Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 18:35:15

Cytat
Wixia1234
Dla tych koleżanek indywidualizm ogranicza się do chodzenia jak na 1 zdjęciu w pociętych gaciach i na bosaka. Uważają to za wyjątkową ,, stylówkę" dla plastyka.
Tak naprawdę o co tobie chodzi? Masz coś do tych osób bo jakoś tak personalnie na nie najeżdżasz, i to jest właśnie niesmaczne, gorsze od tego w co te dziewczyny są ubrane, i napewno mają taki styl czy to jest tylko twoje prywatne zdanie?

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 18:59:46

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
Wixia1234
Dla tych koleżanek indywidualizm ogranicza się do chodzenia jak na 1 zdjęciu w pociętych gaciach i na bosaka. Uważają to za wyjątkową ,, stylówkę" dla plastyka.
Tak naprawdę o co tobie chodzi? Masz coś do tych osób bo jakoś tak personalnie na nie najeżdżasz, i to jest właśnie niesmaczne, gorsze od tego w co te dziewczyny są ubrane, i napewno mają taki styl czy to jest tylko twoje prywatne zdanie?
dziewczyna szuka dziury w całym szkoda ze nie zaczyna od siebie

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 19:02:59

Nie tylko pytam z ciekawości co sądzicie o tym stylu, na nikogo nie najeżdżam. Sama tak parę razy byłam w ,, stylówce" po prostu inni uważają nas za dziwaków i chcę wiedzieć czy ten ubiór to potwierdza?

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 20:05:35

Dla mnie to one są zwyczajnie ubrane, stanie przy palecie napewno stopom nie pomaga, może właśnie o to chodzi, o zmęczenie stóp a nie o jakąś tam modę...ktoś złośliwie zrobił foty i wali głupa dodając bezsensowne komentarze, malując nie zakładasz super ciucha przy pracy, i nie wiesz jak na codzień się ubierają nie stając do palety. Nie wiem po co upubliczniać cudzy wizerunek i zadawać głupie pytania, dla mnie to złośliwe...a obrazy są śliczne, może to powinno się ocenać.

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 20:19:41

Fotki jak pisał publikowane i robione akurat nie przezmnie. Tylko na życzenie fotografowanych. Ja nie chcę być złośliwa, znam tych ludzi na co dzień bo to moi znajomi. Tylko pytam czemu inni uważają nas za dziwaków. Tak powiedziała pewno osoba z liceum normalnego kiedy weszła na tą grupę z fotkami.

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 21:12:09

Trzeba było jej odpisać, że dziwakami są ci co się dziwią czemuś co jest ludzkie.

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 22:02:40

Cytat
Wixia1234
Fotki jak pisał publikowane i robione akurat nie przezmnie. Tylko na życzenie fotografowanych. Ja nie chcę być złośliwa, znam tych ludzi na co dzień bo to moi znajomi. Tylko pytam czemu inni uważają nas za dziwaków. Tak powiedziała pewno osoba z liceum normalnego kiedy weszła na tą grupę z fotkami.
o rozumiem ze sie tym komentarzem bardzo przekełas ? tak samo jak ocen aswojego stuniowkowego stroju. Czy ty nie masz wiekszych problemów niz rozkminianie czemu tak a nie inaczej ktos powiedział? co cie obchodza opinie innych poprauj nad asertywnoscia bo to Ci sie najbardziej w zyciu przyda wtedy moze zrozumiesz pewne zachowania.

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 22:28:09

Cytat
agata74
Cytat
banach
czy to co piszesz jest normalne?
jaka moda jakie bose stopy?
brak taktu i tyle , tym bardziej w szkole.
tez tak uważam, w plastyku powinni się ubierac tak jak krystyna mazurówna i to jest ten indywidualizm o który mi chodzi.

O tak!
Zdecydowanie masz rację.
To jest wielka indywidualistka.

A sam tytuł kojarzy mi się z różowym lateksem...haha!!:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-01 23:41 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy mój nos jest koszmarny?