Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:06:46

mysle ze na pierwszym miejscu zadbane dlonie nie koniecznie dlugie tipsy ale ladnie opilowane bez obskubanego lakieru , wydepilowane pachy i nogi delikatny subtelny zapach, a nie wylewanie pol falkonu perfum na siebie by sie ciagnelo pol km, jak to mowia jeszcze nie widac a juz czuc . czyste i schludne ubranie oraz buty , tak jest drogie panie czyste nie obszarpane buty!!!! oraz stroj adekwatny do sytuacji

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:10:00

tam równo czy nie równo (niektórzy mają tak dziwne paznokcie że nie da rady ich równo obciąć)
ważne żeby te pazurki były czyste, żałoba pod paznokciami nie wygląda elegancko;DD

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:10:13

zęby (to chyba oczywiste), czyste włosy, brak zbędnego owłosienia, zadbane paznokcie i brwi (aby nie było efektu sowy.)

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:11:55

Ktoś tu napisał o BIAŁYCH zębach. Nie każdy ma białą kość,a wybielanie jest NIEZDROWE ,więc może zatrzymajmy się na zębach bez kamienia i dziur:-) no i świeżym oddechu:) antyperspirant-potocznie zwany Antypocian:p obowiązkowy- masakra jak w autobusie może śmierdzieć,a jeszcze ta owłosiona paszka nad oczami-jak ktoś się trzyma rurki nad głowami- mmmm miodzio:P, no i nie kilo pudru błagam! :@ te grudy zwijające się na twarzy podczas upału fuuuj:(

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:12:44

ogólna higiena, zadbane rączki, nóżki, skóra, włosy itp ale i czyste, świeże ubranie. Niektóre dziewczyny wypucują się od stóp do głów a założą "wczorajszą" bluzkę...Jak chodziłam do liceum to koleżanka z klasy właśnie tak robiła i nie dało się nawet koło niej przejśc<blee>

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:12:52

ja dodam jeszcze wyprasowane ubranie.:D

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:16:25

aha- zadbana kobieta swoją drogą,ale co z tego...idzie sobie taka ładna dziewczyna,a tu peto w buzi:( i na dodatek słownictwo jak z rynsztoku:(:( troszkę klasy by się przydało a nie używać K**** ,ja pie***** jako przecinków:(:(

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:18:01

a co myślicie o depilacji włosków na rękach?? depilujecie??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-07 21:26 przez ememka.

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:16:45

Depilacja rąk? moim zdaniem niepotrzebna czynność..moja koleżanka depiluje i ma hmm takie ostre ręce:( niefajnie bym się czuła ,ale to moja opinia. ps. ja mam szkuty na rękach dość spore,ale nigdy mi nie przeszkadzały;)

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:19:27

Zdecydowanie depilacja, antyperspirant i ogólnie dbanie o higienę, nierozmazany, dyskretny makijaż i zawsze wypielęgnowane stopy oraz dłonie:ddd I raczej nie wychodziłabym z domu w wyciągnietym dresie oraz potargaanych włosach;)

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:25:13

Ja wybieram się do kosmetyczki na depilację rąk. Mam sporo włosków, w dodatku ciemnych;/ i strasznie mnie to irytuje ;P

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:28:30

Cytat
funny
Ja wybieram się do kosmetyczki na depilację rąk. Mam sporo włosków, w dodatku ciemnych;/ i strasznie mnie to irytuje ;P

Ja również mam ciemne włoski na rękach i dlatego depiluje ;p strasznie mnie to drażniło, od dłuugiego już czasu nie mam tego problemu i jestem zadowolona :)

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:33:17

Cytat
kladinka_BB
Depilacja rąk? moim zdaniem niepotrzebna czynność..moja koleżanka depiluje i ma hmm takie ostre ręce:( niefajnie bym się czuła ,ale to moja opinia. ps. ja mam szkuty na rękach dość spore,ale nigdy mi nie przeszkadzały;)


no właśnie chciałam poznać Wasze opinie, bo ja osobiście też nie depiluję, owszem mam włoski, ale dość mało widoczne, natomiast moje 2 kumpele z pracy depilują i nie wyobrażają sobie jakby mogły ich nie depilować

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:37:23

No nie wiem..mnie się wydaje,że to niepotrzebne.. No pachy,nogi na codzień to tak,bikini też ale na plażę obowiązek:) ja ma dość ciemne włoski,ale w życiu bym się nie wpakowała w ich depilację:)

Zadbana Kobieta

07 lip 2010 - 21:35:59

Ja w tym roku zaczęłam depilowac ręce depilatorem-tak z rozpędu...mało mi było nóg wiec obleciałam ręce, ale w sumie nie mam jakis długich, gęstych czy czarnych włosków tylko taki meszek, ale bardzo ładnie wygladaja takie gładkie, opalone ręce.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy kobieta z długim nosem może być piekna ?