Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

20 maj 2011 - 23:42:58

Ja przynajmniej raz w tygodniu moczę nogi w wodzie z dodatkiem soli do kąpieli. Pózniej peeling z biedronki (kosztuje ok 3-4zł a jest cudowny :)) Na popękane stopy polecam krem z scholla- cracked heel repair. Posmarowac grubą warstwą i załozyc skarpetki. Naprawdę pomaga :)) Już po kilku dniach widac ogromną różnicę.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

20 maj 2011 - 23:45:59

dokładnie :D tez tu taki wątek zakladałam ponieważ co jak xo ale stopy u mnie są poszkodowane suche ,blizny po ugryzieniu przez psa brodawka ; ( blehhh

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

20 maj 2011 - 23:53:12

to proste zrob zdj swoich stop i przerob w photoshopie uzyskasz taki sam efekt a jak sie baaardzo postarasz to nawet lepszy ;)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

20 maj 2011 - 23:57:40

Nie widzę w tych stopach nic szczególnego poza tym, że są upiększone w ps. :)
Ja swoje mocze w soli, robię pedicure i używam pumeksu. :) maluje też pazurki i smaruje kremem do stópek.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

20 maj 2011 - 23:58:40

Cytat
Aleksiia
to proste zrob zdj swoich stop i przerob w photoshopie uzyskasz taki sam efekt a jak sie baaardzo postarasz to nawet lepszy ;)


Przykładowe foto podała :D Jako motywacje laski tez sobie wieszają nieraz zretuszowane laski i co :D

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

21 maj 2011 - 00:05:15

ja dbam o stópki tak:
- moczę w gorącej wodzie z solami do tego przeznaczonymi
- robię peeling
- wycieram ten twardy naskórek z pięt
- wklepuję krem do stóp truskawkowy mm :)
- pryskam dezodorantem do stóp również truskawkowym i od razu nakładam wełniane skarpetki żeby te kremy lepiej wsiąknęły

po takim zabiegu mam wrażenie, że moje stópki są jak nowe :)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

21 maj 2011 - 10:55:00

Jeszcze macie jakieś sposoby :D?Pelling z kawy to rewelka ja do tych fusów dodaje ciuch oliwy z oliwy spróbujcie :D

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

21 maj 2011 - 10:59:53

ja jeszcze od kilku tygodni używam taki preparat do wybielania i utwardzania trwa chwilkę z paznokcie wyglądaja tak zdrowo i świeżo,pojawiły się teraz dość tanie preparaty, dalam za to 8 zł! najpierw próbowałam na rękach bo po ciemnych lakierach paznokcie były przebarwione super efekty polecam!!

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

21 maj 2011 - 21:06:26

piszcie piszcie ;p

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

22 maj 2011 - 20:56:43

Cytat
Midnight_
Cytat
raffa
A zgadniecie czyje to stopy?

Paris Hilton? ;p

Nie :)

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

22 maj 2011 - 21:05:45

Cytat
vicy666
ja zawsze przed latem idę do kosmetyczki, która robi cuda z moimi stopami, które obrywają przez sportowe buty i uprawiany sport!
gdybym nie poddawała się tym zabiegom, nigdy nie założyłabym japonek czy sandałków!


Nie przesadzaj ja ćwiczyłam 6 lat kosza i ciągle nosiłam sportowe buty ;) i nie musiałam chodzić do kosmetyczki bo latem było by wstyd gówno prawda ;) od butów sportowych nic się nie dzieje ;) raczej od szpilek ;)

zweryfikowana
Posty: 626
Ostrzeżenia: 2/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

22 maj 2011 - 21:08:04

zaloz sobie zele

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

24 maj 2011 - 16:15:43

Przejrzałam wątek i już zaczęłam stosować niektóre porady, ale mam jeszcze pytanie: bo moje stopy nie są jakieś strasznie suche, ale są żółte trochę... Jakieś wybielające produkty możecie polecić? :)


O, tak mi się przypomniała taka sytuacja sprzed paru lat na szafie. Wstawiłam kiedyś zdjęcie kreacji i m. in. butów na swoich stopach. Miałam wtedy troszkę niedomalowane paznokcie, bo już odrosły, za co w opisie przeprosiłam. Nie wyglądało to najpiękniej, ale nie sądziłam, że ktoś stwierdzi, że są obleśne. Dostałam taki komentarz:
straszne masz te paznokcie...;/
nigdy w zyciu nie wystawiłabym zdęcia z tak zapuszczonymi stopami... brrr !
aż mi sie kolacji odechciało.

To jest tamto zdjęcie


Na nim przecież nawet nie widać całych stóp, tylko paznokcie. Wy też piszecie, że stopy niektórych szafowiczek Was odrzucają. Co sądzicie o tym? Proszę o szczere, ale kulturalne wypowiedzi.

A tu link do całej kreacji jeszcze: http://szafa.pl/c904305-tak-jak-lubie-najbardziej.html?i=1



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 16:24 przez joanna-.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

24 maj 2011 - 16:19:11

No moje stopy wyglądają jak po chodzeniu na pustyni dwa lata.

Nic nie pomaga, jedynie na chwilę.

Pumeksy,tarki,kremy,oliwki,peelingi agrrrr...

A wszystko przez noszenie przez kilka lat tylko i wyłącznie glanów, nawet w 30 stopniowy upał :) Płaci się, płaci...

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

24 maj 2011 - 17:07:02

może jednak ktoś doradzi? albo wyrazi swoją opinię?:PP
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 22:42 przez joanna-.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krostki na udach, co to?