Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->
zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

watek został usunięty



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 20:28 przez gwiazdeczkaa.

Oj głowa do góry :)
Na pewno przesadzasz :P

Pokaż zdjęcie noska to sama zobaczysz, że inne dziewczyny sądzą inaczej niż Ty:P

na pewno tak nie jest :) pokochaj swoje kompleksy !

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Jak Ci niszczy życie to sobie go zoperuj... Chociaż nie wiem po co tak lamentować

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ciuch-hunter
Jak Ci niszczy życie to sobie go zoperuj... Chociaż nie wiem po co tak lamentować

gdybym miała pieniądze to bym to zrobiła . z reszta jak ty byś miałą taki problem to na pewno byś się podłamywała . a teraz nie wiesz jak to jest wiec nie musisz krytykowac
Cytat
ciuch-hunter
Cytat
gwiazdeczkaa
Cytat
ciuch-hunter
Jak Ci niszczy życie to sobie go zoperuj... Chociaż nie wiem po co tak lamentować

gdybym miała pieniądze to bym to zrobiła . z reszta jak ty byś miałą taki problem to na pewno byś się podłamywała . a teraz nie wiesz jak to jest wiec nie musisz krytykowac

Nie krytykuję... A wygląd jak dla mnie to nie jest problem chociaż wiele dziewczyn na moim miejscu by pewnie z domu nie wychodziło. Ciesz się życiem. A nos masz trochę większy od wszystkich no i co z tego? Czy ten nos bezpośrednio coś zmienia w Twoim życiu, nie mieścisz się w drzwiach? Chyba jednak nie... Cała blokada siedzi w Twojej głowie i czas się jej pozbyć... ;) Powodzenia!

moze i masz rację . ale nie mam już do niego siły . nie potrafie ludziom spoglądać w twarz bo wydaje mi sie ze ciągle zwracają uwage tylko na nos i jeszcze ta fryzura . zmieniam zmieniam i wszystko na nic



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-09 17:31 przez gwiazdeczkaa.

A ja mam małego garbka na nosie ;D I jedno ucho bardziej odstające xD

No i co najważniejsze - lewą pierś większą xD

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
gwiazdeczkaa
Cytat
ciuch-hunter
Jak Ci niszczy życie to sobie go zoperuj... Chociaż nie wiem po co tak lamentować

gdybym miała pieniądze to bym to zrobiła . z reszta jak ty byś miałą taki problem to na pewno byś się podłamywała . a teraz nie wiesz jak to jest wiec nie musisz krytykowac

Nie krytykuję... A wygląd jak dla mnie to nie jest problem chociaż wiele dziewczyn na moim miejscu by pewnie z domu nie wychodziło. Ciesz się życiem. A nos masz trochę większy od wszystkich no i co z tego? Czy ten nos bezpośrednio coś zmienia w Twoim życiu, nie mieścisz się w drzwiach? Chyba jednak nie... Cała blokada siedzi w Twojej głowie i czas się jej pozbyć... ;) Powodzenia!

ale on wcale nie jest taki duży...:) pociesz sie że inne dziewczyny mają dużo brzydsze nosy...:P na prawde nie jest źle! :)

a ja nie widzę, żeby twoj nos był jakiś meeeeeeeega długi

niezweryfikowana
Posty: 425
Ostrzeżenia: 1/5

Słońce, to Ty dlugiego nochala nie widzialas;p;p;p;p
NIc sie nie martw, gdybys miala inny nos to bys juz nie byla soba;)

Ja mam za to mega odstajace uszy... jak bylam mala to sobie je plastrami przyklejalam do glowy;p;p powaznie;):)
ale znalazlam na nie metode, po prostu je polubilam.. w koncu sa czescia mnie;)


prosze pomoizcie bo juz nie daje rady:
<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 20:01 przez moderator.

Kochana niełam sie on wcale niejest taki duzy moze ty jestes juz przewrazliwiona na jego punkcie:)) popatrz np. na sare conor on ma długi nos a jest uwazana za bardzo piekna kobiete



zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

ale sara ma o wiele mniejszy na pewno ode mnie (;

Dziewczyno,czym sie przejmujesz??Ty chyba nie widzilas dlugiego lub duzego nosa jak "klamka od zachrystii" ;p ja widze ze nie ma sie czy przejmowac

Masz śliczny nosssssssssss :D ! Ja to mam dopiero ;/ Mam jakiś taki wbity zamiast delikatny , duży i garbek ;( no ale co zrobic ;[ to nie moja wina ;/ . zycie ...

nawet nie masz pojęcia ile ja bym dała za taki nos (jaki Ty masz!):D

mój to dopiero powód do załamki:(((

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nadmierna potliwosc