Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jestem w idikracji

20 gru 2017 - 18:37:24

Ja wszystko rozumiem i jestem mega tolerancyjna ale to jakas masakra i jeszcze potem wielka obraza ze zostały zjechane no cóz tak to jest jak sie nie ma samokrytycyzmu w sobie i wielkie parcie na szkło https://www.youtube.com/watch?sns=fb&v=Y5dRkCtde88&app=desktop


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-20 18:37 przez agata74.

jestem w idikracji

20 gru 2017 - 19:09:52

dramat

jestem w idikracji

20 gru 2017 - 20:09:25

Żenada...

jestem w idikracji

20 gru 2017 - 21:28:58

zobaczyłam tylko kawałek, laski po prostu chcąc być sławne:) tą co gada w samochodzie widziałam w ex na plaży strasznie ją dziewczyny hejtowały nawet trochę mi było jej żal ale sama sobie na to zasłużyła jak knuła intrygi i była dwulicowa o ile nie mylę pani psycholog albo studentka psychologi...

jestem w idikracji

21 gru 2017 - 15:17:12

Cytat
edekzkrainykredek2
zobaczyłam tylko kawałek, laski po prostu chcąc być sławne:) tą co gada w samochodzie widziałam w ex na plaży strasznie ją dziewczyny hejtowały nawet trochę mi było jej żal ale sama sobie na to zasłużyła jak knuła intrygi i była dwulicowa o ile nie mylę pani psycholog albo studentka psychologi...
to chyba żart że to ma byc psycholog to chyba świat zwariował a widziałas to jak spiewaja? to jest masakra jak sie czegos nie potrafi to sie tego nie pokazuje by sobie wstydu i hejtu oszczedzic, no ale jak sie uwaza że mózgu ubędzie no cóz... p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-21 15:17 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolorek