Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 3/5

przedłużanie rzęs - opinie

27 paź 2017 - 13:37:07

A co sądzicie o liftingu rzęs Natural Lashes? Próbowała któraś z was??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-31 08:55 przez ulka05.

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs - opinie

13 lut 2018 - 13:24:35

Ostatnio robiłam sobie rzęsy od kwietnia do grudnia, aktualnie mam już miesiąc przerwy żeby rzęsy się zregenerowały i planuje marzec/kwiecień wrócić :) Jednak trochę już robię i wiem, że po tej przerwie efekt będzie lepszy tańczy, zazwyczaj używam metody 1:1.
Przedłużone rzęsy latem są naprawde super sprawą... tańczy

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

przedłużanie rzęs - opinie

14 lut 2018 - 12:29:34

A są jakieś skutki uboczne? Widziałam kiedyś takie obrzydliwe zdjęcia co się dzieje jak ktoś maluje rzęsy. W takim razie jak o nie dbać?

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 3/5

przedłużanie rzęs - opinie

28 lut 2018 - 09:15:23

Warto sprawdzić https://naturallashes.pl

przedłużanie rzęs - opinie

06 mar 2018 - 22:33:31

ja miałam przedłużane przez pół roku, teraz mam bardzo słabe moje rzęsy

przedłużanie rzęs - opinie

12 kwi 2019 - 08:28:56

Miałam kilka razy i generalnie byłam zadowolona, ale jest kilka kwestii:
- dla mnie muszą być ładnie w miarę naturalnie zrobione, nie wielkie wachlarze
- rzęsy są potem trochę osłabione więc to tak raczej raz na jakiś czas.

przedłużanie rzęs - opinie

16 kwi 2019 - 21:43:43

Lifting rzęst świetna sprawa. Z kolei przedłużane rzęsy według mnie wychodzą już z mody i są tandetne.. swojego czasu nosiłam...

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs - opinie

22 maj 2019 - 13:08:48

osobom, które mają swoje rzęsy krótkie, rzadkie i proste polecam jednak przedłużać i zagęszczać rzęsy ;) ja swoim klientkom przeważnie proponuję wtedy rzesy L-ki od Magnitica, które dają Hollywoodzki efekt bez obciążania rzęsy naturalnej

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

przedłużanie rzęs - opinie

03 cze 2019 - 10:57:15

Cytat
sylkrusi
osobom, które mają swoje rzęsy krótkie, rzadkie i proste polecam jednak przedłużać i zagęszczać rzęsy ;) ja swoim klientkom przeważnie proponuję wtedy rzesy L-ki od Magnitica, które dają Hollywoodzki efekt bez obciążania rzęsy naturalnej
L-ki są mega serce najczęściej wybieramy je ze stylistką jak chodzę na rzęski :D

przedłużanie rzęs - opinie

29 sie 2019 - 13:53:20

Dla mnie przedłużane rzęsy wyglądają bardzo sztucznie. Wiem jednak, ze czasem mogą być atrakcyjne, lub nawet konieczne. Czasami mogą jednak powodować osłabienie własnych.

przedłużanie rzęs - opinie

05 paź 2020 - 15:47:50

Nie zdecydowałabym się na przedłużanie rzęs, bo obawiam się o stan moich prawdziwych rzęs. W sensie bałabym się ich osłabienia, bo np. mojej kumpeli bardzo dużo rzęs wypadło po tym zabiegu. Ale bardzo polecam laminację rzęs. Super efekt daje. :)

przedłużanie rzęs - opinie

06 paź 2020 - 15:10:26

Polecam kursy przedłużania i zagęszczania rzęs w Cosinusie! Konkurencyjna cena a Pani prowadząca zajęcia w Lublinie- super :)

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie rzęs - opinie

03 gru 2020 - 13:26:46

Ja się zdecydowałam na przedłużanie rzęs z rok temu i... tak regularnie, mniej więcej co miesiąc, wracam do salonu Magdy Bąk na Karwińskiej w Warszawie na uzupełnienie ;) Totalnie mnie to wciągnęło. Jest mega wygodne i wygląda super :)

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

przedłużanie rzęs - opinie

14 gru 2022 - 08:47:42

Ja robiłam przez kilka lat aż na początku pandemii dostałam takiego zapalenia spojówek ze ropa mi z oczu ciekła i te rzęsy z ta ropa musiałam wyciągać, płakać mi się chciało bo okropnie to wyglądało jak wszystkie wypadły a zapalenie przeszło to już nie zrobiłam i jakoś nie mogę się przełamać, na stałe mnie wyleczyło z robienia rzęs.

Aktualnie chodzę na henne rzęs i brwi i uważam, ze rezultat o wiele lepszy:
https://denimal.pl/henna/

Na zabieg chodzę do tego gabinetu w Rzeszowie. I polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karboksyterapia opinie