Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sztuczne rzęsy

30 lis 2017 - 23:55:06

ja się zastanawiam nad sztucznymi rzęsami :)

Sztuczne rzęsy

08 lut 2018 - 18:32:23

Szczerze mówiąc to ja raz skusiłam się na przedłużenie rzęś i szybko tego pożałowałam. Więcej razy raczej nie dam się namówić.
Rzęsy początkowo całkiem ładnie się prezentowały (co prawda z higieną było średnio ponieważ przy myciu szczypały mnie bardzo oczy a rzęsy wiginały się na wszystkie strony i musiałam często je "przeczesywać". Z każdym dniem zaczęły wypadać - najpierw po kilka a potem coraz więcej) Po niecałych dwóch tygodniach wyglądało to średnio, ponieważ było widać prześwity. Nie wspominam już o tym że razem że sztucznymi wypadła mi również część moich rzęs. Oczy mnie swędziały i piekły jak szalone. Zdecydowałam się na całkowite ściągniecie i poczułam ulgę po kilku godzinach ale moje rzęsy były już w tragicznym stanie. Wyglądały dużo gorzej niż przed zabiegiem. Były krótkie, osłabione i rzadkie. Od razu zaczęłam dbać o moje rzęski,kupiłam olejek rycynowy i odżywkę 4long for lashes i po około miesiącu moje rzęsy zaczęły się regenerować...

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 3/5

Sztuczne rzęsy

09 mar 2018 - 10:52:58

Cytat
Martynaaa_

Rzęsy początkowo całkiem ładnie się prezentowały (co prawda z higieną było średnio ponieważ przy myciu szczypały mnie bardzo oczy a rzęsy wiginały się na wszystkie strony i musiałam często je "przeczesywać".

Polecam płyn do demakijażu https://naturallashes.pl/pl/c/OczyszczanieRemoveryPrimery/36. Jest bardzo delikatny i oczy nie szczypią :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polska Barbie przed operacjami. Szok.