Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
natalikk
Ta modelka nie zyje z ostatniego zdjecia.

Tak, podawali to ostatnio. A jeszcze kilka miesięcy temu jedno dziewczę się ze mną wykłócało, że to [wklejałam wtedy w wątek reklamę Toscaniego] na 100% fotomontaż i takich chudych dziewczyn nie ma...
Btw dziewczyna w dniu śmierci ważyła jakieś 30-32kg przy wzroście 165.

Cytat
Zuosnica
Cytat
Niczka90
Zdrowa dziewczyna tego nie zrozumie...
dokładnie..

Jest nad czym zapłakac..To jest okropne!!!

dzieci w Etiopii głodują a my choć mamy wszystko pod nosem i tak szukamy problemu..

PRZECIEŻ TEN BLOG TO JEST PROWOKACJA!!!!

Ale i tak najbardziej podoba mi się komentarz jednej Pani :) :

"ja bym wam dala gowniary zajebane odchudzanie gdybym byla wasza matka to tak wpierdol byscie dostaly ze by wam ta glupota z glowy wyszla!!!! "

autor: pocahontassss

zamiast zastanawiać się gdzie są ich rodzice, dopilnujcie, aby wasze dzieci nigdy nie pomyślały by się nabawić anoreksji.

Ja myslę, że to prowokacja..
Nie wierzę, że ktoś może być aż TAK głupi ! Bo inaczej się tego nie da nazwać...

Jak widzę takie zdjęcia, to przypominają mi się fotografie więźniów z Oświęcimia...

o K...a!Ale sie wystarszyłam!To jest straszne!

Powiem Wam tak .
Siedzę w tym ponad rok .
Na początku zwykłe odchudzanie , później zaczynasz wariować .
Wgl. nie zdajesz sobie sprawy z tego, że dużo schudłaś , bo każda fałdka wywołuje czarną rozpacz.
Jesteś tak rozchwiana emocjonalnie , że możesz mieć dobry humor , a nagle zaczynasz płakać.

Co do rodziców . Przy anoreksji , pro-anie itd. uczysz się kłamać . Jesteś taką kłamczuchą, że rodzice wierzą , bo nie dajesz po sobie poznać kłamstwa .
Mam nadzieje, że ktoś im przemówi do rozsądku , bo to na prawdę straszne . I im dłużej tym trudniej z tego wyjść.

Program TV szuka dziewczyn-przyjaciółek lub sióstr, które wspólnie przeszły na drakońska dietę i wspólnie motywują się i wspierają w ekstremalnym odchudzaniu

Zachęcamy do niezobowiązującej rozmowy, w której wyjaśniamy wszelkie szczegóły Zainteresowane osoby prosimy o kontakt wraz z numerem telefonu i informacją w jakich godzinach możemy dodzwaniać





****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) Kontakt : 508 438 422, e- mail, ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) pozdrawiam Natalia

Mi sie wydaje wlasnie ze takie gowniary ktore wypisuja tak na blogu itp robia to na pokaz i sie popisuja:] taka prawda nie mowie,ze wszystkie ale pewnie wiekszosc z nich chce pokazac ojej jestem fajna albo ale ja biedna zainteresujcie sie mna

Szokujące i przerażające...

niedobrze mi się zrobiło przez te zdjęcie :| zaczynam kochac swoj tłuszczyk ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzrost, a buty na obcasie