Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zadbana Kobieta

05 mar 2011 - 00:26:59

zeby wlosy i paznokcie to wizytowla kazdej kobiety :)

Zadbana Kobieta

05 mar 2011 - 00:34:34

Cytat
ememka
a co myślicie o depilacji włosków na rękach?? depilujecie??
nie, nie! moja koleżanka goli i ręce ma jak tarka ;/ do tego włoski grubsze...ble. nie wiem po co zaczynała, teraz musi to robić non stop.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-05 00:47 przez dziobaczka.

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Zadbana Kobieta

05 mar 2011 - 00:45:59

dlonie
paznokcie
wlosy
higiena - calego ciala jak i zebow :)
make up - podkreslenie tego co w nas piekne a nie nadanie nowego wygladu ( 5kg tapety)

Zadbana Kobieta

05 mar 2011 - 01:08:49

-Koniecznie zadbane stopy. Nawilzone, pietki potraktowane pumeksem, ładne paznokcie najlepiej pociagniete bezbarwnym lakierem. To obrzydliwe jak panna nałoży śliczne sandałki a z nich wystaja spękane i suche pięty i paznokcie z poobdzieranym lakierem :/
-Dokładna i częsta depilacja. W zime jeszcze mozna zaakceptowac wyjscie z domu, majac na nogach małe odrastajace wloski ale wiadomo w lato skąpe ciuszki i wiele widać... nie jest dopuszczalne zeby wyjsc z lekko odrastajacymi wloskami gdziekolwiek(a co dopiero z dlugimi włochami, bo zdarzyło mi sie coś takiego widziec :|). Pachy musza być gładziutkie, tak samo nóżki i oczywiscie czesci intymne bo jak sie pojdzie na plaze to nie ma zlituj... No i to też kwestia higieny, dlatego nawet zwolenniczki naturalności (blee) powinny w lato sobie odpuścic i sie ogolic wszedzie gdzie sie da, bo w upały to na pewno nie jest korzystne, że sie jest owłosionym.
-Czyste włosy- w lato gorąco, wiadomo bardziej sie niektórzy pocą i bywa, że dziewczyny chodzą z tłustymi, przyklejonymi do czoła grzywkami fuj!
To samo sie reszty ciała tyczy, nie moge patrzec na to jak ktoś ma mokre plamy od potu pod pachami :| Bardzo sie pocisz to bierz prysznic kilka razy dziennie i używaj dobrego antyperspirantu.
-Nawilżanie ciała. Dużo ładniej i apetyczniej wyglada opalona skóra, która jest nawilżona- jest zdrowa i błyszcząca... natomiast suche na maksa nogi itp wygladaja okropnie.
-Lżejszy makijaż. To straszne jak jade np autobusem a obok widze jakas laske, wymalowana jak ta lala, a od tego upału spływaja jej litry podkładu którym sobie zaszpachlowała twarz...O_o
-Bez przesady z opalenizna, ja rozumiem, że lato, słońce... ale to, że codziennie chodzi sie nad jezioro czy wyjezdza sie na wakacje nad morze to nie oznacza, że trzeba dzień w dzień leżeć od rana do wieczora na słońcu aby pozniej wygladać jak murzyn o europejskich rysach... Opalenizna jest seksowna, ale delikatna a nie taka, że aż wszystko piecze jak sie na to patrzy.
Dobra chyba na tyle, bo już nic mi nie przychodzi do głowy ale i tak sie rozpisałam, że hoho :D

Zadbana Kobieta

20 mar 2011 - 16:59:10

*delikatny, podkreślający urodę, staranny make up
*czyste i ładnie ułożone włosy, zadbane dłonie, stopy, dobrze nawilżona skóra
*zachowanie higieny osobistej plus używanie dobrych perfum (a nawet jeśli kogoś nie stać na takowe,sam dobry antyperspirant również wystarczy)
*czyste, schludne ubranie

Popatrzcie, że tak prawdę mówiąc to, o czym piszemy, to naprawdę krótkie listy i są to aspekty na które nie trzeba poświęcać dużo czasu, a jak niewiele kobiet się do tego stosuje...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIERCING /wszystko na temat kolczykowania cz.3