Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

gorący temat

Sklep internetowy

40 minut temu

Biznes

44 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:17:30

Witajcie dziewczyny !
Majac 18 lat, na swoich stopach mialam zaledwie 10 razy ubrane buty na obcasach. Spowodowane jest to moim wzrostem. Nie mamy co ukrywac, ze roczniki sa coraz nizsze, i gdybym zalozyla obcasy bylabym w szkole najwyzsza !

Kieruje, wiec pytanie do Was, w szczegolnosci do wysokich dziewczyn nie krepujecie sie, kiedy przechodzi kolo Was nizszy facet. (oczywiscie spowodowane waszym wzrostem + szpile) ? Dodatkowo, ile macie wzrostu i czy nosicie obcasy.

176 - nie nosze :)

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:22:38

mam zupelnie inne wrazenie wydaje mi sie za kazdy rocznik jest coraz wyzszy wystarczy tylko popatrzec na te ,,pierwszaczki" z liceum
po za tym zerkajac po klasach to zazwyczaj w kazdej trafia sie moze dwie dziewczyny ktore maja ponizej 160 pare po wyzej a reszta 170+
nie mowiac juz o chlopakach 180+ :) a co do butow to ja bym nosila skoro podobaja Ci sie sa jeszcze wyzsze babki od Ciebie
nie patrz na wzrost:)

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:22:48

163 cm i noszę jak najwyższe- ostatnio kupiłam 14 cm. Co prawdą nie jestem jakaś wysoka, ale noszę bo lubię. I jeśli Ty też lubisz, a nie nosisz tylko przez wzrost to moim zdaniem powinnaś zacząć, może nie tak wielkie jak ja, ale ogólnie tak. Bo po co masz rezygnować z czegoś co lubisz dla wyglądu. Nie jedna dziewczyna jest wyższa od Ciebie i też żyje :)

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:25:11

Ja mam 173 i często nosze platformy 9cm ;p jak narazie nie mam kolesia wiec nie przeszkadza mi to ze jestem od kogoś wyższa ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-07 22:45 przez czeekoladkaa.

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:26:53

fajnie Ci ze jestes wysoka zawsze to masz szanse byc modelka;)

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:27:23

177 - szpilki na okrągło do szkoły też :) Do szkoły nieco niższe (8cm) na wyjścia i imprezy 10-12 cm :)

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:27:31

174 cm kiedyś głupio się czułam w szpilkach,że jestem wyższa od co drugiego faceta na ulicy,moi mężczyżni zawsze byli wysocy więc tu problemu nie było.Ale teraz znam swoją wartość i czuję się pewnie,uwielbiam nosić szpilki tylko znowu teraz mam mało okazji bo jako matka 9-cio miesięcznych bliżniaków to rzadko chodzę na wysokich obcasach gdyż bolą mnie nogi:)

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 6/5

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:29:16

Sorki dziewczyny ze wtrącam swoje 3 grosze :) ale chciałabym wam polecic pewną stronke
na ktorej chodzi o to ze obstawiacie liczby jak w totolotku tylko tyle ze darmowe



to jest odpowiednio za trafienia są punkty które wymienamy na nagrody rowniez punkty są za polecenia innym stronki :)
Wszystko sprawdzone gdyz musze sie pochwalic ze ja juz wygrałam bon do croopu za 100 zł wszystko łądnie przysłali wraz zdarmowa wysylką jesli ktos jest zainteresowany to piszcie na privka to podam adres bo tutaj nie mozna ;) i przepraszam ze wtrynilam sie w wątek.
chce ktos linka?

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:29:44

ja mam 182 wzrostu i nie nosze szpilek bo głupio się czuje

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:31:15

Ja mam 1,60 m :D I dziś kupiłam kolejne platformy, noszę najczęściej 12 cm wysokie buty, bo zawsze lepiej wyglądam nieco wyższa :)

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:31:55

Mam 169cm, raz ubrałam do szkoły 10cm to w autobusie byłam najwyższa :D A w szkole taka średnia :D

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:34:06

182 - nie noszę. 5cm to już dla mnie zbyt ogromna różnica. Kiedyś próbowałam się przełamać - w tym celu nabyłam obuwie z obcasem. No niestety, marzą mi się szpilki i żeby jeszcze płynnie się w nich poruszać. Niestety wzrok ludzi okazał się paraliżujący...

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:35:10

mam 175 lubie nosić obcasy do 10 cm :) Facet mój ma 193 i tak jestem niższa ode niego, reszta mnie nie obchodzi, niech patrzą i podziwiają nas, wysokie :) Faceci uwelbiają wysokie dziewczyny na obcasach, nawet jak są wyższe od nich, mój były byl mojego wzostu i też lubil mnie w obcasach
Ale zależy od podejścia samej dziewczyny :)

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:35:21

Ja mam 182 cm noszę czasem butki na max 8cm obcasie (więc już wychodzi 190cm) a mój narzeczony ma 170-172cm i żyjemy jakoś i nawet się kochamy :) choć fakt dziwnie się na nas patrzą.

Wzrost, a buty na obcasie

07 sty 2011 - 22:36:10

175 nosze ;) uwielbiam wysokie szpilki, nizszych niz 12 cm nie mam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

idealne wymiary? ...