Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:24:19

Wzrost: 164 cm
Waga: 51 kg
Wymiary: 89-65-85
Cały czas dążę do doskonałości... :)

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:24:29

Cytat
-potui
idealnych wymiarów nie ma , proporcje są ważne nie cyfry .... a co do nich , to coś mi sie nie chce wierzyć w te 60tki , było wiele takich tematów i prawie połowa miała 60 w tali ....
60cm w talii to mały problem, bo brzuch można poćwiczyć i mieć idealne 60, ale z biustem i biodrami jest duży kłopot:/

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:24:41

Cytat
Sylwunia1987
Cytat
ecri16
Ja mam 93/73/93 i no nie jest idealnie,ale płakać nie będę :D Wzrost 170 cm i waga 61 kg.


Mam dość podobnie

176 wzrostu, 65 kg

95/74/94

niby trzeba akceptować się takim jakim się jest, ale jakoś nie potrafię i ciągle chcę się odchudzać (zwłaszcza że kiedyś miałam wymiary idealne, przed urodzeniem córci)

No właśnie,po urodzeniu córci,a ja mam 16 lat i takie wymiary. No ale i tak schudłam 8 kg więc nie narzekam :D

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:25:51

Cytat
oryginal
170cm, 60kg, 88-67-86 =.= no i co mi tam, itak sie sobie podobam : >
i to jest ważne, by się sobie podobać.. :)

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:25:54

a ja nie powiem bo się krępuje ;)

niezweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:27:02

18 lat
50kg
165cm
91-62-89
nie narzekam;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-30 20:28 przez lezysz2.

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:27:50

Cytat
Stylowo888
Cytat
-potui
idealnych wymiarów nie ma , proporcje są ważne nie cyfry .... a co do nich , to coś mi sie nie chce wierzyć w te 60tki , było wiele takich tematów i prawie połowa miała 60 w tali ....
60cm w talii to mały problem, bo brzuch można poćwiczyć i mieć idealne 60, ale z biustem i biodrami jest duży kłopot:/
dokładnie....

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:28:05

Cytat
Stylowo888
Cytat
-potui
idealnych wymiarów nie ma , proporcje są ważne nie cyfry .... a co do nich , to coś mi sie nie chce wierzyć w te 60tki , było wiele takich tematów i prawie połowa miała 60 w tali ....
60cm w talii to mały problem, bo brzuch można poćwiczyć i mieć idealne 60, ale z biustem i biodrami jest duży kłopot:/
Moze i można ale na ulicach nie widać tych zabójczych tali ;) w tym roku część wakacji spędzałam nad polskim morze i miałam okazje przyjrzeć sie bardziej figurą polek , większość miała bardzo chłopięce sylwetki , stąd głownie moje nie dowierzanie w te liczby

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:30:25

Cytat
-potui
Cytat
Stylowo888
Cytat
-potui
idealnych wymiarów nie ma , proporcje są ważne nie cyfry .... a co do nich , to coś mi sie nie chce wierzyć w te 60tki , było wiele takich tematów i prawie połowa miała 60 w tali ....
60cm w talii to mały problem, bo brzuch można poćwiczyć i mieć idealne 60, ale z biustem i biodrami jest duży kłopot:/
Moze i można ale na ulicach nie widać tych zabójczych tali ;) w tym roku część wakacji spędzałam nad polskim morze i miałam okazje przyjrzeć sie bardziej figurą polek , większość miała bardzo chłopięce sylwetki , stąd głownie moje nie dowierzanie w te liczby
bo każde ciło jest inne, można mieć te same wymiary, ale ciało się inaczej układa po prostu...

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:30:40

Cytat
Stylowo888
wzrost 163cm,
waga 42kg
wymiary: 82/60/84
chciałabym mieć takie jak Ty:P:)

o ile zdjęcia ubran w Twojej szafie robione są na Tobie, to dosc ciezko mi uwierzyc w prawdziwosc tego, co napisalas :)

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:30:48

Cytat
-potui
Cytat
Stylowo888
Cytat
-potui
idealnych wymiarów nie ma , proporcje są ważne nie cyfry .... a co do nich , to coś mi sie nie chce wierzyć w te 60tki , było wiele takich tematów i prawie połowa miała 60 w tali ....
60cm w talii to mały problem, bo brzuch można poćwiczyć i mieć idealne 60, ale z biustem i biodrami jest duży kłopot:/
Moze i można ale na ulicach nie widać tych zabójczych tali ;) w tym roku część wakacji spędzałam nad polskim morze i miałam okazje przyjrzeć sie bardziej figurą polek , większość miała bardzo chłopięce sylwetki , stąd głownie moje nie dowierzanie w te liczby

to prawda, nie ma duzo 'modelowych' panienek ; ) tez nad morzem bylam.
Cytat
galka92
Cytat
Stylowo888
wzrost 163cm,
waga 42kg
wymiary: 82/60/84
chciałabym mieć takie jak Ty:P:)

o ile zdjęcia ubran w Twojej szafie robione są na Tobie, to dosc ciezko mi uwierzyc w prawdziwosc tego, co napisalas :)


HAHA a jooo ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-30 20:32 przez jovita.

