Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 18:56:43

Od dawna marzą mi się piękne stópki:)
W sumie nigdy o moje szczególnie nie dbałam, bo nawet nie wiem co miałabym robić.Obcinam tylko paznokcie o i maznę jakimś lakierem.
Ale te na zdjęciu..ehh... Są takie delikatne i zadbane:)Są moją inspiracją:)

Właścicielki pięknych stópek, które chcą się pochwalić niech wstawiają fotki.
No i niech zdradzą sekrety otrzymania takich efektów.



Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 18:59:02

rok/dwa temu było tu wielu fetyszystów stóp...

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:01:34

efekt pokazany na foto latwo osiagnac - fotoszop :)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:02:16

zajzezdza fetyszem;p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:02:18

te stopki są "udoskonalone" w photoshopie:)

ja raz w tygodniu robię sobie kąpiel stópek - w ciepłej wodzie z dodatkiem soli- później robię peeling, używam pumeksu, wycinam skórki i obcinam paznokcie. Wszystko to robię przy okazji oglądania telewizji, a więc nie zabiera mi to za dużo czasu- nie ma tłumaczenia, ze nie zrobię tego, bo nie mam kiedy:)))

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:03:20

Dużo wątków o fetyszystach było... Zapytania o kupno "zużytych butów". A teraz zdjęcia stóp :P Hahaha

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:03:42

hehe stopy mnie nie podniecają:)

ale takie stópki można w letnim sandałku prezentować z dumą:)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:05:21

Cytat
monipolka
te stopki są "udoskonalone" w photoshopie:)

ja raz w tygodniu robię sobie kąpiel stópek - w ciepłej wodzie z dodatkiem soli- później robię peeling, używam pumeksu, wycinam skórki i obcinam paznokcie. Wszystko to robię przy okazji oglądania telewizji, a więc nie zabiera mi to za dużo czasu- nie ma tłumaczenia, ze nie zrobię tego, bo nie mam kiedy:)))

dokladnie a pozniej nakladam gruba warstwe kremu lub oliwki w zelu takiej dla dzieci i ciepluchne bawelniane skarpety najlepiej na cala noc a rano stopki sa mieciutkie i delikatne

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:05:53

peeling i pumeks i stopy ładnie wyglądają :) może jakieś kremy do stóp jeszcze?

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:07:55

o dziękuję bardzo za cenne porady:)

no i może już nie opierajmy tematu na fotoshopie:)teraz ciężko o fotę bez przeróbki.Chodzi po prostu by wyglądały zachwycająco:)
niedługo znów będzie trzeba wskoczyć w sandałki:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-02 19:11 przez agniesza0906.

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:10:59

Ja mam bzika na punkcie pielęgnacji stóp.
Raz w tygodniu moczę nogi w ciepłej wodzie przez 20 minut z dodatkiem mydła lub takich specjalnych olejków, osuszam nogi ręcznikiem i zdzieram zgrubiałą skórę pilnikiem do stóp - najpierw gróbo ziarnistym a później takim delikatnym.
No i krem nawilżający, skarpety i już ;-)
Latem nawet 2 razy w tygodniu tak robię, iadomo sandałki itd

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:13:50

Cytat
elvircia
Ja mam bzika na punkcie pielęgnacji stóp.
Raz w tygodniu moczę nogi w ciepłej wodzie przez 20 minut z dodatkiem mydła lub takich specjalnych olejków, osuszam nogi ręcznikiem i zdzieram zgrubiałą skórę pilnikiem do stóp - najpierw gróbo ziarnistym a później takim delikatnym.
No i krem nawilżający, skarpety i już ;-)
Latem nawet 2 razy w tygodniu tak robię, iadomo sandałki itd

wielkie dzięki:)
przyznaję bez bicia zazdroszczę dziewczyną które maja takie ładne stópki.Od razu mam wrażenie, że letnie butki o wiele lepiej wyglądają:)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:14:13

paznokci i skórek nie powinno się obcinać ;)
używać gruboziarnistych peelingów, pumeks mam jakiś hiper-naturalny, do tego kremy, płyny do usuwania skórek. można nakłada na skórki witaminę A+B (rozwalić kapsułkę i tym olejkiem smarować)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:14:27

Cytat
kaczuszka83
Cytat
monipolka
te stopki są "udoskonalone" w photoshopie:)

ja raz w tygodniu robię sobie kąpiel stópek - w ciepłej wodzie z dodatkiem soli- później robię peeling, używam pumeksu, wycinam skórki i obcinam paznokcie. Wszystko to robię przy okazji oglądania telewizji, a więc nie zabiera mi to za dużo czasu- nie ma tłumaczenia, ze nie zrobię tego, bo nie mam kiedy:)))

dokladnie a pozniej nakladam gruba warstwe kremu lub oliwki w zelu takiej dla dzieci i ciepluchne bawelniane skarpety najlepiej na cala noc a rano stopki sa mieciutkie i delikatne
Tez tak robie:)

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)

02 lut 2011 - 19:16:43

- regularne peelingi
- dbanie o paznokcie i skórki
- "kąpiele" z mlekiem i miodem
- kremy

I generalnie to wszystko. Przynajmniej ja taki "rytuał" wykonuje :P I nie wyobrażam sobie, że możnaby było inaczej. Jak widzę tu co poniektóre zdjęcia u szafowiczek, gdzie stopy wołają o pomstę do nieba, to aż słabo mi się robi :/ Skórki, krzywo obcięte, żółte paznokcie, chyba z 3 cm zrogowaciałego naskórka na piętach ... no straszne! Że im nie wstyd w ogóle nałożyć buty i robić zdjęcia :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-02 19:18 przez DiabelRogaty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrastające włoski na nogach