Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Znalazlam pewnego bloga.. 14 letnie dziewczyny dąża do anoreksji .. zdjecie ,ktore zamiescilam to jak one to nazwaly to ich inspiracja.. jak na nie patrzą to pomaga im chudnąc ;/ im sie to podoba chca byc takie jak one .. nazywaja siebie grupa motylkow ... straszne;( Gdzie sa rodzicie w takich chwilach one maja dopiero 14 lat?!!
http:// pro-ana-team.bloog.pl/foto,4890273,gal,337265,index.html#next (link do bloga usunac spacje)

jeden komentarz zacytuje:
Hej laski, mam pytanie...mam 170 cm i 41 kg a chce ważyć jakieś 30,a schudłam z 50 kg ;) tylko nie orientuje sie co ile ma kalorii, powiedzcie prosze ile mają pierniki**?

Ich komentarz do 2 zdjecia: Oj dziewuszki niedlugo my takie bedziemy

straszne ;/ nazwa bloga: pro-ana dązenia do doskonalosci.. to jest doskonalosc?!!



ja tez umarłam z rozpaczy,oglaodałam ostatnio program o anorektyczce chciała sie leczyc ale bała sie przytyc strasznie wygladała mój mąż nie mógł tego zrozumiec i musiałam mu tłumaczyc ze to jest choroba raczej psychiczna ze one tego nie widza jak wygladaja,bark mi słów ale anorektyczka musi sie leczyc i sama wyrazic chec na leczenie

niedobrze mi jak się na to patrzę...fuuujjj... a rodzice nie zawsze zdają sobie sprawę z tego co tak naprawdę ich dzieci robią...

Straszne? To bardzo delikatnie powiedziane... Mi wrecz brakuje slow, najgorsze jest to ze sa bardzo mlode i niestety bardzo glupie

przepraszam,ale aż mnie zemdliło;/

Cytat
akinorew410
Znalazlam pewnego bloga.. 14 letnie dziewczyny dąża do anoreksji .. zdjecie ,ktore zamiescilam to jak one to nazwaly to ich inspiracja.. jak na nie patrzą to pomaga im chudnąc ;/ im sie to podoba chca byc takie jak one .. nazywaja siebie grupa motylkow ... straszne;( Gdzie sa rodzicie w takich chwilach one maja dopiero 14 lat?!!
http:// pro-ana-team.bloog.pl/foto,4890273,gal,337265,index.html#next (link do bloga usunac spacje)

jeden komentarz zacytuje:
Hej laski, mam pytanie...mam 170 cm i 41 kg a chce ważyć jakieś 30,a schudłam z 50 kg ;) tylko nie orientuje sie co ile ma kalorii, powiedzcie prosze ile mają pierniki**?

Ich komentarz do 2 zdjecia: Oj dziewuszki niedlugo my takie bedziemy

straszne ;/ nazwa bloga: pro-ana dązenia do doskonalosci.. to jest doskonalosc?!!
straszne te zdjecia

Boże.. Czy to możliwe że kobiety ze zdjęć jeszcze żyją?

jesc mi sie odechciało,strasznie wygladuja. jak trupy,
Wydaje mi się ,że iich matki s jeszcze gorzej pojeb...

STRAAAAAAAAASZNE I PRZERAŻAJĄCE;/

szok,
nawet na tego bloga nie wchodzę,
bo sobie nie będę ciśnienia dźwigać..
no, ale co? nic nie zrobisz ;)
ciesz się ze swojej wagi i swojego kształtu,
bo ja się w tym momencie pocieszyłam :)

w Rozmowach w Toku też były takie kobiety,
to jest poważna choroba
i to rodzice powinni zareagować, a nie forumowiczki Szafa.pl :) :D

o boże masakra... ja też się zastanawiam gdzie są rodzice.

Okropność
pragą anoreksji!! umarłam sama zobacz ;( nowe

29 gru 2010 - 12:47:11

niedobrze mi jak się na to patrzę...fuuujjj... a rodzice nie zawsze zdają sobie sprawę z tego co tak naprawdę ich dzieci
robią...
Rodzice nie wiedzą co ich dzieci robią? Chyba mają klapki na oczach,przecież każdy rodzic by zauważył,że dziecko tak bardzo schudło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-29 13:00 przez kasica1223.

Cytat
malamegi
Boże.. Czy to możliwe że kobiety ze zdjęć jeszcze żyją?
To samo pomyslalam

żal mi ich bo to jest choroba, nie wiem gdzie tu ta idealność, one myślą że będą się podobać? Mój facet nieraz jak widzi XXS-kę to się śmieje, że ani to ładne ani seksowne a co dopiero takie anorektyczki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzrost, a buty na obcasie