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:32:38

Cytat
oryginalna_
Cytat
-potui
Cytat
Stylowo888
Cytat
-potui
idealnych wymiarów nie ma , proporcje są ważne nie cyfry .... a co do nich , to coś mi sie nie chce wierzyć w te 60tki , było wiele takich tematów i prawie połowa miała 60 w tali ....
60cm w talii to mały problem, bo brzuch można poćwiczyć i mieć idealne 60, ale z biustem i biodrami jest duży kłopot:/
Moze i można ale na ulicach nie widać tych zabójczych tali ;) w tym roku część wakacji spędzałam nad polskim morze i miałam okazje przyjrzeć sie bardziej figurą polek , większość miała bardzo chłopięce sylwetki , stąd głownie moje nie dowierzanie w te liczby
bo każde ciło jest inne, można mieć te same wymiary, ale ciało się inaczej układa po prostu...
no proszę cie jak ktoś mowi ze ma np 88 60 88 , to jakkolwiek to ciało by sie nie ułożyło, talia powinna byc wyraźnie zaznaczona ....

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:32:51

Kobieta powinna przede wszystkim być KOBIECA. Duże piersi, wąska talia i szerokie biodra - to symbol. Chociaż, dzięki odpowiednio dobranym ciuszkom każda z Nas (nawet teoretycznie 'niewymiarowa';) może wyglądać seksownie i kobieco...

(Mały offtop - Zajmuję się wizażem i stylizacją, chętnie doradzę zainteresowanym jak dobrać ubrania i dodatki do sylwetki.)

Ze swoich wymiarów jestem zadowolona:

wzrost - 160cm
waga - 48kg

biust - 92
talia - 59
biodra - 92

:)

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:38:48

Cytat
-potui
Cytat
oryginalna_
Cytat
-potui
Cytat
Stylowo888
Cytat
-potui
idealnych wymiarów nie ma , proporcje są ważne nie cyfry .... a co do nich , to coś mi sie nie chce wierzyć w te 60tki , było wiele takich tematów i prawie połowa miała 60 w tali ....
60cm w talii to mały problem, bo brzuch można poćwiczyć i mieć idealne 60, ale z biustem i biodrami jest duży kłopot:/
Moze i można ale na ulicach nie widać tych zabójczych tali ;) w tym roku część wakacji spędzałam nad polskim morze i miałam okazje przyjrzeć sie bardziej figurą polek , większość miała bardzo chłopięce sylwetki , stąd głownie moje nie dowierzanie w te liczby
bo każde ciło jest inne, można mieć te same wymiary, ale ciało się inaczej układa po prostu...
no proszę cie jak ktoś mowi ze ma np 88 60 88 , to jakkolwiek to ciało by sie nie ułożyło, talia powinna byc wyraźnie zaznaczona ....
ale nie każdy ma 60 w talii. choć ja nie twierdzę, że nie mam talii, ale nie chcę się wychwalać bo mnie dziewczyny zaatakują. :)
Cytat
Odylena
Kobieta powinna przede wszystkim być KOBIECA. Duże piersi, wąska talia i szerokie biodra - to symbol. Chociaż, dzięki odpowiednio dobranym ciuszkom każda z Nas (nawet teoretycznie 'niewymiarowa';) może wyglądać seksownie i kobieco...

(Mały offtop - Zajmuję się wizażem i stylizacją, chętnie doradzę zainteresowanym jak dobrać ubrania i dodatki do sylwetki.)

Ze swoich wymiarów jestem zadowolona:

wzrost - 160cm
waga - 48kg

biust - 92
talia - 59
biodra - 92


:)
jak dla mnie wymiary idealne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-30 20:39 przez oryginalna_.

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

idealne wymiary? ...

30 sty 2011 - 20:39:16

wiecie.. ja nie ogarniam tego jak można mieć 60cm w talii... ;D
sama mam 66cm w talii a jestem bardzo szczupłą osobą.

np. Jeżeli chodzi o modeling to wymagane jest 63-4 w pasie no to spoko, jeszcze da radę.
Ale to 60 to jakiś głupi wymysł.

ja mam 83-66-91, 163cm wzrostu 52kg i spoko.
lubię to.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stopy ... :) Zadbane i delikatne :)