Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 10:24:46

Dziewczyny, widziałyście to? jestem w szoku. Ktoś odgrzebał i udostępnił w sieci starą fotkę dzisiejszej Polskiej Barbie. Dziś wygląda koszmarnie a kiedyś była normalną dziewczyną. Jak Wam się podoba metamorfoza?;)



źródło

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 10:52:41

Jeśli to faktycznie ta sama osoba, to dziewczyna potwornie się oszpeciła! A te usta??? Bleeeeeee
Ona się nawet nie uśmiecha, ma tak sztuczną twarz i plastikowe policzki, że jedyne co może zrobić to otworzyć (i to niezbyt szeroko) buzię. Dziwna mina, grymas, ale nie prawdziwy i szczery uśmiech... Szkoda dziewczyny, bo była naprawdę ładna i naturalna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-06 10:56 przez Emilly7.

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 11:07:50

Dziwne mają ludzie pomysły na zdobycie popularności.

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 13:55:08

@fekete zdecydowanie mogła zabłysnąć w inny sposób..

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 14:13:30

Wątpię by to była ta sama osoba :) Poza tym bardziej mi się podoba w wersji Barbie no gdyby usta miała normalne bo te są okropne :)

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 14:34:23

Cytat
princesssska
Wątpię by to była ta sama osoba :) Poza tym bardziej mi się podoba w wersji Barbie no gdyby usta miała normalne bo te są okropne :)
yo prawda to jest ona .
To jest chore i tyle .
Czy ona nie widzi jak wygląda ?czytalekarz

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 14:46:57

O jejku, dziewczyna już kompletnie przesadziła. :/

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 15:14:28

ogladałam na tvn z nia wywiad i ona ledwie mówi przez te usta zrobiła sobie krzywde ale to jej ciało i ona uwaza ze jest teraz piekna coz na szafie tez mamy kilka takich lalek dobrze zrobionych rtylko co dalej gdzie jest ta nietuzinkowosc skoro wszystkie wygladaja tak samo, no ale jak ktos lubi byc klonem czy miec klona ich wola, ale niestety tak jest w swiecie nowobogackich gdzie naturalnosc jest passe a sztucznosc na topie.

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 15:39:10

Cytat
agata74
ogladałam na tvn z nia wywiad i ona ledwie mówi przez te usta zrobiła sobie krzywde ale to jej ciało i ona uwaza ze jest teraz piekna coz na szafie tez mamy kilka takich lalek dobrze zrobionych rtylko co dalej gdzie jest ta nietuzinkowosc skoro wszystkie wygladaja tak samo, no ale jak ktos lubi byc klonem czy miec klona ich wola, ale niestety tak jest w swiecie nowobogackich gdzie naturalnosc jest passe a sztucznosc na topie.
własnie tez zauwazyłąm że one wszystkie jednakowo wyglądają

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 19:56:36

No z ustami zdecydowanie przesadziła:)

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 20:23:25

no cóz jaki kraj tacy celebryci jak a anella to burdel mama dagmara kazimierska lub inne laski z programu damy i wiesniaczki a potem ludzie napatrza sie na takie i chca tak samo i je nasladują. wystarczy popatrzec na te wszystkie reality show jak czlowiek musi nisko upasc by sie zgłaszac do takich programów mamona przeslonila juz wszystko



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-06 20:25 przez agata74.

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 20:53:30

Masakra



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-06 20:56 przez amazingkrk.

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 22:19:58

Cytat
princesssska
Wątpię by to była ta sama osoba :) Poza tym bardziej mi się podoba w wersji Barbie no gdyby usta miała normalne bo te są okropne :)

serio? bardziej podoba Ci się ta barbie? wcześniej była normalną dziewczyną, gdyby zmieniła nieco fryzurę i zrobiła delikatny makijaż mogła być naturalna i piękna a teraz jest klonem plastikowo gumowej lalki, w dodatku nieudanym

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

06 gru 2017 - 22:22:06

Cytat
YesNoMaybe

Wątpię by to była ta sama osoba :) Poza tym bardziej mi się podoba w wersji Barbie no gdyby usta miała normalne bo te są okropne :)

serio? bardziej podoba Ci się ta barbie? wcześniej była normalną dziewczyną, gdyby zmieniła nieco fryzurę i zrobiła delikatny makijaż mogła być naturalna i piękna a teraz jest klonem plastikowo gumowej lalki, w dodatku nieudanym

Każdy ma swoje zdanie:) Dla mnie gdyby miała normalne, delikatne usta byłaby piękną, zadbaną kobietką :)

Polska Barbie przed operacjami. Szok.

07 gru 2017 - 19:48:57

Cytat
princesssska


Wątpię by to była ta sama osoba :) Poza tym bardziej mi się podoba w wersji Barbie no gdyby usta miała normalne bo te są okropne :)

serio? bardziej podoba Ci się ta barbie? wcześniej była normalną dziewczyną, gdyby zmieniła nieco fryzurę i zrobiła delikatny makijaż mogła być naturalna i piękna a teraz jest klonem plastikowo gumowej lalki, w dodatku nieudanym

Każdy ma swoje zdanie:) Dla mnie gdyby miała normalne, delikatne usta byłaby piękną, zadbaną kobietką :)
przeciez to widać gołym okiem nawet gdyby nie zrobiła tych ust to i tak plastik jest .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jestem w idikracji