Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.557
Ostrzeżenia: 1/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:17:20

ja zawsze przed latem idę do kosmetyczki, która robi cuda z moimi stopami, które obrywają przez sportowe buty i uprawiany sport!
gdybym nie poddawała się tym zabiegom, nigdy nie założyłabym japonek czy sandałków!

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:18:28

Nie ma za co.
Zapomniałam dodać że codziennie smaruję stopy kremem nawilżającym
Fajne są, miekkie, gładkie, bez takich żółtych odcieni..

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:18:54

Cytat
ilayla
paznokci i skórek nie powinno się obcinać ;)
używać gruboziarnistych peelingów, pumeks mam jakiś hiper-naturalny, do tego kremy, płyny do usuwania skórek. można nakłada na skórki witaminę A+B (rozwalić kapsułkę i tym olejkiem smarować)

ooo tego nie wiedziałam:)
a czemu nie wolno?

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:20:19

Noga jak u manekina oO

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:21:07

zazdrosze takich stop

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:22:06

robie sama cały ryruał czyli scinanie piet odsuwanie skórek,oiłowanie paznokci ale czesto chodze na pedicur do kosmetyczki zeby było ładnie nie lubie nie zadbanych stóp

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:22:57

Cytat
agniesza0906
Cytat
ilayla
paznokci i skórek nie powinno się obcinać ;)
używać gruboziarnistych peelingów, pumeks mam jakiś hiper-naturalny, do tego kremy, płyny do usuwania skórek. można nakłada na skórki witaminę A+B (rozwalić kapsułkę i tym olejkiem smarować)

ooo tego nie wiedziałam:)
a czemu nie wolno?
skórki po wycinaniu szybciej odrastają, są też grubsze ;)
ja teraz kupiłam sobie płyn do usuwania skórek i zamierzam je tak powoli rozmiękczać i doprowadzać do porządku, bo sama je wycinałam

a paznokci nie powinno się obcinać, bo to szarpie płytkę ponoć. najlepiej piłować pilniczkiem papierowym lub szklanym- metalowe do kosza:)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:24:01

Ja uwielbiam swoje stopy...nieskromnie uważam, że są po prostu ładne :)
Jednak jakoś specjalnie o nie nie dbam... jedynie pedicure, peeling, pumeks i krem :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-02 20:35 przez _FashionGirl_.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:25:16

Cytat
ilayla
Cytat
agniesza0906
Cytat
ilayla
paznokci i skórek nie powinno się obcinać ;)
używać gruboziarnistych peelingów, pumeks mam jakiś hiper-naturalny, do tego kremy, płyny do usuwania skórek. można nakłada na skórki witaminę A+B (rozwalić kapsułkę i tym olejkiem smarować)

ooo tego nie wiedziałam:)
a czemu nie wolno?
skórki po wycinaniu szybciej odrastają, są też grubsze ;)
ja teraz kupiłam sobie płyn do usuwania skórek i zamierzam je tak powoli rozmiękczać i doprowadzać do porządku, bo sama je wycinałam

a paznokci nie powinno się obcinać, bo to szarpie płytkę ponoć. najlepiej piłować pilniczkiem papierowym lub szklanym- metalowe do kosza:)

no proszę :0 człowiek się jednak uczy całe życie:) hehe
wezmę to pod uwagę:) dzieki

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:26:01

Cytat
DiabelRogaty
- regularne peelingi
- dbanie o paznokcie i skórki
- "kąpiele" z mlekiem i miodem
- kremy

I generalnie to wszystko. Przynajmniej ja taki "rytuał" wykonuje :P I nie wyobrażam sobie, że możnaby było inaczej. Jak widzę tu co poniektóre zdjęcia u szafowiczek, gdzie stopy wołają o pomstę do nieba, to aż słabo mi się robi :/ Skórki, krzywo obcięte, żółte paznokcie, chyba z 3 cm zrogowaciałego naskórka na piętach ... no straszne! Że im nie wstyd w ogóle nałożyć buty i robić zdjęcia :/

tez mnie to obrzydza, odrazu mam jakis odruch wymiotny..

podpisuje sie pod tym co juz zostalo powiedziane - kapiele dla stop, kremy specjalnie do tej czesci ciala przeznaczone, ladny pedicure i lakier;)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:27:21

Cytat
DiabelRogaty
- regularne peelingi
- dbanie o paznokcie i skórki
- "kąpiele" z mlekiem i miodem
- kremy

I generalnie to wszystko. Przynajmniej ja taki "rytuał" wykonuje :P I nie wyobrażam sobie, że możnaby było inaczej. Jak widzę tu co poniektóre zdjęcia u szafowiczek, gdzie stopy wołają o pomstę do nieba, to aż słabo mi się robi :/ Skórki, krzywo obcięte, żółte paznokcie, chyba z 3 cm zrogowaciałego naskórka na piętach ... no straszne! Że im nie wstyd w ogóle nałożyć buty i robić zdjęcia :/


dokładnie, nie ma nic gorszego niż żółte stopy u kobiety - paskudztwo!

Ja polecam maść z mocznikiem - nasmarować stopy na noc, założyć bawełniane skarpetki a rano stópki jak u niemowlaka. Taka maść kosztuje 5 zł i każdy dermatolog ją przepisze, to jest maść robiona.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:28:35

peeling z fusów kawy + gruba warstwa kremu po jak o samą skórę chodzi - efekty rewelacyjne [;

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:30:56

ja tam swoich stóp nie lubię- mam długie, kościste palce, a duży paluch tak do góry podbity, że mi buty dziurawi :p

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:33:02

Cytat
martischa
Cytat
DiabelRogaty
- regularne peelingi
- dbanie o paznokcie i skórki
- "kąpiele" z mlekiem i miodem
- kremy

I generalnie to wszystko. Przynajmniej ja taki "rytuał" wykonuje :P I nie wyobrażam sobie, że możnaby było inaczej. Jak widzę tu co poniektóre zdjęcia u szafowiczek, gdzie stopy wołają o pomstę do nieba, to aż słabo mi się robi :/ Skórki, krzywo obcięte, żółte paznokcie, chyba z 3 cm zrogowaciałego naskórka na piętach ... no straszne! Że im nie wstyd w ogóle nałożyć buty i robić zdjęcia :/


dokładnie, nie ma nic gorszego niż żółte stopy u kobiety - paskudztwo!

Ja polecam maść z mocznikiem - nasmarować stopy na noc, założyć bawełniane skarpetki a rano stópki jak u niemowlaka. Taka maść kosztuje 5 zł i każdy dermatolog ją przepisze, to jest maść robiona.
O to, to! :) Również polecam ;)
Ale chwalę sobie również Ziaję z mocznikiem. Polecam też moczyć stopy w ciepłej wodzie z dodatkiem olejku różanego, czy robić "maseczkę" z otrębów ;) Nasmarować tym stopy, owinąć w folię i w skarpetki ;) Trzymać tak pół godziny, naprawdę świetna sprawa.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:33:18

Cytat
Satri
zajzezdza fetyszem;p

Jeśli już, to PODOFILIĄ..;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrastające włoski na nogach