Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

54 minut temu

sprawdzony stomatolog

58 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:12:24

Też się chętnie dowiem, bo po zimie mam grubą szorstka skórę, a krem do stóp z Avonu nie działa =[

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:14:40

ten cały Avon w du...e wsadzic

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:15:03

no przecież nic nie będzie trwałe, bo się na tych stopach chodzi ;)
jak chcesz żeby efekt był trwały- musisz leżeć i nic nie robić... ja tam używam tylko pumeksu i wydaje mi się, że nie chodzę jak menel :)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:16:58

Bardzo dobre są kosmetyki do stóp firmy Gewohl, do nabycia w aptece.
Tarka do stóp Peggy Sage do kupienia w drogerii Douglas bądź na allegro gdzie można ją kupić nawet 50% taniej.
Maść ochronna z wit. a
Generalnie uważam że aby mieć cały czas zadbane i gładkie stopy potrzebna jest systematyczność.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:17:31

Też się chętnie tego dowiem...

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:20:43

no dokladnie systematycznosc. nie da isie na twale wygladzic i zmiekszyc skory, caly czas sie chodzi, a skora rogowacieje, trzeba systematycznie dbac o stopy. ja uzywam pumeksu, robie pedicure, a dobry sposb to po tym jak juz ktos pisal- na grubo tlustego kremu i w skarpetki na noc:)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:20:59

krem Avon Foot Works,najpierw moczę w ciepłej wodzie z solą do kąpieli,pumeksuję,robie tam pedicure..maluje paznokcie czy coś,wtedy nakładam grubą warstwę tego kremu,na to woreczki śniadaniowe(wkłądam stopy do środka) i na to skarpetki i spać;] mówię ci-rano stópki jak pupka dzieciaczka;)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:21:49

Właśnie systematyczność.
Nie ma cudonego kremu, który ma działać po jedym zastosowaniu np. cały tydzień, to nie realne.
DO ciała używacie balsamu pewnie codziennie, może nawet 2 razy dziennie, więc tak samo trzeba dbać o stopy;)
Choć przyznam się, że ja nie zawsze pamiętam..

Może poszukasz coś do stóp z la roche-posay, ja mam do ciałą i twarzy i nigdy nie miałam lepszych kremów;)

niezweryfikowana
Posty: 498
Ostrzeżenia: 2/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:23:28

Avon jest dobry.. tylko kup serię PLANET SPA.. Dużo droższa ale warta ceny ;)

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:24:18

super efekty daje maseczka z oriflamu, ale ją wycofali póki co :(( chociaż krem podobno też dobry jak nie lepszy ;)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:28:46

Według mnie najlepsze są kremy firmy SCHOLL.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:31:19

ja polecam krem i peeling z biedronki be beauty :) rewelacja za taką cenę :)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

12 maj 2011 - 12:45:47

Żeby skóra na stopach była miękka, gładka i delikatna trzeba o nią dbać i to systematycznie. Polecam kąpiel z dodatkiem rewitalizującego płynu Feet Up, który świetnie nawilża i wygładza zmęczoną skórę stóp. Zawiera olejek lawendowy i eukaliptusowy o właściwościach łagodzących. Później należałoby użyć tarki(przy mono zgrubiałym naskórku) lub przy w miarę gładkich stopach wykonać peeling a następnie nanieść na stopy krem nawilżający. Intensywniejszy, tłustszy na noc i lżejszy na dzień. Jeśli pumeks, to tylko sztuczny, bo ten naturalny staje się bardzo szybko jedynie źródłem bakterii. Oczywiście gorąco polecam całą serie Feet Up Oriflame. Właśnie pojawiła się bardzo fajna pianka, która daje efekt natychmiastowego chłodzenia. W letnie upały, jeśli puchną nogi , to jest to naprawdę cudeńko:) Pianka fajnie skwierczy przy nakładaniu:)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

13 maj 2011 - 14:46:43

Najważniejsze jest systematyczne dbanie o stopy. Ja robię peeling raz w tygodniu. Przy każdej kąpieli ścieram stopy tarka i używam mocno nawilżających kremów do stóp, ostatnio z masłem Shea http://www.spakosmetyki.pl/kosmetyki-do-pielegnacji-ciala/kremy-do-stop

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

15 maj 2011 - 14:12:24

a moim zdaniem te peelingi i kremy z Avonu są dobre, tylko właśnie chodzi tu o systematyczność stosowania ;) ale chyba nie ma takiego cudownego kosmetyku, który wystarczy użyć raz i stópki już zawsze będą gładziutkie :) a szkoda :p

i musze teraz wypróbować tego kremu i peelingu be beauty, bo już któryś raz z kolei słyszę opinie, że jest dobry : )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wzdęcia, wzdęcia..