Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

57 minut temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Typ urody

14 lut 2011 - 21:15:02

Ta cała Voe wygląda zdecydowanie naturalniej (przynajmniej na pokazanym zdjęciu, bo nie znam jej :P). A Honoratka, ach daj spokój...
Weszłam raz na jej bloga, przejrzałam dziesiątki stron i czuję, że to rozpieszczona pipka-btw tapety co nie miara, a wydawać by się mogło, że ładna dziewczyna...

Typ urody

14 lut 2011 - 21:16:25

1, gdyż nie lubię blondynek :]

Typ urody

14 lut 2011 - 21:16:47

żadna,

Typ urody

14 lut 2011 - 21:17:13

Ta voe wydaje mi sie bardziej cukierkowata (na tym zdjeciu), poweidzialabym ze bardziej mi sie podoba honorata gdyby nie ten jej szeeeeeroki nos :P Fuuuj strasznie rzuca sie w oczy. Po obejrzeniu wiecej zdjec tej voe zdecydowanie bardziej mi sie ona podoba niz honorata:)

Typ urody

14 lut 2011 - 21:17:55

Ogólnie bardziej podobają mi się brunetki ;)
Ale w tym przypadku - Voe. :)

Typ urody

14 lut 2011 - 21:19:43

Jedyneczka GÓRĄ!! :)))
Nie lubie blondynek ;/

Typ urody

14 lut 2011 - 21:19:50

Cytat
tak_czy_siak
Cytat
margherita22
voe of kors
Dziewczyny tak z innej paki moze ktoras kojarzy?... Natnełam sie kiedys na fotoblog mlodej dziewczyny brunetki, b.ladnej zreszta, ktora chyba byla jakas poczatkujaca piosenkarka a raczej taka osoba szukajaca kogos kto wydałby jej piosenki, pamietam tez ze miala sesje zdjeciowa w opasce z uszami micky mouse. I dodam jeszcze ze to byla dziewczyna z Polski. Moze ktoraz z Was wie o kim mowie? nIe zapamietam adresu a szkoda

marina łuczenko?


nie, dzieki za odp, juz znalazłam to Karolina Baszak czy jakos tak, wyzej w moim poscie jest :)

Typ urody

14 lut 2011 - 21:22:12

Jeśli mam do porównania tylko te dwie osoby to moim zdaniem Voe jest ladniejsza. Strony intelektualnej oceniać nie będę, choć powiem tylko tyle, że po przejrzeniu blogu Honey od razu widać, że to taka pseudo gwiazdeczka, która to jest ah i oh (oczywiście jej zdaniem).

Osobiście wolę dziewczyny o urodzie: ciemne włosy, ciemne oczy no ale w tym przypadku wybór był inny.

Typ urody

26 lut 2011 - 21:13:16

Dziewczyny a co z blogiem voe? Zawiesiła/? Czy co? XD Bo od miecha ta sama notka
http://voe.blogg.no/

xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-16 14:21 przez margherita22.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki macie wzrost?a ile ważycie?