Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 23 24 -->
niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie rzęs - opinie

08 cze 2014 - 21:12:12

A to ty jeszcze nie robiłaś stylizacji rzęs? W new nails robisz? Ciekawe. U mnie to szkolenie było już dawno.
Bardzo krótkie, a dodatkowa kasa wpływa. Może natłoku klientów nie ma, ale te 2-3 osoby dziennie zawsze mam.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs - opinie

04 wrz 2014 - 14:10:25

Koleżanka miała kilka razy przedłużane rzęsy i powiem szczerze, ze efekt był oszałamiający:) Niestety po jakimś czasie rzęsy zaczeły wypadać i już nie było tak pieknie. Sama niestety nie zdecydowałabym sie na to bo jak każda ingerencja tak i ta niszczy rzęsy no i do najtańszych też nie należy.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie rzęs - opinie

10 wrz 2014 - 21:06:48

Robiłam z tego zakresu zawodowe szkolenie w Beauty Lux - piękna sprawa bo szkolenie bardzo krótkie, proste, tanie, a wiele się nauczyłam.
Ogólnie mam na to również dużo klientek - jeśli macie wolne środki to warto się wybrać.

przedłużanie rzęs - opinie

12 wrz 2014 - 19:44:51

Polecam xlash pro są mega efekty.Mam taki zestawki w dobrej cenie.Sama używam i jak najbardziej polecam!

przedłużanie rzęs - opinie

07 paź 2014 - 09:56:11

Ja tam nie polecam robic kursu na przedluzanie rzes chyba ze tak jak w moim przypadku jest to dopelnienie innego kursu np stylizacji paznokci.. Poniewaz za taki poczatkowy kuferek do przedluzania rzes zaplacilam okolo 2500zl a i tak nie mialam jeszcze wszystkiego.. kokosow sie na tym nie zarobi.. Pomijajac fakt ze pracuje na naprwade dobrych produktach a nie na jakis tam klejach kupionych po taniosci. Ostrzegam, że dobrze jest isc do znajomej lub polecanej osoby a juz w ogole najlepiej do profesjonalnego salonu. Czesto do mojego salonu przychodza klientki ktore rzesy maja zalozone masakrycznie.. Na pytanie ile zaplacily odpowiadaja 50zl.. Ludzieee.. za 50 zl to mi sie nawet koszty za produkty nie zwroca a co dopiero mowic o jakimkowiek zarobku. Zastanowcie sie 3 razy czy wydac te 180zl i miec wszystko profesjonalnie czy 50 i z placzem wydawac znow na naprawe.. Przeciez takie niedoswiadczone osoby moga posklejac Wam oczy.. Przedluzanie powinno wygladac jak na pierwszym obrazku czesto konczy sie tak jak na drugim...



przedłużanie rzęs - opinie

11 lis 2014 - 22:20:38

Byłam uzależniona od przedłużania rzęs - nosiłam je wlaściwie przez dwa lata non stop, regularnie uzupełniając. Oczywiście efekt był wspaniały - miałam wyraziste spojrzenie, nie musiałam używać tuszu, a oczy prezentowały się świetnie. Problem w tym, że należy je uzupełniać co około 3 tygodnie, bo po dłuższym odstępie czasu robią się paskudne - naturalne odrastają, a doklejane wywijają się we wszystkie strony, przerzedzają się nierównomiernie i wygląda to mało atrakcyjnie. Dodatkowo te kleje osłabiają i niszczą rzęsy. Po dwóch latach miałam swoje własne o połowę krotsze - ratuję się teraz odżywkami, żeby jakoś wyglądać :( Polecam takie rozwiązanie sporadycznie, na jakieś ważne okazje, ale nie na stałe. Teraz już wiem, że lepsze mniej spektakularne rzęski, ale za to zdrowe i swoje własne. Pozdrawiam! :)

przedłużanie rzęs - opinie

28 lis 2014 - 12:40:54

u mnie sprawdził się revitalas, rzęsy jak wachlarze ;-)

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

przedłużanie rzęs - opinie

24 sty 2015 - 16:03:29

Hmmm chyba się zdecyduje na takie rzęsy :)

przedłużanie rzęs - opinie

01 kwi 2015 - 11:12:50

Przedłużanie rzęs tak! ale tylko raz na jakiś czas, na specjalne okazję i tylko u profesjonalnych stylistek. Dziewczyna która mi wykonuję rzęski używa produktów Noblelashes. Po zabiegu jestem zawsze zadowolona a rzęski spokojnie utrzymują się przez 3-4 tyg. :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

przedłużanie rzęs - opinie

03 kwi 2015 - 07:24:19

Też robiłam szkolenie ze stylizacji rzęs, również w new nails, myślałam, że to tak bardziej pod siebie, a tymczasem znalazłam jak najbardziej klientki. Tak więc było warto, wiele się nauczyłam i dokładnie o to tutaj chodziło.

przedłużanie rzęs - opinie

20 kwi 2015 - 18:24:22

ja sie wlasnie zastanawiam czy robic czy nie robic ;) i jeszcze dokąd pójść by krzywdy nie zrobić

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

przedłużanie rzęs - opinie

23 kwi 2015 - 07:17:41

Robić. Zawsze jakieś dodatkowe umiejętności - uwierz mi, że jeśli będziesz szukała pracy w salonie kosmetycznym to każda dodatkowa umiejętność będzie na wagę złota.

przedłużanie rzęs - opinie

23 cze 2015 - 08:23:53

ja przedłużam sobie sama! :) kępkami robie sobie rzęski i efekt jest bardzo łądny i naturalny. Kępki mam 13 mm. Co tydzień zmieniam. Ale fakt trzeba uważać jak się spi :)

przedłużanie rzęs - opinie

24 lip 2015 - 20:55:04

Rzęsy przedłużałam dwa razy... Byłam zadowolona, moje rzęsy się nie osłabiły:)Jednak to uzaleznia...

przedłużanie rzęs - opinie

30 lip 2015 - 12:46:22

ja przedluzam rzesy już rok ale naturalnie z norek ewentualnie mieszane jedwabne i norki dlugosc 11,12,13 żeby było naturalnie nie tuszuje rzes rano je tylko przeczesuje szczoteczka żeby ladnie wygladaly trwa to ok 5 sekund :) aktualnie nie mam rzęs bo jestem za granica i nie mam tu swojej kosmetyczki i mogę ocenic stan moich rzes naturalnych sa takie same jak przed przedulzaniem nie sa osłabione ilościowo jest ich tyle samo z tym ze chodze do bardzo dobrej kosmetyczki która używa dobrych jakościowo preparatów co jest bardzo istotne, 2 lata temu raz założyłam rzesy syntetyczne które mnie kłuły w oczy i niestety jak wypadały to razem z moimi po czym moje rzesy były bardzo przezedzone i osłabione. dopełniam rzesy co 4 tygodnie i jestem ogolnie bardzo zadowolona spojrzenie jest hipnotyczne :) nie raz inne kobiety pytaja się gdzie robie rzesy bo wygląda to bardzo efektownie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LUBLIN - SOLARIUM z platformą wibracyjną