Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

14 minut temu

przestrzeganie diety

31 minut temu

zalety diety pudełkowej

46 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 19:52:39

A więc jak w temacie? Czy któraś z Was rozczarowała się efektem po zdjęciu aparatu? Ja niestety ostatnio (to jest jakis rok po zdjęciu) zauważyłam, ze między górną 2 a 3 zrobiła mi się przerwa taka ok 1 mm :/ strasznie ubolewam nad tym, choć wszyscy mówią, ze panikuję, ale wczesniej ząbki były idealnie blisko siebie, a teraz ta przerwa-eh:/

A jak było/jest u Was? Opowiadajcie:)) Miał ktos podobny przypadek?

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 19:54:06

tak jest zawsze...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.067

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 19:55:07

no ja jestem zadowolona z efektów leczenia :)

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 19:55:33

ja nosilam aparat bo wlasnie mialam przerwe miedzy jedynkami i po zdjeciu po 2 latach jest dobrze :) mam zabki kolo siebie :)

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 19:56:12

To normalne.

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 19:56:36

ja byłam bardzo zadowolona, chociaż zęby nie były w najlepszym stanie. 3 trzeba było wyleczyć, ale tylko plomby, więc było ok

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 19:57:05

a nosisz plytke retencyjna??

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 19:59:26

a czy ortodontki wyrównywały wam ząbki?
tzn piłowały???

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 20:01:07

Cytat
karoladee
a nosisz plytke retencyjna??

płytke nosiłam zgodnie z zaleceniami orto, ale jakiś miesiąc temu złamała mi sie na dwie części - własnie między 2 a 3 ... nim poszłam do orto (niestety nie mogłam od razu, bo byłam wtedy na urlopie, minęlo ok 3 tyg... Ortodontka zrobiła mi wtedy nowy odcisk i nowa płytke - nosze ją, ale skoro odcisk jest nowy to juz nie ma szans na zejście się zabków:((

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 20:01:21

mi pilowaly kły:) a co do przerw jeszcze to ja juz jestem po 3 latach od sciagniecia drutow wiec ta przerwa nie powinna juz ci sie powiekszyc ,,,

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 20:01:25

oj nie martw się, przecież przerwa 1 mm to nie koniec świata, ja mam przerwę 3 mm i to pomiędzy jedynkami i nie marudzę bo mówią mi że dużo modelek ma takie ząbki :D

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 20:01:28

Ja również jestem troszkę rozczarowana, bo już nie noszę płytki retencyjnej i zaszła mi jedna Jedynka na drugą trochę :(

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 20:06:45

ja juz tydzien po zdjeciu mialam przerwy po 1 mm... i mam do tej pory, niby ich nie wiadac, nie rzucaja sie w oczy, ale jednak są. Mialam w tym celu zacisniety aparat nocny i nic to nie dalo, tylko zeby mnie bola, a szparki zostaly.

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 20:09:45

Cytat
AnuLkaSL90
Ja również jestem troszkę rozczarowana, bo już nie noszę płytki retencyjnej i zaszła mi jedna Jedynka na drugą trochę :(

ja tak mialam przed założeniem aparatu, jeżeli nie dużo Ci zaszły to chyba nie będziesz miała większych problemów,
mi jak się trochę wyprostowały to od razu musiałam mieć leczoną jedną z jedynek :P

ORTODONCJA - ROZCZAROWANIE?

19 wrz 2010 - 20:14:14

Cytat
owieczka_ow
Cytat
AnuLkaSL90
Ja również jestem troszkę rozczarowana, bo już nie noszę płytki retencyjnej i zaszła mi jedna Jedynka na drugą trochę :(

ja tak mialam przed założeniem aparatu, jeżeli nie dużo Ci zaszły to chyba nie będziesz miała większych problemów,
mi jak się trochę wyprostowały to od razu musiałam mieć leczoną jedną z jedynek :P

Ja miałam niestety przed założeniem aparatu mocno nałożone jedynki na siebie i wystające kły. I przez długi czas jak nosiłam płytke było wszystko ok.
Gdy tylko przestałam nosic to zaczęły się nakładać na siebie, nie jest to jakieś mocne jednak mnie irytuje ;/
A jak byłam u ort. to powiedziała mi, że jedynie co może mi na to poradzić to Stripping ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nadwaga,, otyłośc.. Co sądzicie?