Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 21:24:45

hm.. ja chyba nic takiego nie mam, wszystko raczej równomierne :)
ale moja koleżanka ma dwie śledziony np :D

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 21:28:56

nie wiem czy to sie kwalifikuje ale jeszcze nie wyprodukowano takich butow ktore by mnie nie obtarly:| japonki,baletki adidasy...wszystko!! pecherz za pecherzem;/ no moze buty zimowe typu emu sa ok..ale nawet niedawno kupilam adidasy bardzo lekkie wykonane z bardzo cienkiej skorki miekkie...ubralam przychodze do domu krew mi spywala w okolicach kostki...nawet nie czulam tego...ale zazwyczaj w kazdych nowych butach po paru krokach robia mi sie bardzo bolesne pecherze :(

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 21:29:23

ja mam cyc jeden sporo mniejszy od drugiego :/ masakra ^^ plamkę na brzuchu też mam jak któraś szafowiczka tu :)

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 21:29:39

Cytat
Paulena16
Cytat
maaartus89
Cytat
Paulena16
duże dłonie i stopy i krzywe jak cholera palce u stóp ;/ Normalnie jak facet a jestem bardzo drobna i dziwnie to wygląda ;/ na dodatek garbaty nos, owłosiona jestem strasznie, mam zmutowane kolana( serio, pod kolanem mam taką kulkę ) krzywe nogi no i chyba tyle ;D

tez mam pod kolanem "kulke" tylko ,ze u mnie to jest akurat choroba;p zwana guzowatoscia lewej kosci piszczelowej i martwica aseptyczna czy jakos tak;p
a tak poza tym drobniutkie dlonie i strasznie zdeformowane palce od "rugania" rogow poduszek ;p ale pewnie i tak nikt nie wie o co chodzi ;p
ale mnie przestraszylas teraz ;p chyba wybiore sie z tym do lekarza;p
na dwoch pierwszych jest foto mojej 'kulki' pod kolanem a na trzecim moja plamka na brzuchu . to akurat jest rodzinne ;D

taa..mam to samo;p
ale tego sie nie leczy;p bynajmniej tak powiedzial moj lekarz..tzn kilku u ktorych bylam;p mecze sie z tym juz 8 lat i jedyne co to mialam zawsze zwolnienie z wf'u;/ przedmiotu ktory najbardziej lubilam tymbardziej,ze bylam w sportowej klasie;p nie chce Cie straszyc..ale mi jedynie pomoglaby operacja i dlutowanie kosci;p ale nie dam sie pokroic;p

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 22:56:23

Cytat
aramanda
Cytat
Paulena16
Cytat
maaartus89
Cytat
Paulena16
duże dłonie i stopy i krzywe jak cholera palce u stóp ;/ Normalnie jak facet a jestem bardzo drobna i dziwnie to wygląda ;/ na dodatek garbaty nos, owłosiona jestem strasznie, mam zmutowane kolana( serio, pod kolanem mam taką kulkę ) krzywe nogi no i chyba tyle ;D

tez mam pod kolanem "kulke" tylko ,ze u mnie to jest akurat choroba;p zwana guzowatoscia lewej kosci piszczelowej i martwica aseptyczna czy jakos tak;p
a tak poza tym drobniutkie dlonie i strasznie zdeformowane palce od "rugania" rogow poduszek ;p ale pewnie i tak nikt nie wie o co chodzi ;p
ale mnie przestraszylas teraz ;p chyba wybiore sie z tym do lekarza;p
na dwoch pierwszych jest foto mojej 'kulki' pod kolanem a na trzecim moja plamka na brzuchu . to akurat jest rodzinne ;D

co tam plamka, jak brzuszek masz ładny :D

a jaki owłosiony hehe :D ale dziękuje :))

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 22:58:29

dłuuuuugie palce w nogach!

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 23:02:32

Cytat
calikowa
moim mankamentem jest to, że palec znajdujący się obok dużego palca przy stopie mam dłuższy od niego...

Mam dokładnie ten sam problem, i może on wydawać się nieistotny, ale do naprawdę MASAKRA ! Jakiekolwiek ubiorę buty z odkrytymi palcami u nóg - ten mankament od razu rzuca się w oczy i dla mnie jest to nie do zniesienia. W dodoatku jeszcze jakby tego było mało, mam wyjątkowo długie palce u nóg i zamiast tak ładnie się układać to one się zawijają...Jak zdążyłyście zauważyć, stopy są moją zgrozą i zaraz po udach największym kompleksem.

