Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 maj 2011 - 14:34:43

Najpierw moczę ok 15min. w wodzie z solą do kąpieli, później robię peeling, a na koniec nakładam krem - taki zabieg robię raz w tygodniu, czasem częściej, kremu używam na co dzień [Soraya, regenerujący], dodatkowo wycinanie skórek, usuwanie naskórka [tarka do stóp lub frezarka] i malowanie paznokci ;)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 maj 2011 - 14:37:20

polecam moczenie stóp w soli do kąpieli, następnie peeling gruboziarnisty do stóp, następnie krem farmona ;-) zmiękczający do stóp

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 maj 2011 - 14:38:07

cześć dziewczyny.
ja ostatnio sporo czytałam o tym w wolnym czasie bo mam straszne problemy ze zrogowaciałym naskórkiem. z opinii wynika ze najlepszy krem do stóp takie zmiękczający to scholl. do tego moczenie nóg w wodzie z szarym mydłem i olejkiem lawendowym. ozywanie tarek przy kąpieli ale nie pumeksów bo zawierają dużo zarazków.
i jeszcze nakładanie dużej ilości tłustych kremów na stopy na noc i zakładanie na to bawełnianych skarpetek. i to naprawdę daje super efekt, to jedyna metoda która mi pomaga.
pozdrawiam :)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 maj 2011 - 14:38:42

Mialam neutrogene fajnie bo tlusty i sie szybko wchlanial tylko ze bylam malo systematyczna ale odczuwa sie ze piety sa mieksze w dotyku:) polecam tez tarke pumeks itp

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 maj 2011 - 14:39:25

ja polecam SCHOLL HEEL REPAIR CREAM. Jest on przeznaczony do stóp przesuszonych, popękane pięty, ogólnie szybka regeneracja:)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 maj 2011 - 14:40:19

Cytat
aagacia
Cytat
kaspia
Peeling z kawy, kwasek cytrynowy - rozjaśnia paznokcie i kremy do stóp :)

peeling z kawy jest dobry nie tylko na stopy, ale również na całe ciało :)

ja do tej pory nie trafiłam na odpowiedni i dobry krem do stóp, używam zazwyczaj tych z Avonu ale nie widzę jakiś rezultatów

Zamiennie na całe ciało stosuję cukier, bo mniej brudzi :D

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 maj 2011 - 14:41:27

ja domowych nie znam, ale teraz przecież za 2zł z groszami można kupić maski do stóp i pillingi. są skuteczne i tanie.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 maj 2011 - 14:42:33

a mogłybyście polecić jakiś krem ogólnie do smarowania stóp (nie tylko pięt ), na co dzień? :)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 maj 2011 - 14:48:22

Polecam kąpiel zmiękczająca i wygładzajaca do stop z avon, następnie suche juz stpoy zetrzec tarką. 2-3 razy w tygodniu peeling i krem codziennie na noc. Efekt murowany ale trzeba sysytematycznie stosowac. Jesli nie ma sie weny to najlepiej wybrac sie pierwszy raz do kosmetyczki i pozniej dbac codziennie o stopy zeby ciagle byly gladkie i piekne.
Do stop plecam kremy Avon ale musze sprobowac Neutrogeny jak tak zachwalacie :p

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 maj 2011 - 14:53:45

peeling cukrowy jest świetny ;-)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

03 maj 2011 - 15:02:42

Cytat
vicious
a mogłybyście polecić jakiś krem ogólnie do smarowania stóp (nie tylko pięt ), na co dzień? :)
Ten, o którym wspomniałam wcześniej [Soraya] jest do codziennego stosowania... ja niestety jestem zbyt leniwa :D
I z wizytą u kosmetyczki też dobry pomysł [jak chodziłam na kurs to robiłyśmy sobie z kursantkami nawzajem ^^ i siostra jest po kosmetologii, więc jak mi zrobi porządnie, to później strasznie dbam - nawet krem nakładam systematycznie później przez dłuższy czas ^^]

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:04:49

Czesc dziewczyny,chcę sie Was zapytac jakie macie sposoby na super gładziutkie stopy jak u niemowląt?nie chce powiedziec ze mam nie zadbane,lecz aczkolwiek chciałabym aby były jeszcze w lepszym stanie jak u mojej córeczki:))Czego używacie,czy tylko pumeks i te przyrzady do stóp?kremy itp.A może kosmetyczka?Z góry dzięki za odpowiedzi

zweryfikowana
Posty: 1.283
Ostrzeżenia: 2/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:07:00

ja zamówiłam sobie peeling, krem i pumeks do stóp z Avon. Ale efekt jest średni... stosowałam przez tydzień i było ok, ale jak się przestanie używać to skóra znowu robi się twarda. Chętnie się dowiem czy są jakieś trwalsze sposoby ;)

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:09:34

ja zawsze robiłam sobie pumeksem a potem tłusty krem skarpetki na noc. i też chętnie poznam trwalsze sposoby:)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

08 maj 2011 - 16:10:54

no wlasnie,to wszystko jest na jakis czas.Tez mi bardziej chodzi o cos trwalszego.Do kosmetyczki nie chcę isc bo tak głupio swoje stopy dawac na wglad(mam zadbane,choc nie chce).Pytam dlatego bo nieraz widze jak kobietki maja takie gładkie jak pupa niemowlęcia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wzdęcia, wzdęcia..