Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Czy prowokacja czy nie, na pewno są takie dziewczyny. Co do mnie - szczerze? NIC MNIE TO NIE OBCHODZI. Nie mam zamiaru użalać się nad jakimiś dziewczynami, które w lodówce mają pełno, a głodzą się, bo chcą być chude. Ja wiem, że to czasami wynika z jakichś problemów psychicznych, autoagresji. Ale w reszcie przypadków po prostu są to puste dziewczątka, które oglądają w kółko modowe programy, napatrzą się na modelki i myślą tylko o swoim wyglądzie. Nic ich nie obchodzi, nie mają żadnych celów w życiu, oprócz bycia chudym (czyli zaspokojenia swoich próżnych potrzeb). Pieprzone egoistki! Gdzieś mają, że rodzice się martwią, nic ich nie interesuje oprócz własnej chudej dupy!

Można się zająć tyloma rzeczami, jest tylu potrzebujących ludzi i cierpiących zwierząt, a one mają czelność pisać, że są taaakie nieszczęśliwe, taaaka depresja... super, rozpieszczone lale z bogatych domów, które nie wiedzą już co ze sobą z nudów zrobić! Nieszczęśliwi to są powodzianie, dzieci-niewolnicy w Afryce, czeczeńskie matki, którym pozabijano synów i córki... JAK MOŻNA TAK NIE DOCENIAĆ TEGO, CO SIĘ MA!!!

straszny widok. możnaby pomyśleć że z obozu koncentracyjnego uciekły że sama skóra i kości

ostatnio na TVN Style był program dokumentalny o dziewczynach dążących do takiej chudości jak na tych zdjęciach. Duża część tego programu była również poświęcona portalom internetowy "PROANA", czyli przychylnym anorektyczkom, mówiące jak dojść do niskiej wagi. Dziewczyny mogą też tam pokazywać swoje zdjęcia przed i po "kuracji". Naprawdę to przykre i smutne...

zweryfikowana
Posty: 1.021
Ostrzeżenia: 1/5

Moja ciocia wczoraj zmarła, ale na określoną chorobę a w sumie w wyniku zaniedbania przez męża alkoholika. Wyglądała podobne jak te anorektyczki.. :(

anoreksja to tak naprwawde kompletny brak akceptacji,nie tylko swojego ciala ale i psychiki,jak bardzo trzeba sie nie lubiec,zeby cos takiego sobie fundowac,to potworna choroba,ale na szczescie nie beznadziejna w leczeniu,musimy dac sobie zgode na sama siebie.
ponoc ludzie ktorzy lubia dobre jedzenie i dogadzaja sobie w tym wzgledzie ,bardzo siebie kochaja,mysle, ze cos w tym jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 13:14 przez dantra.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

idealne wymiary? ...