Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

15 cze 2011 - 23:38:17

Cytat
pesciaa
a można jakoś konkretniej ? bo tutaj same ogóły... a chciałabym wiedzieć więcej ;))

dokładnie, mi też o to chodziło kiedy zakładałam wątek. proszę o bardziej twórcze wypowiedzi :D

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

15 cze 2011 - 23:38:31

ja mam strasznie czerwone stopy, ponieważ na co dzień tańczę w butach na obcasie. Polecam płyn z avonu granat i czekolada do kąpieli stóp oraz peeling z tej samej serii, piękie pachną :) krem natomiast jest średni. Od jakiegoś czasu używam kremu neutrogena i z palcami jest dużo lepiej, jeszcze zostały pięty. A krem ogólnie głęboko nawilża i zmiękcza. Używała może któraś z Was kremów scholl?

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

15 cze 2011 - 23:39:59

goraca woda+ pumeks (swego czasu balsam do kapieli do stop z avon czekolada + granat) + jakas mikstura mojej siostry , do goracej wody sok z polowycytryny, dwie lyzki oliwy z oliwek i pol szklanki chyba-mleka..
Stopki ladne.
ja niestety mam problem zeby odchowac paznokcie do ladnego frenczu :(

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

15 cze 2011 - 23:40:40

na twarde pięty podobno rewelacyjny jest dernilan - 100 razy lepszy od drogich scholl. Niestety nie sprawdziłam jeszcze, bo nie można go używać w ciąży :(

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

15 cze 2011 - 23:41:35

Cytat
nikita26
na twarde pięty podobno rewelacyjny jest dernilan - 100 razy lepszy od drogich scholl. Niestety nie sprawdziłam jeszcze, bo nie można go używać w ciąży :(

ile kosztuje?
może się ktoś jeszcze wypowie? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-16 06:32 przez blackguitar.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

16 cze 2011 - 12:17:45

ja kiedyś używałam i generalnie ok,ale szału nie ma. W moim przypadku najlepiej sprawdza się...tłusty dermosan. Można go kupić w aptece za parę złotych. Żeby stopy były idealnie wypielęgnowane wystarczy po użyciu pumeksu nasmarować je tym ty kremem, nałozycv foliowy worek i grube skarpety. Może super to nie wygląda ,.ale efekt jest

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

16 cze 2011 - 12:21:00

Cytat
mc85
efekt pokazany na foto latwo osiagnac - fotoszop :)

:))

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

16 cze 2011 - 12:22:55

ja mam wielką stopę ;) 40-41, ale szczupłą :) ogólnie jestem zadowolona, ale borykam się niestety z odciskami, to dziedziczne ;/ macie też ten sam problem?

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

16 cze 2011 - 12:32:07

Cytat
ilayla
ja tam swoich stóp nie lubię- mam długie, kościste palce, a duży paluch tak do góry podbity, że mi buty dziurawi :p

ja tez mam dlugie i kosciste palce..nie lubie swoich stop :(

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

21 cze 2011 - 22:24:36

Czas nadchodzi by założyć buty odsłaniające stopy więc wypadałoby o nie jakoś zadbać :) co stosujecie, jak często? jakieś ciekawe porady? :)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

21 cze 2011 - 22:25:53

kosmetyczka:D ale dopiero mam zamiar się zapisać a tak to kremy i maseczki z Avonu:)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

21 cze 2011 - 22:26:55

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 17:08 przez oluszkap.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

21 cze 2011 - 22:29:34

a ja niestety mam takie pięty ,że muszę używać maszynki tzw omega :) ale przynajmniej mi pomaga i mam pięty mięciutkie i ładne.Paznokcie maluję sama , najczęściej frencz ;) lubię bo wygląda czysto i schludnie ;) na noc nakładam czasami wazelinę , taką grubą warstwę na to bawełniane skarpetki i stopy jak nowe oprócz tego kremy odświeżające ;)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

22 cze 2011 - 13:04:11

Pozwolę sobie o zabranie głosu. Otóż jestem facetem i podobają mi się stopy, ale nie będzie to wywód o mniej lub bardziej rozwiniętym fetyszu :)

Chciałem Was drogie Panie zapytać o pewną rzecz. Chodzi ogólnie o kształt czy też układ palców. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o smukłość i zgrabność palców u stóp, to o zgrozo! (nie jestem homo) wydaje mi się, że u facetów jest z tym lepiej. Wiadomo, że delikatna i piękna kobieca stopa nie ma sobie równych, ale mimo wszystko wydaje mi się, że procentowo więcej facetów ma zgrabniejsze stopy?!
Ma to według Was jakikolwiek sens? To samo dotyczy pięt. Może to jest spowodowane grubszą skórą?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żylaki