Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs - opinie

06 lut 2017 - 14:13:41

Ja też się zastanawiam nad przedłużeniem, ale boje się że moje rzęsy będą później w tragicznym stanie. Jestem świadoma tego że na pewno będą w gorszej kondycji ale trochę się boje, że będzie bardzo źle. Jak na razie jestem na etapie szukania kogoś fajnego i sprawdzonego. Zobaczymy może się zdecyduje ;p

przedłużanie rzęs - opinie

07 lut 2017 - 17:04:55

Ja [rzedłuzam od roku, jestem bardzo zadowolona, trafilam do swietnej kosmetyczki. Jesli ktos jet z Krakowa to polecam ssalon Black Pearl przy Szlaku :)

przedłużanie rzęs - opinie

07 mar 2017 - 18:41:31

Ja przedłużam od dwóch lat metodą 3D. Pomiędzy dałam trochę rzęską odpocząć i przez jakieś 2 miesiące nosiłam 1:1. Osobiście uważam, że jak kosmetyczka sprawdzona i znająca się na rzeczy to warto.

przedłużanie rzęs - opinie

15 mar 2017 - 16:38:20

Hej dziewczyny byłam ostatnio u super kobietka która zrobiła mi rewelacyjny wachlarz na oczach rzęsy trzymają się świetnie :) jestem bardzo zadowolona :) Macie tu dziewczyny link do strony tej Pani
https://www.olx.pl/oferta/rzesy-promocja-CID619-IDkTiC8.html

Hej dziewczyny byłam ostatnio u super kobietka która zrobiła mi rewelacyjny wachlarz na oczach rzęsy trzymają się świetnie :) jestem bardzo zadowolona :) Macie tu dziewczyny link do strony tej Pani
https://www.olx.pl/oferta/rzesy-promocja-CID619-IDkTiC8.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-15 16:38 przez marta90dobrenko.

przedłużanie rzęs - opinie

18 mar 2017 - 11:53:06

jak wpływ ma przedłużanie na naturalne rzęsy?

przedłużanie rzęs - opinie

20 mar 2017 - 21:58:52

Cytat
andzelika_kr
Ja [rzedłuzam od roku, jestem bardzo zadowolona, trafilam do swietnej kosmetyczki. Jesli ktos jet z Krakowa to polecam ssalon Black Pearl przy Szlaku :)

jaka cena?

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie rzęs - opinie

22 mar 2017 - 08:11:53

Ja tam wolę sobie wytuszować rzęsy i wtedy mam je idealnie zrobione tak jak trzeba na początku właśnie miałam z tym problem ale udało się właśnie je okiełznać trochę poczytałam o tym na : http://ranking-kosmetykow.pl/2017/03/15/jak-prawidlowo-wytuszowac-rzesy/ i teraz jestem zadowolona z efektów jakie otrzymałam i obyło się bez przedłużania a też nad tym poważnie myślałam.

przedłużanie rzęs - opinie

23 mar 2017 - 12:27:43

Ja swoje rzęsy pierwszy raz przedłużyłam ponad rok temu metodą 1:1 i jestem zachwycona! Rzęsy trzymały się długo, efekt był spektakularny i praktycznie przestałam się malować, bo rzęsy robiły cały efekt:) Korzystam z usług p. Bąk z Warszawy (http://makijazpermanentny.warszawa.pl) i bardzo sobie chwalę jej gabinet - pełen profesjonalizm i świetny efekt. Po roku zrobiłam sobie przerwę na kilka tygodni, żeby moje naturalne rzęsy odpoczęły i ku mojemu zadowoleniu nie widzę żeby przedłużanie jakoś szczególnie źle na nie wpłynęło. Za miesiąc znowu przedłużam, żeby mieć spokój z malowaniem się latem:)

przedłużanie rzęs - opinie

27 kwi 2017 - 21:45:51

Ja miałam przedłużane rzęsy u czterech stylistek. Każda miała inne podejście - jedna była mało delikatna i zabieg był dla mnie bolesny i nieprzyjemny, druga pokleiła mi moje rzęsy w kępki i kiedy to wszystko odrastało to ból był nie do zniesienia (u tej byłam tylko raz), trzecia była super, delikatna i pięknie robiła rzęsy, ale trochę nieprofesjonalnie mnie traktowała (stale przekładała wizyty), a teraz trafiłam na wspaniałą kobietkę, która jest delikatna, profesjonalna i w dodatku niedroga. Polecam zakładanie sobie rzęs, ale tylko u sprawdzonych kosmetyczek :)

przedłużanie rzęs - opinie

24 maj 2017 - 09:07:20

ja mam przedłużane rzęsy i jestem bardzo zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

przedłużanie rzęs - opinie

26 lip 2017 - 07:27:11

Szkolenie z tego zakresu masz w Beauty lux i tam warto spróbować. Nawet pod siebie, nie musicie pracować na klientkach. Zresztą - jest to szkolenie jednodniowe, zatem na spokojnie sobie poradzicie. Trzeba tylko chcieć.

przedłużanie rzęs - opinie

18 wrz 2017 - 10:35:08

Ja od pół roku noszę rzęski secret lashes <moderacja> i jestem zachwycona. Miałam założyć jedynie na wyjazd, ale tak się zachwyciłam, że uzupełniam non stop. Są miękkie jakby były moje i w ogóle nie muszę się malować. Ważne, żeby były dobrze założone, żeby nie było zbyt dużo kleju który obciąża oko.
Także uważam, że jak ma się sprawdzoną stylistkę, to warto!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-26 22:48 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

przedłużanie rzęs - opinie

28 wrz 2017 - 23:40:24

A jak z dbaniem o rzęsy po takich zabiegach? Czy one się nie osłabiają? Widziałam ostatnio zdjęcie w sieci, z mega brzydkimi rzęsami po takich zabiegach;/ że niby nie można ich tuszować,a resztki kosmetyków w nich pozostają i robi się mega syf. Zawsze skupiałam się tylko na pozytywnej stronie przedłużania rzęs.

przedłużanie rzęs - opinie

05 paź 2017 - 09:38:56

Nie rozumiem... Dziewczyny malują sztuczne rzęsy? Po co? Ja od kilku miesięcy maskary nie użyłam ani razu. Normalnie wchodze pod prysznic, woda się po nich leje i nic się nie dzieje.
Ważne jest, żeby je wyczesywać, bo skóra na powiekach (jak wszędzie) się złuszcza i żeby te złogi tam nie zalegały, to trzeba to wyczesywać. Robię to delikatnie raz dziennie rano i porządnie dokładnie raz na 3 tyg dzień przed samym uzupełnieniem

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs - opinie

05 paź 2017 - 16:42:34

Ja jestem z Rybnika i z czystym sumieniem mogę polecić Olimpia Day Spa http://www.sparybnik.pl/artykul/oczy-94.html sama robię tam od roku i jestem bardzo zadowolona, dziewczyny znają się na rzeczy i pomogą Ci dobrać sposób by Twoje oko było naprawdę ładne ;) Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

haluksy