Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

7 minut temu

dieta organizacja

21 minut temu

przestrzeganie diety

38 minut temu

zalety diety pudełkowej

53 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

krostki na plecach i dekolcie

04 mar 2010 - 19:17:26

krosty na plecach i dekolcie jak sie ich pozbyć??

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

krostki na plecach i dekolcie

10 maj 2010 - 10:30:47

Kup sobie silicosan w aptece. Nie jest drogi, ma konsystencje żelu z takimi drobinkami. Sama używam i naprawdę widzę efekty. Wydaje mi się, że na pewno ci pomoże. Warto w niego zainwestować, jak ma się takie problemy, już po pierwszym razie zobaczysz, że działa.

krostki na plecach i dekolcie

10 maj 2010 - 10:35:00

na na dekolt i plecy używam Benzacne.....po miesiacu krosty zniknely
na Twarz nie polecam tej masci bo podraznia bardzo skore i dlatego tylko na plecy i dekolt jej uzywam.

Jesli nie przejdzie to poprostu wybierz sie do dermatologa.

krostki na plecach i dekolcie

10 maj 2010 - 10:38:26

ja pozbyłam się krostek w kilka dni szorując plecy i dekolt gąbką namydlonej zwykłym mydłem a potem nakładałam balsam i krosty zniknęły:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-10 10:38 przez andzia211188.

krostki na plecach i dekolcie

10 maj 2010 - 10:39:50

Cytat
rilke
Kup sobie silicosan w aptece. Nie jest drogi, ma konsystencje żelu z takimi drobinkami. Sama używam i naprawdę widzę efekty. Wydaje mi się, że na pewno ci pomoże. Warto w niego zainwestować, jak ma się takie problemy, już po pierwszym razie zobaczysz, że działa.

Tez mam problem z tradzikiem, zwlaszcza na plecach:( wiec kupie i zobaczymy czy podziala:)

krostki na plecach i dekolcie

10 maj 2010 - 10:39:46

A ja polecam z Barwy- Serum na dekold i plecy "siarkowa moc"
Jest świetny, dawno dawno temu miałam problem właśnie z plecami i naprawde mi pomógł ;) Poczytaj sobie o nim na necie.
Ogólnie te kosmetyki z Barwy "siarkowa moc" są super, jeśli ktoś ma problemy z cerą

krostki na plecach i dekolcie

12 maj 2010 - 10:30:02

Może dokładne mycie (mocne szorowanie pleców pomoże) ale możesz chyba sobie podrażnić skórę jeśli masz delikatną (jak na przykład ja) i będzie czerwona :/ Możesz też spróbowac na przykład mydła siarkowego. Ale najlepiej będzie użyć jakiegoś środka przeciwko trądzikowi, chyba wszystkie które są do twarzy można też stosować na dekolt ;-) Moja koleżanka też używa tego silicosanu, tyle że na twarz i jej pomaga. Możesz go spróbować, podobno jest jednym z najlepszych środków na trądzik.

krostki na plecach i dekolcie

12 maj 2010 - 10:32:47

tradzik sie leczy u dermatologa!! najczesciej sam nie przechodzi wrecz sie pogarsza!!

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

krostki na plecach i dekolcie

12 maj 2010 - 10:33:26

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-24 18:47 przez Agatt91.

krostki na plecach i dekolcie

12 maj 2010 - 10:40:09

u mojej sis najlepiej sprawdzają się maści robione w aptece-przepisane przez dermatologa, poza tym krem bambino:)

krostki na plecach i dekolcie

12 maj 2010 - 10:42:59

męczę się z tym od 1,5 roku.
;(.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 3/5

krostki na plecach i dekolcie

23 wrz 2010 - 17:26:13

Jeśli na plecach występują krostki, trzeba stosować kosmetyki do cery tłustej i trądzikowej, a więc przede wszystkim żele antybakteryjne. Nie należy rozdrapywać krostek! Punktowo można stosować np. Benzacne. Jeśli nic nie pomaga, to trzeba iść do dermatologa. Polecam artykuł o pielęgnacji pleców

krostki na plecach i dekolcie

23 wrz 2010 - 17:30:44

Cytat
Agatt91
a ile masz lat? bo jak to jest okres dojrzewania to nie chce straszyc, ale bedzie coraz gorzej, i wydasz fortune na maści od dermatologów.
wiem co mówie, tylko u mnie to jest troche uwarunkowane genami niestety, dlatego biore IZOTEK, poczytaj na ten temat jak Cie to interesuje.
Cytat
andzia211188
ja pozbyłam się krostek w kilka dni szorując plecy i dekolt gąbką namydlonej zwykłym mydłem a potem nakładałam balsam i krosty zniknęły:)

pomysl KIEPSKI, trądzik nie jest związany z higiena!! i to ze ktos go ma, nie naczy ze nie dba o higienie! to choroa skóry, jak kazda inna.

chyba bardziej chodziło o zdarcie naskórka, taki jakby peeling, a nie o higienę ;)
Cytat
lianeska
tradzik sie leczy u dermatologa!! najczesciej sam nie przechodzi wrecz sie pogarsza!!

byłam u dermatologa na moje problemy ze skórą, wydałam 400zł na leki, maście, kremy i tylko stracilam pieniadze ;/! wole kupować leki "z polecenia" :>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-23 17:32 przez donkey.

krostki na plecach i dekolcie

23 wrz 2010 - 17:35:26

czeste peelingi i dobry krem i bedzie ok :)

krostki na plecach i dekolcie

23 wrz 2010 - 17:39:03

ja polecam DERMOKLAR tez mialam krostki na dekoldzie po tym mi wszystko zniklo.dodam ze polecila mi Pani dermatolog;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najwęższa talia na świecie