Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moda w plastyku.

31 maj 2017 - 11:01:51

Dzięki za pomoc w wątku studniówkowym, ale fakt występu bez butów niestety sięga troszkę głębiej, mianowicie w moim liceum plastycznym, panuje bardzo swobodna moda, niektóre dziewczyny potrafią sporą część dnia spędzić bez butów, przejdzie nie tylko bycie boso, ale np. goły brzuch. Oto kilka zdjęć z zamkniętej i dostępnej uczniom tych szkół facebookowej grupy #moda w plastyku, zdjęcia przedstawiają elementy stroju, nie są pozowane, tylko robione w trakcie wykonywania przez ,,modela'' różnych codziennych czynności.
1. Koleżanka rozbiera skarpetki po rozebraniu butów, zima, spędziła tak prawie cały dzień.
2. Tutaj też koleżanka boso, 2-ga mądrzej nieco i nałożyła japonki po japońsku na skarpetki.
3. Tutaj przyjaciółka na pracowni, również po szkole tak chodzi.
Co sądzicie o takim procederze?

3. Zdjęcie.
Ja osobiście nigdy tak nie chodziłam, może raz, no a na studniówce to inna historia, co o tym sądzicie, chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat.



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-31 11:15 przez Wixia1234.

Moda w plastyku.

31 maj 2017 - 12:05:58

nie rozumiem po co zakładac wątek o tym co sądza inni na temat osób 3 z Twojej szkoły. Uważam ze nie jest ładnie cos takiego robic, wrzucac cudze zdjęcia i poddawac je ocenie. Co do liceum plastycznego to dawno juz nie ma tak jak za moich czasow specyficznego ubierania sie w tego typu szkołach. zatraciły one swój indywidualizm, kolorowosci i róznorodność. Ja sama mimo że nie chodziłam do plastyka nosiłam np. korale z kawy, pestek sliwek, jabłek czy nakretek metalowych od słoików czy tez agrafki w uszach lub jako lampasy, a chodzenie boso no cóz sama chodzę po mieszkaniu boso na łonie natury tez lubie ale czy w szkole bym chodziła? no tylko w takim wypadku kiedy pozdzierane nogi bym miała od butow, a tak uwazam ze ze względów higienicznych nie ma potrzeby. Kiedys ludzie chodzacy do takich szkół byli ekstrawertykami i indywidualistami i pokazywali swoja osobowosc po przez stroj. Bo strojem wyrazamy siebie co lubimy, jaki mamy nastrój. Wracajac do studniówki to ja bym ubrała sie w martensy, kabarteki, mocno napuszona tiulową spódnicę i do tego ramoneskę.

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

Moda w plastyku.

31 maj 2017 - 12:08:16

Przecież widać, że to troll, który pisze ciągle o bosych stopach. To chyba jego fetysz.

Moda w plastyku.

31 maj 2017 - 12:21:27

Te zdjęcia są w necie, więc nie ma problemu z publikacją. Pytam się z ciekawości co kto sądzi o takim stylu, ponieważ wiąże się to z moją gafą studniówkową.
Dla mnie osobiści jest to dosyć dziwne mimo, że sama tam chodzę/chodziłam.
redhead28 - nie będę tego nawet.... komentować, bo to niesmaczne.

Moda w plastyku.

31 maj 2017 - 12:32:27

Dziwna ta szkoła i dziwni ludzie :/ teraz bycie innym fajniejszym jest chodzenie boso? Ojjj nie sadze ze takie osoby wybija sie indywidualizmem (czym nie jest skoro pol szkoły tak sie nosi)

Moda w plastyku.

31 maj 2017 - 12:38:56

Cytat
Wixia1234
Te zdjęcia są w necie, więc nie ma problemu z publikacją. Pytam się z ciekawości co kto sądzi o takim stylu, ponieważ wiąże się to z moją gafą studniówkową.
Dla mnie osobiści jest to dosyć dziwne mimo, że sama tam chodzę/chodziłam.
redhead28 - nie będę tego nawet.... komentować, bo to niesmaczne.
dziwna z ciebie osoba napisałam Ci na czym polegała ta gafa ze jest cos takiego jak dress code na uroczystosci wiec to co jeszcze ujdzie i przystoi w codziennych czynnosciach zyciowych juz nie koniecznie bedzie mile widziane i akceptowane na oficjanych balach, akademiach itp. Co do samych zdjęc to napisałas" z zamkniętej i dostępnej uczniom tych szkół facebookowej grupy " wiec jak cos jest zamkniete to maja do tego dostęp osoby upoważnione czyli uczniowie wiec nie publikuje sie ich szeroko w necie a Ty złamałaś kolejna zasadę

Cytat
redhead28
Przecież widać, że to troll, który pisze ciągle o bosych stopach. To chyba jego fetysz.
chyba masz racje :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-31 12:39 przez agata74.

