Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Po trądziku pozostały mi niestety na policzkach przykre pamiątki w postaci blizn. Chciałam udać się na laser frakcyjny, jednak w klinice lekarz wprost powiedział, że efekt nie będzie zniewalający i po prostu szkoda wyrzucać pieniądze. Zaproponował natomiast inną klinikę a w niej zabieg ostrzykiwania blizn kwasem hialuronowym. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii? Ktoś próbował pozbyć się problemu w ten sposób? Każda informacja jest dla mnie na wagę złota.

No i gdzie w Krakowie polecicie wybranie się na taki zabieg?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Jeśli masz blizny zanikowe to jak najbardziej, wówczas stosuje się usieciowany kwas hialuronowy - uzupełnione zostają ubytki i masz efekt takiej podniesionej skóry. Osobiście uważam, że to bardzo fajna sprawa, efekt natychmiastowy. Wiadomo, kwas się rozkłada kilka dni, musisz pic dużo wody, ale efekt widać od razu po zabiegu. A w przypadku lasera to fakt - potwierdzam, nie ma szału. Miałam i ablacyjny i nieablacyjny i żaden nie dał takich efektów jak kwas hialuronowy. W Krakowie zabieg wykonywałam w Derma Med. Polecam zapisanie się. Dobra klinika, w której wykonasz zabieg profesjonalnie.
https://www.derma-med.pl/ablacyjny-laser-frakcyjny/

Na stronie jest kontakt.

Czy takie usuwanie działa też na męską cerę?




__________________________________
https://samozatrudniony.pl/ubezpieczenie-grupowe

Dobry preparat zadziała niezależnie od ceny na którą został zastosowany :D Dajmy na to taki contractubex - żel na bazie cebuli i heparyny. Jego głównym zadaniem jest usuwanie blizn i dokładnie to robi. Takich specyfików nie dzieli się na cerę damską i męską bo obie cery mają te same składniki i tak samo reagują na leki.

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Ale można też kosmetyki na takie blizny kupić, nie uważacie że to lepsza opcja?

pytanie tylko jakie kosmetyki, bo jest ich tyle, że nie wiadomo co wybrać jak się szuka

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Powiem ci ze ja po prostu na Notino szukam :) mają ogromny wybór a do tego masz tam opinie do poczytania

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hurricanes signal Noel Gunler towards 3-yr access-point deal