrastające włoski na nogach

27 maj 2011 - 13:38:31

Cytat
qazqaz1212
użyj wosku do depilacji nóg może?
Po wosku też wrastają.... Może nie tak dużo ich jak po depilatorze, ale wrastają...

Wrastające włoski na nogach

27 maj 2011 - 13:50:31

ktos jeszcze ? :)

Wrastające włoski na nogach

27 maj 2011 - 19:42:33

Cytat
piska
Cytat
lilthug1
o kurcze, przykro mi, ale nie potrafie pomoc.. nie wiedzialam, ze dlugotrwale stosowanie depilatora moze skutkować czymś takim :(
Zależy od skóry.. Mi po jednym użyciu depilatora zaczęły wrastać.. Wyciągałam je pęsetą, w końcu musiałam je zapuścić i nie goliłam przez dłuższy czas. Teraz nie wrastają, ale 3 dni od golenia już widać jak rosną kolejne i je czuć

ja też raz użyłam i zaczęły mi wrastać ;/ :( myślałam że będę miała trochę spokoju bo na drugi drugi dzien po goleniu maszynką już czyć odrastające włoski ;/ a cóż, tu jeszcze gorzej... chociaż teraz już na szczęście tylko kilka wrasta raz na jakiś czas a po depilatorze to była masakra, chyba jakie 60% włosków ;/

Wrastające włoski na nogach

12 maj 2009 - 23:25:57

depiluje nogi depilatorem i mi wrastaja włosy co robic zeby one nie wrastały i jak usunąć te co juz wrosły głębiej ?

Wrastające włoski na nogach

12 maj 2009 - 23:31:59

odstawić depilator i wziasc sie za maszynke zwykla.
niestety jak sie ma wrazliwa skore i depiluje albo wyrywa plastrami to bardzo czesto wrastaja.
podobno peeling gruboziarnisty pomaga ale nie wiem. w kazdym badz razie mam ten sam rpoblem co Ty. wiec sie przerzucilam na meskie maszynki do golenia.

Wrastające włoski na nogach

12 maj 2009 - 23:35:28

CUDA JUZ WYCZYNIALAM, ZEBY NIE WRASTALY, CODZIENE MASAZE, CZESTO PILINGI I NIC ! CIAGLE TO SAMO, TEZ NIE MAM NA TO METODY! I CHOC TO FAJNE NIE MUSIEC SIE DEPILOWAC CO KILKA DNI, TO JEDNAK JAK WLOSKI ODRASTAJA NIE JEST FAJNIE=(

Wrastające włoski na nogach

12 maj 2009 - 23:36:47

ja tez jakiś czas depilowałam, ale niestety też wrastały. To jest maskryczne, nawet peeling nie pomagał. A potem miałam zaczerwienienia, co brzydko wyglądało :( w efekcie dłubałam je szpilką i teraz używam tylko kremów i maszynki ;(

Wrastające włoski na nogach

12 maj 2009 - 23:38:46

tak to na nogach to mi bardzo nie wrastaja tylko najgodzej na lini bikini

Wrastające włoski na nogach

12 maj 2009 - 23:39:35

ja się depiluje 14lat i niestety ciągle to samo, pociesza mnie to tylko, że już mam tak osłabione włoski, że większość nie odrasta:)

Wrastające włoski na nogach

12 maj 2009 - 23:42:33

Cytat
Camille
ja tez jakiś czas depilowałam, ale niestety też wrastały. To jest maskryczne, nawet peeling nie pomagał. A potem miałam zaczerwienienia, co brzydko wyglądało :( w efekcie dłubałam je szpilką i teraz używam tylko kremów i maszynki ;(

dłubac szpilką:) dobre hehe nie wbiłas jej sobie?...podziwiam :)

Wrastające włoski na nogach

12 maj 2009 - 23:53:17

Cytat
aagniesia85
Cytat
Camille
ja tez jakiś czas depilowałam, ale niestety też wrastały. To jest maskryczne, nawet peeling nie pomagał. A potem miałam zaczerwienienia, co brzydko wyglądało :( w efekcie dłubałam je szpilką i teraz używam tylko kremów i maszynki ;(

dłubac szpilką:) dobre hehe nie wbiłas jej sobie?...podziwiam :)


calkiem normalne, bardzo duzo osob tak robi, nawet jak pojdziesz do kosmetyczki bedzie tak robila ztym ze nie spzilka a igla. jelsi nie pomozesz wlosowi wyrosnac poza skora to bedziesz miala stan zapalny brzydka kroste z ropa itd. trzeba sobie radzic.;)

Wrastające włoski na nogach

13 maj 2009 - 08:24:50

pdobno solarium pomaga, ale nie mam pojęcia czy to prawda...

Wrastające włoski na nogach

13 maj 2009 - 08:30:17

więc nie jestem sama :)
na nogach jeszcze pal licho, gorzej z okolicami bikini,
mam strasznie delikatną skórę.

słyszałam że w takich przypadkach nie można golić sie pod włos :P
chociac trudno sobie wyobrazić golenie na nogach inaczej..hm..

Wrastające włoski na nogach

13 maj 2009 - 08:34:44

heh ja tez borykam się z tym problemem ale na bikini...brrr
masaże szorstka gąbka i peeling

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piękny biust - Dakolen