Moda w plastyku.

31 maj 2017 - 13:24:54

Akurat sprawa studniówki nie ma nic wspólnego z tym. Pytam się co sądzicie o takiej modzie.

Moda w plastyku.

31 maj 2017 - 14:14:07

Nie wiem czy to moda, bardziej wygoda i jeżeli ktoś chce chodzić boso to bardzo proszę:)Cejrowski jest z tego znany, jeżeli ktoś lubi stąpać boso po wszystkim co znajduje się pod nogami to niech to robi, jednak modą bym tego nie nazwała, dla mnie osobiście to wcale nie przeszkadza, strach przed uszkodzeniem stóp powstrzymuje mnie przed tego typu chodzeniem, ale ja to ja, inni mogą śmiało eksperymentować, dlaczego nie:)

Moda w plastyku.

31 maj 2017 - 22:54:54

@Wixia1234
Akurat sprawa studniówki nie ma nic wspólnego z tym. Pytam się co sądzicie o takiej modzie.

"Pytam się z ciekawości co kto sądzi o takim stylu, ponieważ wiąże się to z moją gafą studniówkową."

Chyba nie rozumiem.
Raczej nie nazwałabym tego "modą",a wygłupem.
Jestem podobnego zdania,co @agata74 .

"...ale czy w szkole bym chodziła? no tylko w takim wypadku kiedy pozdzierane nogi bym miała od butow, a tak uwazam ze ze względów higienicznych nie ma potrzeby."

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 08:26:03

czy to co piszesz jest normalne?
jaka moda jakie bose stopy?
brak taktu i tyle , tym bardziej w szkole.

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 08:52:01

Cytat
banach
czy to co piszesz jest normalne?
jaka moda jakie bose stopy?
brak taktu i tyle , tym bardziej w szkole.
tez tak uważam, w plastyku powinni się ubierac tak jak krystyna mazurówna i to jest ten indywidualizm o który mi chodzi.

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 12:32:57

Cytat
agata74

tez tak uważam, w plastyku powinni się ubierac tak jak krystyna mazurówna i to jest ten indywidualizm o który mi chodzi.
Indywidualizm dla niektórych to moda rodem z sieciówek wykończona bosą stopą, żadko teraz spotkasz w plastyku osoby z "pazurem", raczej to wygasa a szkoda, fajnie się patrzyło na takie osoby, widać było że to nie tuzinkowa osobowość...ale jak chcą nazywać "trendem" i eksponować stopy bez butów to ich wybór, jakoś mi to nie przeszkadza bardziej przerażą stan ich stóp;)

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 15:11:01

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
agata74

tez tak uważam, w plastyku powinni się ubierac tak jak krystyna mazurówna i to jest ten indywidualizm o który mi chodzi.
Indywidualizm dla niektórych to moda rodem z sieciówek wykończona bosą stopą, żadko teraz spotkasz w plastyku osoby z "pazurem", raczej to wygasa a szkoda, fajnie się patrzyło na takie osoby, widać było że to nie tuzinkowa osobowość...ale jak chcą nazywać "trendem" i eksponować stopy bez butów to ich wybór, jakoś mi to nie przeszkadza bardziej przerażą stan ich stóp;)
ano niestety :( ja z ciuchami ekspertymentowałam mimo ze chodziłam do normalnego ogólniaka teraz dziewczyny wszystkie upodabniaja sie do siwiec lub innej sztucznej lali gdzie wszystko jest doczepiane

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 16:15:13

Cytat
agata74
Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
agata74

tez tak uważam, w plastyku powinni się ubierac tak jak krystyna mazurówna i to jest ten indywidualizm o który mi chodzi.
Indywidualizm dla niektórych to moda rodem z sieciówek wykończona bosą stopą, żadko teraz spotkasz w plastyku osoby z "pazurem", raczej to wygasa a szkoda, fajnie się patrzyło na takie osoby, widać było że to nie tuzinkowa osobowość...ale jak chcą nazywać "trendem" i eksponować stopy bez butów to ich wybór, jakoś mi to nie przeszkadza bardziej przerażą stan ich stóp;)
ano niestety :( ja z ciuchami ekspertymentowałam mimo ze chodziłam do normalnego ogólniaka teraz dziewczyny wszystkie upodabniaja sie do siwiec lub innej sztucznej lali gdzie wszystko jest doczepiane
no własnie a gdzie własny styl?? a co do chodzenia boso to już lekka przesada

Moda w plastyku.

01 cze 2017 - 16:50:00

Dla tych koleżanek indywidualizm ogranicza się do chodzenia jak na 1 zdjęciu w pociętych gaciach i na bosaka. Uważają to za wyjątkową ,, stylówkę" dla plastyka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy mój nos jest koszmarny?