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 23:12:39

Cytat
pisofsheet
a moje mankamenty, jadąc od góry do dołu, to:

* gęba jak półksiężyc w pełni. znaczy się długa broda jak u baby jagi jakiejś ^^
* za duże cycki. 60G przy 55kg i 170 wzrostu to za dużo jak na moje plecy
* palce u rąk jak nieodtłuszczone parówki, dlatego nie noszę pierścionków
* brzydkie paznokcie, mała płytka paznokcia. czy jakoś tak :P
* tłuste kolana. tragedia po prostu, z 10 litrów smalcu dałoby radę wytopić :D
* palce u stóp jak jakieś serdele. albo disco robaczki. no tylko je uciąć!

+

* sporo pieprzyków. jeden mam pod pachą i w szkole kumple zawsze się nabijali, że to kleszcz xD
* ogólna bladzizna, a najgorzej to z nogami. czy lato czy zima - biel jak po wizirze od Zygmunta Chajzera!

no, to chyba wszystko. nie, żebym się tym wszystkim jakoś dołowała. nauczyłam się z tym wszystkim żyć i to całkiem nieźle żyć ;)

też mam własnie pieprzyka pod pachą ;p ;/

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 23:15:53

Cytat
jagodzian
Cytat
pisofsheet
a moje mankamenty, jadąc od góry do dołu, to:

* gęba jak półksiężyc w pełni. znaczy się długa broda jak u baby jagi jakiejś ^^
* za duże cycki. 60G przy 55kg i 170 wzrostu to za dużo jak na moje plecy
* palce u rąk jak nieodtłuszczone parówki, dlatego nie noszę pierścionków
* brzydkie paznokcie, mała płytka paznokcia. czy jakoś tak :P
* tłuste kolana. tragedia po prostu, z 10 litrów smalcu dałoby radę wytopić :D
* palce u stóp jak jakieś serdele. albo disco robaczki. no tylko je uciąć!

+

* sporo pieprzyków. jeden mam pod pachą i w szkole kumple zawsze się nabijali, że to kleszcz xD
* ogólna bladzizna, a najgorzej to z nogami. czy lato czy zima - biel jak po wizirze od Zygmunta Chajzera!

no, to chyba wszystko. nie, żebym się tym wszystkim jakoś dołowała. nauczyłam się z tym wszystkim żyć i to całkiem nieźle żyć ;)

też mam własnie pieprzyka pod pachą ;p ;/
a ja mam jak Marylin Monroe, tyle że na lewej piersi :P chollllernie go lubię:)

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 23:20:27

Cytat
chilly_girl
mam jedno ucho wyzej niz drugie i jedno troszke bardziej odstaje :p


hehehe mam dokładnie to samo:P do tego jedną stope o prawie 1 cm dłuższą, w ogóle obie chude i długie:P


za to mój braciszek ma znamie na kolanku w kształcie orła, mama się śmieje, że zostanie kiedyś prezydentem:P

zweryfikowana
Posty: 234
Ostrzeżenia: 1/5

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 23:23:32

a ja mam jedna małzowinę uszną inna od drugiej:D:D:D

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 23:29:10

ja mam masakrycznie krzaczaste brwi, które po regulacji odrastają w 2 dni...;/ mam jeszcze (i tu was zagne!) odstające jedno ucho! :D i strasznie krzywe palce u rąk :(

zweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 3/5

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 23:32:36

Cytat
calikowa
moim mankamentem jest to, że palec znajdujący się obok dużego palca przy stopie mam dłuższy od niego...


hahaha kochana mam to samo ! :D

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 23:34:07

duuze stopy pelno blizn z dziecinstwa i to chyba wsio ;p

tak sie zastanawiam czy jest tu ktos kto ma np 6 palcow

Nietypowe mankamenty w urodzie...

02 sie 2010 - 23:35:01

hehe kiedys slyszalam ze jak kobieta ma dluzszy drugi pale u stop tzn ze bedzie dominowac w zwiazku i rzadzic swoim mezem heheh

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rybka "kosmetyczka"