Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Pogrzeb

49 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 8 9 10 -->

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:38:29

no i nawet jesli zajeżdża fetyszem to słłodko ;) uwielbiam jak moj facet wielbi moje stopy , masuje i całuje :) bosssko :) chyba jakas nie normalna czy cuś jestem ale dobrze mi z tym , bo ktora z nas nie lubi jak facet uwielbia nasze czesci ciałka :)
a co do pielegnacji , uzywam kremu do stop a avonu , maja genialne kosmetyki do stopek . ja osobiscie uzywam jednego z pierwszych zmiękczający i stopki mam miodzio :)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 lut 2011 - 10:11:01

oj tam :) są osoby co wszędzie widzą, fetysz, zboków czy nawet pedofilie (????) łoohoho

hehe to porostu pytanie jak każde inne.

kobitki dbają o twarz, dłonie itd, wiec stopy nie powinny nikogo dziwić.część ciała jak każda inna:)
Dokładnie, wielokrotnie widziałam mega zadbaną laskę. a stopy jak by całe życie po polu bez butów latała.
fujjjjj....

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 lut 2011 - 10:15:25

Cytat
ilayla
paznokci i skórek nie powinno się obcinać ;)
używać gruboziarnistych peelingów, pumeks mam jakiś hiper-naturalny, do tego kremy, płyny do usuwania skórek. można nakłada na skórki witaminę A+B (rozwalić kapsułkę i tym olejkiem smarować)
paznokci nie powinno się obcinać????a co z nimi robić???zapuszczać aż same się połamią?

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 lut 2011 - 10:20:13

Cytat
r_lukas
Cytat
ilayla
paznokci i skórek nie powinno się obcinać ;)
używać gruboziarnistych peelingów, pumeks mam jakiś hiper-naturalny, do tego kremy, płyny do usuwania skórek. można nakłada na skórki witaminę A+B (rozwalić kapsułkę i tym olejkiem smarować)
paznokci nie powinno się obcinać????a co z nimi robić???zapuszczać aż same się połamią?


Przecież póżniej napisała, że piłować trzeba pilniczkiem :)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 lut 2011 - 10:25:00

trzeba sobie poobgryzać może....:)
heheheh
było było napisane:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-03 10:25 przez agniesza0906.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

17 maj 2011 - 17:05:11

Dziewczyny, jak Wy dbacie o swoje stopy? Ja mam dopiero 19 lat a moje stopy wyglądają strasznie.. Są przesuszone, szorstkie i popękane. Jak doprowadzić je do ładnego wyglądu? Na dworze coraz cieplej, a mi jest wstyd pokazać takie stopy w sandałach czy japonkach. Pomóżcie!

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

17 maj 2011 - 17:11:20

może przejdź się do dermatologa na początek, skoro mówisz, że faktycznie jest tak tragicznie. powinnaś dostać jakieś maści. a jeśli myślisz, że lekarz nie jest konieczny to może pedicure medyczny, który wykonują w gabinetach kosmetycznych. poza tym zainwestuj w jakieś kosmetyki do stóp - ja używam kremów scholla, ale dziewczyny sobie chwalą linię do stóp z avonu. także działaj!:)

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 2/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

17 maj 2011 - 17:11:50

mam taki sam problem i mam 20lat

zweryfikowana
Posty: 594
Ostrzeżenia: 2/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

17 maj 2011 - 17:27:20

moje dbanie o stópki;p- najpierw peeling do stóp (avon), potem pumeksem ścieram pięty, następnie wycinam skórki, obcinam i piłuję paznokcie, maluję je na jakiś ładny kolorek (fajnie na stopach wygląda czerwień- wszelkie jej rodzaje bądź róże) i na koniec smaruję stopy kremem do stóp. Taki całościowy zabieg wykonuję co kilka dni zazwyczaj wieczorem bo wtedy mam najwięcej czasu. Polecam też dezodorant do stóp z avonu o zapachu wiśni:) fajnie odświeża i ochładza w upały

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

17 maj 2011 - 17:34:41

a może dodaj jakieś zdjęcie stopek ?
wtedy zobaczymy czy faktycznie jest taka tragedia ?
czy nie :)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

19 maj 2011 - 11:11:56

A zgadniecie czyje to stopy?



Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

19 maj 2011 - 11:14:32

Cytat
monipolka
te stopki są "udoskonalone" w photoshopie:)

ja raz w tygodniu robię sobie kąpiel stópek - w ciepłej wodzie z dodatkiem soli- później robię peeling, używam pumeksu, wycinam skórki i obcinam paznokcie. Wszystko to robię przy okazji oglądania telewizji, a więc nie zabiera mi to za dużo czasu- nie ma tłumaczenia, ze nie zrobię tego, bo nie mam kiedy:)))

a jak ktos nie oglada telewizji ?:):)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

19 maj 2011 - 11:31:03

peeling, pumex a potem gruba warstwa kremu nawilżającego i nałożyć folię spożywczą na stopy potem skarpetki i tak idziemy spac:)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

19 maj 2011 - 11:37:48

Cytat
raffa
A zgadniecie czyje to stopy?

Paris Hilton? ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrastające włoski na nogach