Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

długi nos fryzura kolczyki itd

13 wrz 2009 - 12:30:45

witam . chcialabym was prosić o rade. mam dlugi nos co bardzo mi przeszkadza. chcialabym to jakos zatuszowac . dodam ze moje włosy sa bardzo grube i niesforne . caly czas musze je prostowac by wygladaly normlanie mam tez niskie czolo. jaka powinnam zrobic sobie fryzure by ten nos wygladał ladniej ? jakie kolczyki nosic ? a moze cos z makijażem . pomozcie . dodam ze jestem tez niska osoba mam 163cm

długi nos fryzura kolczyki itd

13 wrz 2009 - 13:56:43

ja niestety mam ten sam problem :( takze chetnie poczytam pare rad:)

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 1/5

długi nos fryzura kolczyki itd

13 wrz 2009 - 13:59:08

ja tez.. :) dlatego jak sie maluje to biore roz na policznki i troche na boki nosa... :) optycznie jest mniejszy :))

długi nos fryzura kolczyki itd

13 wrz 2009 - 14:07:59

i ja też mam taki problem... :(

długi nos fryzura kolczyki itd

13 wrz 2009 - 14:09:26

hmmm.... kolczyki jakieś duże świecidełka ale nie koła a jeśli chodzi o fryzurę to grzywka odpada a ja bym na Twoim miejscu zamiast prostować to proponowałabym lekkie fale. Bo ja się prostuje włosy to wyostrza się pewne rysy twarzy w tym nos. PS: takie jest moje zdanie pzdr ;)

długi nos fryzura kolczyki itd

13 wrz 2009 - 14:12:17

nos to jedyna rzecz, którą bym w sobie zmieniła..

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

długi nos fryzura kolczyki itd

13 wrz 2009 - 18:20:45

Cytat
CeZetJ
hmmm.... kolczyki jakieś duże świecidełka ale nie koła a jeśli chodzi o fryzurę to grzywka odpada a ja bym na Twoim miejscu zamiast prostować to proponowałabym lekkie fale. Bo ja się prostuje włosy to wyostrza się pewne rysy twarzy w tym nos. PS: takie jest moje zdanie pzdr ;)


czyli np jakies podłuzne czyli np jakies dlugie zeby byly widoczne ? ja mam fale naturalne ale niesforne ze jak wstane to to wyglada jak jakis smietnik na głowie ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-13 18:22 przez gwiazdeczkaa.

długi nos fryzura kolczyki itd

14 wrz 2009 - 16:49:42

ja też nie lubię swojego nosa, ale zauwazyłam że jak się włosy upnie wysoko tapirując troche na czubku, albo rozpuszczone się zmierzwi i podniesie u nasady, i zrobi burzę loków to wydaje się trochę mniejszy. Niech włosy mają jak największą objętość. No i podkreślaj oczy i kości policzkowe makijażem !

długi nos fryzura kolczyki itd

14 wrz 2009 - 16:57:09

to ze masz geste wlosy to akurat ci pomoze... rob sobie loki albo cos zeby wydawalo sie ze masz jeszcze wiecej wlosw to odciag uwage i optycznie zmienjsz nos i podkreslaj np.oczy :) ;]

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

długi nos fryzura kolczyki itd

14 wrz 2009 - 16:59:54

Cytat
happiness
ja też nie lubię swojego nosa, ale zauwazyłam że jak się włosy upnie wysoko tapirując troche na czubku, albo rozpuszczone się zmierzwi i podniesie u nasady, i zrobi burzę loków to wydaje się trochę mniejszy. Niech włosy mają jak największą objętość. No i podkreślaj oczy i kości policzkowe makijażem !

no ja władnie tez je upinam ale ostanio fryzjerka nie zrozumiala o co mi chodzi i zrobiła mi grzywke . koszmar ! teraz non stop chodze w grzywce upiętej do góry i lekko natapirowanej ale nadal cos mi nie pasi ;/

długi nos fryzura kolczyki itd

18 lip 2012 - 17:32:28

Hej, tu Ci jeszcze wklejam fajne loczki, jak Ci się kręcą to nie powinnaś mieć dużych problemów ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Efekt niedzielnej nudy...i jak?