Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wrastające włoski na nogach

13 lut 2011 - 14:58:44

też chętnie się dowiem, bo mam podobny problem

Wrastające włoski na nogach

13 lut 2011 - 15:05:17

a może jakies krem do depilacji ?? moja mama kiedyś używała (nie pamietam jaka firma) byl taki mocny ze popalił jej cebulki

Wrastające włoski na nogach

13 lut 2011 - 15:21:13

Cytat
fantas
a może jakies krem do depilacji ?? moja mama kiedyś używała (nie pamietam jaka firma) byl taki mocny ze popalił jej cebulki

Moja mama także polecała mi krem,ale on jednak nie usuwa włosków tak perfekcyjnie jak np. golarka czy depilator.

Reasumując wybiorę się do dermatologa, zacznę używać peelingu przed depilacją, kupię krem przeciw wrastaniu włosków i zobaczymy czy będzie lepiej - na pewno się odezwę i zdam Wam relacje. ;)
Dziękuję za porady.

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:19:07

Jeżeli masz tendencję do wrastania, to będzie się tak działo bez względu na to czy będziesz depilować czy golić. Pomyśl może lepiej o depilacji laserowej. Po trzech, może czterech zabiegach będziesz miała problem z głowy na zawsze. Ja ostatnio byłam na konsultacjach w krakowskiej Estetice i chyba sama zdecyduję się na pachy.

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:25:06

mam to samo , rob pelling najlepiej gruboziarnisty

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:29:45

ja ci powiem ze mam to samo. wszedzie gdzie uzywje wosku lub depilatora wrastają mi wlosy i robi sie duzo krostek ... mama jak mi tylko wąsik wyrywa plastrami tam tylko wszystko jest ok.

wiec niestety w lato codziennie mecze cialo maszynką... oczywiscie tez mam krosty, ale to juz inny problem... ale przynajmniej nie wrastaja mi tak jak po depilatorze, ale wrastaja troche. moze kiedys kiedys kiedys bedzie mne stac na laser hehe

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:34:01

a czy możecie polecić jakieś konkretne kremy przeciw wrastaniu włosków?

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:34:12

Cytat
ciupek
moze idz do dermatologa?? kurde nie wiem...
zartowalam z dermatologiem. zle przeczytałam. sory

dermatolog pomoże, mojej koleżance w dokładnie takiej samej sprawie pomógł, miała bardzo brzydkie blizny na nogach, po wrastających włosach

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:35:54

to ja się może podepnę do pytania, dziewczyny otóż w wakacje wyjeżdżam na dwa tygodnie do Bułgarii no i właśnie chciałam się wydepilować cała czyli pachy, nogi, bikini, woskiem bądź pastą cukrową najbardziej mi zależy na bikini no bo wiadomo 2 tygodnie codziennie kostium kąpielowy, i kurka właśnie sie boje o te wrastające włoski, zawsze używałam tylko maszynki, no i moje pytanie czy jak już się wywoskuje :D to co robić żeby te włoski nie wrastały?

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:38:10

Cytat
coco-moko
to ja się może podepnę do pytania, dziewczyny otóż w wakacje wyjeżdżam na dwa tygodnie do Bułgarii no i właśnie chciałam się wydepilować cała czyli pachy, nogi, bikini, woskiem bądź pastą cukrową najbardziej mi zależy na bikini no bo wiadomo 2 tygodnie codziennie kostium kąpielowy, i kurka właśnie sie boje o te wrastające włoski, zawsze używałam tylko maszynki, no i moje pytanie czy jak już się wywoskuje :D to co robić żeby te włoski nie wrastały?

z tego co widze jeszcze nie wiesz czy masz dentencje do wrastających wloskow, a moze nie masz i martwisz sie na zapas?zrob sobie teraz delipacje i zobacz jak twoja skora zaraguje, do wakacji spokojnie ci odrosną :D

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:41:29

stosuj piling na skóre nóg mnie tez wloski wrastaja i nie uzywam juz depilatora jest nie dla nas. Problem bedze sie powtarzac

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:44:09

no panikuje haha bo czytam te wasze wypowiedzi że takie blizny rany itp :) ale ogólne to jak już zrobię tą depilację, to co wystarczy peeling, 2 razy na tydzień i dużo balsamów? :D

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:47:11

Mialam to samo....zaczelam uzywac pellingow, zapuszczam co jakis czas wloski (np tydzien sie nie gole, gdy wiem, ze nikt tego nie zauwazy :D ) i problem zniknal....

Wrastające włoski na nogach

05 kwi 2011 - 13:54:38

Ja poczekałam aż zagoją mi się wszystkie rany i na blizny stosowałam krem Cepan ok. 20zł. i nie mam już żadnych śladów, a włosków które mi wrosły i prawie ich nie widać nie wydłubuję. No i oczywiście przerzuciłam się na maszynkę.

Wrastające włoski na nogach

27 maj 2011 - 12:54:34

Mam problem z nogami,a zwłaszcza z wrastajacymi włoskami i krostkami. Jestem brunetką,wiec włoski sa ciemne i do tego wrastaja. Jesli wydepiluje nogi,to i tak wygladajea jakby były nie wydepilowane,bo są takie malutkie ciemne włoski pod skóra i do tego mam jeszcze czerwone blizny. Prosze pomózcie jak moge usunac te czerwone blizny i co robic,aby włoski nie wrastały, Teraz idzie lato,a ja nawet nie moge ubrac szortów :(
Miała któras z was podobny problem ?
Pomóżcie prosze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile czasu poświęcacie na siebie?